Strona 189 z 1002
Pokaż wyniki od 1,881 do 1,890 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc Wam Bylismy na spacerze i oczywiscie wszystkie kaluze zaliczone

Dzis na obiad u nas szczawiowa.. Musze zaczac sie powoli pakowac
    Czesc Awrell napisz cos wiecej o sobie
    Palina Wspolczuje Kochana.. Ja wczoraj padlam o 22 na lozko i zapomnialam Nati zalozyc pampersa do spania i w ogole przeniesc ja do lozeczka.. Ku mojemu zdziwieniu nie zrobila siku, ale rano sie obudzila i sie wystraszyla bo zauwazyla ze nie ma pampersa i troche popuscila ale szybko ja posadzilam na kaczuszke
    Ja mam teraz zycie na odleglosc No ciezko, ciezko..
    Maminka Fajnie ze macie swoj kat a urzadzanie szybko minie zobaczysz Ja tez juz marze o wlasnym kacie .. W marcu mamy sie rozgladac za mieszkankiem
    Martulka Mnie tez rwie kregoslup, ale mysle ze to bardziej od dzwigania malej.. Najgorsze sa wieczory, ale jak sie poloze to czuje taka ulge uf..
    Ostatnio edytowane przez sysiasia44 ; 12-10-16 o 13:39

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    No i jestem ja... na L4 z Gabrysia
    Ma silne zapalenie krtani i tchawicy
    Super po prostu - mamy antybiotyk
    Tydzień siedzenia w domu.

Jutro lece do swojej ginki.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

U nas też pogoda szara bura i ponura. Co chwilę pada i jest zimno.
    Maminka zazdroszczę Ci własnego mieszkania, możesz sie urządzić jak będziesz chciała.
    Martuka obie zostałyśmy na koniec z prenatalnymi musimy cierpliwie czekać.
    Moja Julka od kilku dni za bardzo nie ma apetytu tzn ma apetyt ale tylko na słodycze, specjalnie na obiad piekłam jej frytki i robiłam koko jak to ona mówi po czym zjadła kawałek i koniec. Tak się wkurzyłam że masakra. Na szczęście ból głowy minął nawet bez tabletki choć jeszcze choć jeszcze czuję się jakoś dziwnie.

Dziewczyny jak jest u was z piciem wody? Pijecie 2 litry dziennie? Bo ja jakoś nie potrafię pić wody od razu mam odruch wymiotny ratuję się bardzo słabą herbatą z dodatkiem cytryny czy sokami. Ale ile można pić soków.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja niesety przestałam pić 2l wody
    Max 1,5l
    Taka jedna butelkę jestem wstanie w siebie wlać - gdy jest tak szaro buro to mam większą chęć na herbatę niż na wodę. ..
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Palina moja młoda też często miewa jakąś "zwiechę" z jedzeniem. Śniadanie w domu zje, w przedszkolu ma drugie śniadanie i obiad - też Panie mówią, że ciężko z jedzeniem u niej. W domu też gotujemy obiad - rzadko zjada wszystko. Kolacje chętnie pałaszuje.
    Nadrabia owocami. Jabłka, banan czy gruszki - uwielbia.
    Psem na słodycze też jest, ale wiadomo, wszystko w rozsądnych ilościach. U nas jakies cukierki i batony są od "wielkiego święta"-czyt.-odwiedziny u teściów lub odwrotnie
    Z Karolcią nigdy problemu z jedzeniem nie było. Co jej podsuniesz - wszystko wpucuje

Swoją drogą... narobiłaś mi smaka na frytki. Chyba zrobimy dziś na podwieczorek pofolgujemy sobie troszkę

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam w ten kolejny deszczowy dzien. Ja dzis bylam na zakupach znowu i wkoncu udalo mi sie kupic kurtke. Hurrraaa.
    Okraglinka trzymaj sie mala musi polezec w domku.A co dostaliscie na to od lekarza. U nas jak mlodszy łapie krtan a niestety dosc czesto jest alergikiem to tylko encorton pomaga i stawia go na nogi w 2 dni.

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Co do tej wody, to liczymy ogólnie -płyny spożyte w ciągu dnia.
    Np. Zupka, w owocach też masz wodę, herbatka, soki itp.
    Tak mi to lekarz tłumaczył.
    Ciężko by mi było przez cały dzień wciągnąć 2 l.wody :/
    Już czuje jakie miłości kibelkowe by mnie męczyły

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Co do wody to ja takiej samej nie lubie najlepiej jakas smakowa lub lekko gazowana ale nie jestem w stanie wypic 2 l dziennie. I tak nonstop chodze do toalety.

a i wczoraj wam pisałam o ruchcach. Wyobrazcie sobie ze w nocy poczułam pierwsze takie mocniejsze i dzis tez kilka razy. No napewno nie sa to takie mocne kopniaki jak powyzej 20 tygodnia ale przynajmniej czuje je. Jestem szczesliwa.
    Co do mezow moj tez zagranica i ta rozlaka mnie juz denerwuje ale jeszcze troche i wroci.

Nie trzeba pić 2 l jeśli Ci się zwyczajnie nie mieści.. organizm sam wie ile trzeba, po to mamy pragnienie. Co nie zmienia faktu, że te co najmniej 1,5 l dobrze robi..
    Ja akurat mam taki nawyk i piję dużo... mam wodę postawioną i wypiłam spokojnie 1,5l dziennie... (jak jestem w domu, a nie w pracy)..
    Dobrze to robi na wagę przetestowałam ... i ogólnie dobrze się czuję.
    Obecnie rano pijemy wodę z sokiem z cytryny, Ania wieczorem wydusza, i rano w trójkę pijemy

Frezyjka, to gratki ruchów... cudne uczucie prawda?

Moja już na tańce pognała... a dzisiaj dostała medal paprykożercy i pochwały że pięknie pisze literki i szlaczki! Duma mnie rozpiera...

Okrąglinka, tchawica i krtań to najczęściej wirusówki... ale skoro antybiotyk, to pewnie lekarz się czegoś dopatrzył... zdrówka dla Twoich chorowitków... i obyś Ty sama się trzymała

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Frezyjka - super ♥
    Takie delikatne smyrania ciężko pomylić np.z ruchami jelit, zwłaszcza, gdy czujesz je w dole brzucha
    To napewno TO
    Ażżż Ci zazdroszczę -pozytywnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów