Strona 183 z 327
Pokaż wyniki od 1,821 do 1,830 z 3267

Kwietniówki 2017

Member
    figa1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Alex to cudownie!
    A jak skurcze? Nadal męczą?

CattiBrie - pięknie wyglądałaś.

Inne brzuszki też już ślicznie wyglądają.

Na mnie w tej materii nie liczcie - wstawienie suwaczka to za duża filozofia, a co dopiero zdjęcia?

Okrąglinka - zdrówka dla m.!
    Oby was nie pozarażał, bo angina to jednak wredota straszna.

U mnie pogoda "pod zdechłym Azorkiem".
    Ciapi i szaro jest bardzo.
    Nic bym nie robiła najchętniej i na szczęście niewiele muszę
    Ale dziś na kolację marzę o paście jajecznej i zamierzam to marzenie spełnić.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Anita88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-09 zobacz kalendarz
    Data
    9.04.2017
    Witam wszystkie przyszłe mamusie
    Czytam to forum już od kilku dni, pora wreszcie dołączyć do Waszego grona Mój termin porodu wypada 9.04 (chyba narazie jestem jedyna). To moja pierwsza ciąża. Wszystkie wyniki jak narazie w normie, usg genetyczne miałam tydzień temu, także wiem, że z maluszkiem tez wszystko w porządku
    Pozdrawiam

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Anita88 witamy fajnie ze dołaczyłaś
    figa1 ale mi smaka na paste jajeczną zrobiłaś chyba nie zasnę jak jej nie zrobie

u mnie dzis ok strasznego powera miałam na wszystko, kilka prań zrobiłam posprzątałam pościel zmieniłam i jeszcze kilka rzeczy ogarnęłam odkładanych a ui jeszcze byłam u lekarza po recepte na tarczyce i w sumie musze jeszcze mała wykąpać i poinhalowac bo kaszle strasznie

pozdrawiam i działam dalej

O mnie
    aaa brzuszki sliczne

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia :)
    Cześć dziewczyny, fajnie że nas przybywa
    Brzuszki śliczne, w ogóle ciążowe krągłości zawsze mi się podobały, coś po prostu jest w tym stanie błogosławionym

Wiolcia ja dziś też miałam dzień na działanie więc wykorzystałam ile się da.

Dopadł mnie jednak kaszel, to z tych gorszych wieści, ale inhalator poszedł w ruch i mam nadzieję że szybko minie.

O mnie
    pasta z bułką zjedzona jejku ale kcal na noc dołozyłam, ale pyszna była dawno mnie tak nie wzięło na jakies jedzenie

Ann85 takie dni warto wykorzystywać bo jednak często jest tak ze sie nie ma ochoty tylka podnieść z kanapy i wszytko musi czekać, szybkiego powrotu do zdrowia

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Pytanie do dziewczyn, które miały już prenatalne - czy robiłyście też test papp-a? Mam usg prenatalne w czwartek i jakoś do tej pory o nim nie myślałam, ale obejrzałam dziś nowy film mama ginekolog i zaczęłam się zastanawiać. Jeśli tak, to czy miałyście skierowanie na nfz czy robiłyście prywatnie? Czy miałyście jakieś wskazania do tego badania?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Invis, nie miałam wskazań i nie robiłam tego testu...

My już po wizycie... 9 cm z kawałkiem zdrowego bobasa ... i jednak SYN! Muszę się przyzwyczaić, bo jakoś byłam nastawiona na pannę...hehe.. Będzie się działo!
    Ale cieszę się, że zdrowy... ... i cieszę się bo będziemy kompletować nową wyprawkę hehe...bo z tych aniowych to niewiele ciuszków się nada pewnie hehe...

Idę do męża na kolację.. pasta z awokado ...pycha i zdrowe!

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam
    Maz spakowany i wyjezdza o 9 rano jeszcze malego zaprowdzi i tyle
    Bedzie smutno i jeszcze na L4 jestem i to tez nie pomoze ale jak trzeba to trzeba
    Ciesze sie ze wszystkie rosniemy zdrowo
    Ja obecnie czuje sie jak balon ogolnie rozmiar bez zmian tylko brzuszek nie wchodzi.. Hihi
    Dobrze ze Was mam to moze nie bede plakac codziennie
    Mam syna w domu i musze byc silna bo on bardzo emocjonalny i martwi sie jak sie nie usmiecham

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Hej Anita!
    Invis, ja robiłam też test pappa, miałam skierowanie ze względu na brata mojej mamy, który jest chory, a z tego co słyszałam prywatnie kosztuje on około 200zł
    CartiBrie, gratulacje!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów