Strona 191 z 327
Pokaż wyniki od 1,901 do 1,910 z 3267

Kwietniówki 2017

Junior Member
    Emka77

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Witam kwietniowe mamy.
    Mój termin - 20 kwietnia. To będzie nasze czwarte dziecko.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    figa1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Witaj Emka!
    Gratulacje!

My dzisiaj odebralismy klucze do nowego mieszkania
    Teraz kilka miesięcy na prace wykończeniowe i wiele lat spłacania kredytu, ale za to będziemy mieć więcej przestrzeni.
    Teraz mieszkamy w m2 - przeprowadzka do m4

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Witaj Emka Napisz cos o Sobie
    Dziewczyny zaczely mi sie glupkowate sny Dzis snilomi sie ze jem surowe krowie mieso blee .. Ostatnio mialam sen erotyczny w ktorym moj maz byl nieznajomym a ja bylam z kims w ciazy oooo niezle. Pamietam jak z Natisnily mi die dinozaury :P

Junior Member Awatar nastka
    Mieszka w
    Glasgow
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny.
    Czytam te forum i powiem Wam, ze az Wam zazdroszcze.

Co prawda nam po 2 poronieniach i wielu miesiacach udalo sie Jestem po badaniach prenatarnych i wszystko pokazuje ze nasz maluszek to okaz zdrowia.
    Z tym, ze opieka medyczna w miejscu gdzie mieszkam to jedna wielka porazka.
    Niestety w Szkocji, jak i w calym UK podejscie do ciazy jest bardzo sceptyczne.

Przy ostatnim poronieniu w 8tc uslyszalam od poloznej, ze mam sie nie martwic, bo to nawet nie bylo dziecko. Eh...moze dla niej.

W kazdym badz razie, na caly okres ciazy zaplanowali mi tylko 2 badania USG, z czego jedno mam juz za soba. Kolejne polowkowe 6.12.
    Za to wiztyty u poloznej (bo tu ciaze prowadzi tylko polozna) mam do 28tc co miesiac, pozniej co dwa tygodnie.

Troche sie martwie, bo ciagle boje sie, ze moge stracic maluszka, choc okres tego najgorszego juz minal, to gdzies moja podswiadomosc sie boi.
    Tym bardziej, ze nie mamy jak do tej pory dziecka, 2 razy poronilam i jestem kilka miesiecy po 30.
    Do tego uwierzcie, ze poza duzym brzusiem od poczatku 2 miesiaca i rosnacych piersi nie mialam zadnych innych objawow ciazy. Zadnych mdlosci, wymiotow czy zachcianek.

Na prywatne badania eh, to moge zapomniec. Najblizsze sa w Manchesterze, a to troche daleko, szybciej dostalabym sie do Polski, ale boje sie teraz latac.

Dlatego zazdroszcze Wam, ze macie pod reka taka opieke medyczna, ja jej nie docenialam w Polsce, a teraz za nia tesknie.
    Jakbym mogla to bym co tydzien robila USG, zeby miec pewnosc ze z dzieckiem jest wszystko OK.

Gratuluje Wam wszystkim

Junior Member
    Emka77

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Coś więcej.. cóż...jak zdążyłam zauważyć przeglądając kilka Waszych postów, jestem tutaj dinozaurem
    Mamy dwóch synów i jedną córkę, teraz podobno będzie córka.
    Dzieci bardzo się cieszą, że będzie dzidziuś w domu, są już duże (15,13,11 lat) więc pomocników będzie sporo.
    Dobrze się czuję, tylko ciągle jestem głodna

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia :)
    Sysia dzięki za słowa otuchy

Emka witamy

Figa gratuluję i życzę powodzenia w urządzaniu mieszkania.

Nastka powodzenia i zbytnio się nie zamartwiaj!
    Ja nie miałam żadnych objawów ciążowych (prócz powiekszajacych się piersi)ani w pierwszej ciąży ani w obecnej.

Witam nowe mamusie.
    Ann85 wiesz wydaje mi się że to jest dobry wynik gorzej jakby było poniżej 150 albo powyżej 200. także chyba nie masz czego się martwić.
    Emka wcale nie jesteś dinozaurem, ja na 3 dziecko też chce się zdecydować w takim wieku jak Ty teraz.
    Figa to gratulacje teraz fajny okres przed wami urządzanie nowego gniazdka
    Sysia ja też mam czasem głupie sny i budzę się w nocy i zastanawiam się czy już zwariowałam czy jeszcze trochę i brakuje hehe.
    Nastka współczuję Ci tak rzadkich wizyt ja bym nie potrafiła przez całą ciąze mieć tylko 2 razy USG. Ale kobiety w UK chyba są do tego przyzwyczajone. Wiesz ja w pierwszej ciązy też nie miałam objawów a teraz jest masakra wszyscy mówią że to będzie chłopak bo w chłopaki bardziej męczą:P tak stwierdziły moje 2 koleżanki które mają synów.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar nastka
    Mieszka w
    Glasgow
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    Eh, podejscie tutejszych poloznych jest masakryczne. Caly ten system opieki jest straszny.
    Ginekologa zobacze dopiero podczas porodu. I to tez wtedy jak bedzie taka potrzeba.

Ale to fakt, tutejsze kobiety sa przyzwyczajone do tego. Jak rozmawialam ze znajoma Szkotka, to powiedziala, ze wszyscy wychodza tu z zalozenia, ze co ma byc to bedzie i wszystko w rekach natury.
    Natura, natura, ale ja bym chciala czesciej moc widziec wlasne dziecko.
    Ale morfine do porodu to sa pierwsi zeby podawac.
    Ja juz mam caly plan porodu za soba i zaznaczylam, ze zadnej morfiny nie maja prawa mi podac a moj partner ma byc caly czas ze mna podczas porodu. Mimo tego, ze nie mam problemu z angielskim, zazyczylam sobie tez tlumacza, bo w tych nerwach i w ogole moge nie myslec zbyt "trzezwo".

Wszyscy mowia mi, ze jestem przewrazliwiona, ale coz, 2 razy stracilam dziecko, i gdzies ta podswiadomosc i martwienie sie pozostaje.
    Nie moge doczekac sie az maluszek bedzie juz z nami a ja bede mogla spac przy nim spokojnie

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Witamy nowe Mamy
    Ann, nie ma co się przejmować, mi też powiedzieli, że norma to do 180, a jeśli jesteś przeziębiona to tym bardziej jest w porządku
    Okrąglinka, powodzenia w szpitalu domowym, zdrówka dla wszystkich!
    Figa, gratulacje
    Nastka, łatwo mówić, ale nie stresuj się, to źle wpływa na Maleństwo, chociaż współczuję Ci tamtejszej opieki, to powinnaś myśleć pozytywnie a objawy nie są żadnym wyznacznikiem przebiegu ciąży, ja od początku do teraz nie miałam kompletnie żadnych, moja pani ginekolog powiedziała że jest to po prostu kwestia organizmu, dostaje wszystko czego potrzebuje i tylko to, więc nic nie musi zwracać, a brak mdłości i złego samopoczucia to po prostu tyle, że Dzidzia mi służy

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia :)
    Dzięki dziewczyny trochę się uspokoiłam
    Nie ma jak to babskie wsparcie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów