Strona 188 z 327
Pokaż wyniki od 1,871 do 1,880 z 3267

Kwietniówki 2017

Junior Member
    awrell

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Chciałabym się przywitać jako świeżaczek na tym forum
    obecnie jestem w 12 tygodniu ciąży, a mój termin porodu wypada na 24 kwietnia 2017 r., więc chętnie dołączę do Was kwietnióweczki 2017.
    Poczytałam już trochę Waszych postów, resztę nadrobię pozdrawiam serdecznie!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia :)
    Cytat Zamieszczone przez awrell Zobacz posta
    Cześć dziewczyny!
    Chciałabym się przywitać jako świeżaczek na tym forum
    obecnie jestem w 12 tygodniu ciąży, a mój termin porodu wypada na 24 kwietnia 2017 r., więc chętnie dołączę do Was kwietnióweczki 2017.
    Poczytałam już trochę Waszych postów, resztę nadrobię pozdrawiam serdecznie!
    Witamy

Junior Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    Awrell witaj

Figa, pytałaś czy męczą mnie jeszcze skurcze. Tak, czasami zdarza się że ciągnie mnie brzuch.Ale podobno wszystko jest tak jak trzeba. Trochę zawsze panikuje bo to moja pierwsza ciąża i nie do końca wiem co jest normalne a co nie jest...

Powiem Wam że to strasznie miłe jak wszyscy dookoła zaczynają mi mówić że pięknie wyglądam a tylko ja wiem co jest powodem! Też tak macie? Ponieważ nie należę do "kruszynek" ciąża będzie widoczna dopiero później i teraz wyglądam raczej jak zwykle. Nie obnoszę się specjalnie ze swoim stanem i nagle cała ludzkość postanowiła zwrócić na mnie uwagę... MAGIA!!!

Pierwszy trymestr już prawie za nami, troszkę odetchnęłam bo przeszłam go dość łagodnie. Najgorsze były popołudniowe mdłości ale znalazłam i na nie cudowne lekarstwo - guma do żucia. Działa w oka mgnieniu i na mnie i na koleżankę która, jak się okazało, też jest w ciąży i to na bardzo bliskim mojego etapie Mam towarzyszkę na spacery Tylko pogoda trochę nam nie sprzyja...

Buziaki drogie Mamy!!!

PS. Wiolcia89 będzie dobrze, nie martw się, wszystkie jak tu jesteśmy trzymamy kciuki więc nie może być inaczej
    Ostatnio edytowane przez alex85 ; 12-10-16 o 00:13

Wiolcia niech dokładnie przebadają córkę będziesz później spokojniejsza. Bedzie dobrze, musi być nie ma innego wyjścia.

A ja miałam straszną noc tak mnie dłowa bolała zresztą nadal boli że nie mogłam spać w nocy. Teraz też mnie boli aż mi sie wymiotować chce ale nie mogę i się tak męczę w łazience. Zrobiłam sobie gorącą herbatę może coś pomoże, muszę wmuście w siebie jakieś śniadanie żeby wziąć apap na ból głowy bo zaraz chyba umrę

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam nowa mamusie
    A ja w domu maly w szkole a ja sie bycze musialabym mieszkNie ogarnac nie ma tragedi ale lubie porzadek
    Tesknie za moim mezem
    Nikomu nie polecam rozlaki i to jeszcze w takim stanie ale kiedys wroci prawda
    Bylam rano na badaniach i jutro wyniki
    Milego

Member
    figa1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Awrell - witaj!

Aga8411 - wróci, wróci
    Jak niezapłacony weksel
    Rozłąka jest trudna, ale czasem inaczej się nie da, prawda?
    Mój m. tak pracował przez 6 lat - 4 dni na Ślasku i na weekend do domu.
    Było ciężko. I oczywiście stara zasad działała "jak zamykał drzwi, zawsze działo się coś niespodziewanego"

Ja dzisiaj mam wizytę.
    Lekki stresik jest, co tam wyjdzie w badaniach.
    Mam już wyniki testu papa - są dobre.
    Dzisiaj też odbieram wyniki syna u neurologa - mam nadzieję, że też będą dobre.

Witajcie w ten koszmarny dzień...bynajmniej u mnie...jest zimno i leje... :/

Ooo życie na odległość...jak ja to dobrze znam.. 6 lat na studiach oddzielnie... ale potem ślub Warto było...warto czekać... Ale do dzisiaj mam ogromny uraz do rozstań, a niestety moja praca wymuszała wyjazdy... jednak powiem Wam, że rozstanie z mężem... to nic w porównaniu z rozstaniem z dzieckiem, nawet na kilka dni... ile łez, ile poczucia winy itp. ... nawet nie chcę tego pamiętać... dobrze, że ten etap już za nami!

A ja dzisiaj jakaś taka jestem śnięta... nic mi się nie chce, a MUSZĘ... popołudniu Córa ma tańce, a później jedziemy kupić coś dla nauczycielek z przedszkola...

Wiolcia, współczuję przeżyć z chorobą...szpital to na pewno nic miłego, ale plus, że warunki są ok. No i oby wszystkie badania szybko poszły i ani się obejrzycie będziecie w domku...

awrell witaj...

Miłego dnia!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!

Widzę, że nie tylko mnie ta aura dopadła. Czuję dziś wielką niemoc... Jestem zmęczona, głowa już zaczyna ćmić... A w pracy do 16 trzeba wysiedzieć.
    Wczoraj na chwilę pojechaliśmy do nowego mieszkania, bo przywozili narożnik. Mąż z moim tatą od razu uznali, że złożą, raptem połączyć dwie części ze sobą. I z tej "chwili" zrobiły się prawie 3 godziny. Znowu w domu byliśmy późno, znowu jestem niewyspana... Niech już ten etap wykańczania mieszkania się skończy, chcę już się przeprowadzić i w końcu zacząć przeżywać tę ciążę jak to sobie wymarzyłam, a nie codziennie po pracy castoramy, zakupy, sprawdzanie ekip, postępów, użeranie się z niefachowym podejściem sklepów...

Boję się, że zaraz mi zleci ten czas ciąży i z prac mieszkaniowo-wykończeniowych od razu wpadnę w "projekt dziecko" bez chwili oddechu i odpoczynku...

Źle mi z tym... Musiałam się wygadać.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Witajcie

U nas też pogoda barowa... ciągle pada i zimno... brrr...

Ostatnio mam jakiś dolegliwościowy maraton...
    Mnie 2 dni temu głowa bolała okrutnie, też bez paracetamolu się nie obeszło. Wczoraj cały dzień mdłości i nudności. Dziś dla odmiany bolący kręgosłup na odcinku środkowym po kość ogonową. Ciekawe co jutro mnie zaskoczy ¿?

Okrąglinka my powoli już wychodzimy z chorób gardłowych.
    Uważaj na siebie, byś nie złapała tego paskudztwa.

Zazdroszcze Wam Dziewczynki. Macie już za sobą badania genetyczne i wszystkie nerwy z tym związane.
    My dopiero za tydzień w czwartek... eh
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Wiolcia trzymajcie się dzielnie.
    Oby wszystkie badania przebiegły pomyślnie.
    Przytulam:*
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów