Strona 185 z 341
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 3406

Kwietniówki 2017

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ann85 Zobacz posta
    Invis najpierw robiłam usg a potem pobrali mi krew na pappa. Na wynik trzeba czekać koło dwóch tyg., jak dobrze pamiętam.
    Wyliczane ryzyko trisomii 21,18 i 13 powinno być mniejsze niż z usg
    Z usg wyliczone ryzyko trisomii 21 miałam: 1:3925 a z pappa 1:14853
    Na skierowaniu nic nie miałam napisane o pappa i teraz też nie ma takiej informacji. Mając jednak już wiedzę na ten temat, przy zapisywaniu na badanie o to zapytałam i kobieta potwierdziła, więc pewnie też Ci zrobią. Do tego badania nie musisz być na czczo
    Super, dziękuję za takie wyczerpujące wyjaśnienie, buźka :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Ja zastanawiałam się nad pappa, ale finalnie odpuściłam. Uznalam, że stopień ryzyka nic mi nie powie.
    Moja pani doktor powiedziała, że jak już robić coś to NIFTY, bo z tego wyjdzie wszystko czarno na białym. A prawdopodobieństwo to tylko prawdopodobieństwo, może być, a może nie.
    Oczywiście decyzję pozostawiła mi.

Ufam, że maluch jest zdrowy, i będę go kochać bez względu na wszystko. W sumie już kocham

Wczoraj leżymy już z mężem w łóżku i mówię do niego "Pogadaj trochę z dzieckiem", licząc, że powie coś w stylu "Cześć maluszku, tu tata, czekamy na Ciebie, cieszymy się, że Cię mamy" itp.
    A on na to "Elo! Co tam? Ja będę pił niedługo whisky z lodem, a Ty? heheheh" - i to by było na tyle z romantyczno-rodzinnych chwil ale za to rozbrajanie mnie go kocham bardzo

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Ja tez nie robilam pappa
    Odpuscilam. Usg wyszlo super moze jakby cos bylo nie tak to bym sie zdecydowala
    Maz pojechal oby wrocil na 1
    Musze sie zebrac i do banku isc i po malego okolo 13 jak pracowalam to o 15 go odbieralam ale teraz niech w domu bedzie bo ta swietlica srednio mi sie podoba
    Musze sie czyms zajac bo oszaleje
    Ja 14 tydzien juz czekam na kopniaki podobno przy 2 moga byc wczesniej ale chyba przesadzam jak na 14 tydzien
    Rosnijcie zdrowo

Ja wczorajszy dzień wykorzystałam na mycie okien bo była ładna pogoda a dzisiaj juz pada, wieczorem czułam brzuszek że ciągnie ale niesetny nikt za mnie by tych okien nie umył.
    Co do testów ja nie robię choć ginekolog mi proponowała że moge zrobić nie chce i tyle. Z Julką nie robiłam, teraz się boję że może coś wyjść nie tak ale przecież tego nie zmienię i tak będę kochać to dziecko czy bedzie chore czy zdrowe.
    U mnie prenatalne dopiero za 9 dni boję się jak nie wiem ale co ma być to będzie. Wydaje mi się że późno mam te prenatalne bo to będzie 13t2d.
    Witam nowe mamusie udzielajcie się na forum jak najwięcej!
    Maminka typowy facet mójw pierwszej ciązy też gadał takie głupoty do brzuszka że śmiałam się że to dziecko będzie głupie jak bedziesz takie pierdoły opowiadał to kiedyś wyciągnął słownik wyrazów obcych i zaczął czytać tak się uśmiałam że aż brzuch mnie bolał.
    Ja dzisiaj mam fryzjera bo się trochę zapuściłam a w sobotę impreza mojej Julki za tydzień roczek u znajomych także trzeba się ogarnąć.

A ja od dwóch dni czuję lekkie ruchy.... mało wyraźne, ale to na pewno to... w tamtej ciąży też dość szybko czułam.... i może dlatego tak wcześnie teraz

palina, ooo to impreza się szykuje My w grudniu mamy urodzinky, i to mają być z urodziny z kucykami... (My Little Pony)... właśnie ustalałam termin, bo torta musze wcześniej zamówić

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Ja też już na ruchy czekam, ale jako, że pierwsza ciąża to chyba troszkę poczekam jeszcze w ogóle jest to dla mnie niesamowite, że takie Stworzonko 10-centymetrowe tam jest i go jeszcze nie czuć

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia :)
    Ala ja w pierwszej ciąży ruchy czułam już pod koniec 16 tyg. więc już dużo czekania Ci nie zostało teraz liczę, że może trochę wcześniej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    Dzięki
    i chłopaki i dziewczyny są fajne Na pewno będzie inaczej, ale to nowe wyzwanie i nowa przygoda Córka się cieszy z brata, to najważniejsze

ktosia, witaj
    A co jeśli się zmini?

Ja się nie przywiązuje do myśli - synka
    Bo mam kilka przypadków gdzie już w później ciąży lekarze się "pomylili" z płcią.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member Awatar iglak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-06 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie mamusie i te nowe
    Mało się odzywam ale mam urwanie głowy z łobuziakami a w szczególności z moja 5 latka tak daje mi popalić ze mam już dość i jestem wykończona do końca dnia.Dobrze ze chodzi do przedszkola chociaż na 5 h to mogę coś porobić i jechać dwa razy w tyg.na rehabilitacje z młodsza córka.Ciesze się ze wam wszystkim dobrze wychodzą badania prenatalne.My już tez po badaniu prenatalnym jesteśmy wszystko dobrze wyszło na usg maluszek zdrowy i się prawidłowo rozwija nie robiliśmy tylko tych badan papa.Maluszek nie chciał się ujawnić ale był taki słodki moment taki jak by maluszek się zemną witał machając mi
    Powiedzieliśmy wczoraj starszej córce o dzidziusiu w brzuszku minka bezcenna.Wiedziała tylko o moich siostrach ze maja dzidzie w brzuszku jedna niedługo rodzi bo ma termin na 28 listopada a druga ma na 27 marca wiec będzie wesoło.Przepraszam ze sie tak rozpisałam ale mam wolna chwilkę

powiem tak Okrąglinka... widziałam co widziałam Mały się bezwstydnie pokazał... nawet sprawdzaliśmy z lekarką czy to aby nie pępowina, ale nie, bo przepływy były obok... no nie dało się ukryć, że to jednak kawaler
    Oczywiście przypadki pomyłek są... bo to dziecko nie tak leży i nie chce się dokładnie pokazać.. bo pępowina właśnie przysłania... czy coś innego. No ale u nas kilka razy podchodziła i sprawdzała i jednak na końcu powiedziała, że na 100% syn... więc chyba jednak ten Michał będzie...

A jak się okaże że jakiś cudem nie? to ... nic Tak samo fajnie po prostu będzie Martyna

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów