Strona 19 z 341
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 3406

Kwietniówki 2017

Junior Member Awatar May
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    Malwina głowa do góry! Nic taknie poprawia humoru jak spacer z dzieckiem! ;D

Dziewczyny ja ryczę od kilku dni. I mam głupie sny ;D ale pói co to moje jdyne objawy, no i może piersi powiększyy się o rozmiar ;D mąż szczęśliwy, bo nie jestem naturalnie obdarzona obficie ;D Dziś jest u nas piękny dzień od dawna już, słonko, cieplutko.... my też dziś korzystałyśmy ile wlezie spacerki, hulajnoga. Ale sikać musze wracać co chwila. i weź to wytłumacz dwulatce!

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Iwa29
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Czeeeść

Jeśli pozwolicie dołączę do zacnego grona

Powiem Wam, że nie spodziewałam się, że znajdę ta szybko forum dla kwietniówek

7 lat temu pisałam na forum dla lipcówek/sierpniówek i proszę - mam totalne deja vu

May, wiem coś o sikaniu co chwilę - to moje pierwsze objawy i w pierwszej ciąży i teraz...o ile w ogóle jestem w ciąży !

Ania_W ale masz fajnie, że w pracy tak Ci idą na rękę Czyli jednak każda ciąża inna...oby mdłości szybko minęły !

Jejku, mam nadzieję, że będę na bieżąco z postami i uda mi się Was poznać bliżej

No ale może coś o swoim "przypadku " opowiem :P

Dziś powinnam dostać okres. Mam jak w zegarku co 28 dni. 3 dni temu zrobiłam test- wyszła bladziuchna kreseczka(tak jak, któraś z Was pisała-też myślałam, ze mam zwidy ) no ale cień szansy spowodował, że następnego dnia poszłam zrobić hcg i wyszło 50...mało , wiem ale jednak więcej niż 5 ;P Tylko , że nie pomyślałam i mogłam iść dziś - po 48 h zrobić powtórnie badanie krwi.......

I szczerze mówiąc nie wiem co teraz- robić w poniedziałek? umówić się do ginekologa? Chyba jeszcze za wcześnie na lekarza.....w poprzedniej ciąży również dowiedziałam się szybko i już w 5 tygodniu poszłam na usg i jedyne co lekarz zobaczył to powiększenie macicy i maciupcią plamkę , którą do tej pory widzę na zdjęciuusg , które dostałam Dziś ta plamka ma już 6 latek

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Malwina - wszystko będzie dobrze! Nic się nie martw, bo tylko dzieciaczki zasmucisz, a szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci Myśl pozytywnie!!

Mi wielu lekarzy mówiło, że nie uda mi się raczej zajść w ciążę, że mam małe szanse, będą problemy itp. Ostatnio, tj, od czerwca przestawiłam się na myślenie, że mogę i potrafię, i że w przyszłe wakacje będę już z maluszkiem i patrz! Wmówiłam sobie i się udało. Póki co to początki 6tc 2d, ale ja już wiem, że mój mały Mak da radę, bo jest silny i uparty jak mama Wszystko jest w naszej głowie, więc niech w Twojej będzie tylko optymizm!!!

May mój mąż też z podziwem ogląda to, co mi rośnie, bo też nigdy za wiele nie miałam do pokazania To najprzyjemniejszy objaw, po tylu latach doczekam się czegoś wiecej w staniku )
    I też ciagle toaleta, a już w nocy to punkt 3 się budzę. Dziecku nie musze tłumaczyć, bo nie mam, ale mój kot ożywia się, bo myśli, że jest juz pora jedzenia i włazi mi pod nogi, a ja po ciemku się mało co nie zabiję o niego

Junior Member Awatar May
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    Hahahaaha usmiałam sie z kota... Ja w nocy regularnie co godzinka siusiu. Dziecko mi nie dalo tak popalic jak pecherz w ciazy.

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie kobietki!
    Potrzebuje Waszej rady! Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży!!!! jednak lekarz powiedział ze za wcześnie zeby cokolwiek mówic i mam przyjść za 2 tygodnie a nie wiem jak to wytrzymam... ciąża jest wczesna ale poprawnie ten pęcherzyk się umiejscowił , tyle wiem. Okres ostatni miałam 12 lipca 2016, 1 bete zrobiłam 16 sierpnia wynik to 7 032 trzy dni później czyli dziś zrobiłam ponownie betę i 16 857 a czytałam że powinna wzrosnąć o 114% a u mnie jakby więcej chyba jestem w 5 tygodniu i 3 dniu ciąży bo cykle różnie 30-32 dni miałam...co o tym myślicie? je sli dobrze wyliczam % to dziś powinno być 15 048,48 a jest 16 857 , czy jest się czym martwić????? Mam 31 lat to moja 1 ciąża

No ja też znacznie częściej chodzę do toalety no i bardzo boli mnie podbrzusze. A w nocy to takie pierdoły mi się śnią że co chwilę się budzę i zastanawiam się czego się naćpałam. Moja Julka waży 12,5kg i staram się jej nie nosić ale wiecie jak to jest z dziećmi czasem trzeba wziąć na ręce i koniec.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Witam Mamusie
    Ja też niedawno dowiedziałam się, ze rośnie we mnie maleńki Cud Na początku byliśmy z mężem przerażeni jak sobie poradzimy, jesteśmy dość młodym małżeństwem (3 miesiące po ślubie, ja 19, On 22 lata), ale po pierwszym szoku nie można było chyba znaleźć ludzi bardziej szczęśliwych niż my I teraz mam do Was takie ptanie: czy któraś z Was studiowała w czasie lub po ciąży? Termin mam na 6.04 (cesarka pewna, więc termin raczej taki) i nie mam pojęcia co robić z zaplanowanymi studiami.
    Pozdrawiam i gratuluję Wam wszystkim!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny cos mi lapek nawala i nie mogłam sie odezwać, przeczytałam wasze posty, ale duzo naskrobałyście

witam wszystkie nowe mamusie fajnie ze nas tak dużo
    Ala_D ja ze nie doradzę za bardzo ze studiami do w sumie w poprzedniej ciązy to miałam już obrone pracy mgr i broniłam się miesiąc przed porodem wiec jak dzidzia sie urodziła to juz byłam wolna, a ma ci kto pomagać i opiekować sie dzieciątkiem? i powiedz czy to dzienne czy zaoczne
    Ostatnio edytowane przez Wiolcia89 ; 19-08-16 o 19:36

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Zastanawiałam się między dziennymi, a zaocznymi, przyjęta jestem tu i tu, ale teraz w grę wchodzą tylko zaoczne. Pomocy będę miała z każdej strony pełno, Tatuś, babcie i ciocie już nie mogą się doczekać Maleństwa Boję się, że jak teraz zrobię przerwę, to później zawsze będzie coś i w końcu na studia nie pójdę. Jeszcze myślałam nad taką opcją, żeby zrobić pierwszy semestr teraz, rok przerwy i drugi w następnym roku, ale też nie wiem czy jest taka możliwość i czy to w ogóle dobry pomysł. Dlatego też szukam kogoś, kto był/ jest w podobnej sytuacji, może razem coś wymyślimy

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    Zastanawiałam się między dziennymi, a zaocznymi, przyjęta jestem tu i tu, ale teraz w grę wchodzą tylko zaoczne. Pomocy będę miała z każdej strony pełno, Tatuś, babcie i ciocie już nie mogą się doczekać Maleństwa Boję się, że jak teraz zrobię przerwę, to później zawsze będzie coś i w końcu na studia nie pójdę. Jeszcze myślałam nad taką opcją, żeby zrobić pierwszy semestr teraz, rok przerwy i drugi w następnym roku, ale też nie wiem czy jest taka możliwość i czy to w ogóle dobry pomysł. Dlatego też szukam kogoś, kto był/ jest w podobnej sytuacji, może razem coś wymyślimy
    mysle ze na zaocznych sobie dasz rade, tymbardziej jak ma ci kto pomagać, warto probować, teraz jak patrze po latach to gdybym sie nie zdecydowała od razu na studia mgr to teraz chyba by mi sie nie chciało, tak jak zrobiłam z podyplomowymi na które sie juz nie wybrałam, ale wiesz każdy jest inny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów