Strona 18 z 356
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 3555

Kwietniówki 2017

Witaj gratulacje... jak wiele Mam na pewno das sobie rade... a obawy to naturalna sprawa... i oby bark niedokuczal.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Dziewczyny, a jaki test polecacie? Z moich kalkulatorowych wyliczeń wyszło 27.04

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Witam was dziewczyny! Tak nieśmiało chce się do was dołączyć dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie piękne kreseczki. Z wyliczeń internetu wychodzi mi termin na 30 kwietnia także jeszcze się do Was załapałam. Jestem mamą 2 letniej Julki i powiem że mam straszne obawy czy dam sobie radę z dwójką dzieci. Boję się tej ciąży ponieważ po pierwszej ciąży ujawniła mi sie choroba - malformacja naczyniowa barku i w tamtym roku miałam 4 operacje pod całkowitą narkozą i nie wiem jak ta ciąża przebiegnie. Byłam niby u naczyniowca na kontroli i mówiłam mu o planowanej ciąży to powiedział że nie ma powodów do przyjmowania jakichkolwiek leków ale już czuje od kilku dni że bark i ręka zaczyna mnie trochę boleć.
    Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do grona bo czytam was od początku.
    Bardzo się ciesze ze tu jesteś
    Trzymam kciuki!
    Będzie dobrze zobaczysz.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Okraglinka musi być dobrze nie ma innego wyjścia! Zobaczysz wszystkie dotrzymamy do kwietnia i urodziny zdrowe dzieciaczki.
    W którym tygodniu najlepiej iść do lekarza? bo nie chce iść zbyt wcześnie bo wiem ze wtedy nie usłyszę serduszka. Tak myślę że 7-8 tydzień będzie ok?

Junior Member Awatar May
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    WItaj Palina!

Też sie zastanawiam na kiedy się zapisać Z jednej strony już tak mi się chce iść i przekonać się czy wszystko ok, a z drugiej trzeba chwilke poczekać

7-8 tydz. jest raczej w sam raz, najczęściej można już zobaczyć serduszko...

Co do testów... ja robiłam Pink Test, plytkowy... ale jak jesteś w ciąży i robi sie test w odpowiednim czasie to powinny wyjść dwie kreski...

Cierpliwość... ważna rzecz... na kazdym etapie jak widać

Hej mamusie

Chodziłam i panuję chodzić do lekarza prywatnie. Wiecie może jak jest z badaniami, czy na toxo, morfologię itd mogę dostać skierowanie od lekarza rodzinnego, czy raczej powinnam się przejść do gin z NFZ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Nie wiem co jest w pakiecie z NFZ... bo trzeba pamiętać, że są badania obowiązkowe i zalecane ja robiłam wszystko prywatnie...

Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    May Witaj!! Po Twoich słowach się popłakałam...hormony szaleją,
    Jestem teraz mega wrażliwa,

Maminka89 ja na przeziębienie robiłam sobie herbatę z imbirem i czosnkiem. Pomogło mi poprzednio.

Ania_W Super!!! Ja do lekarzy mam ograniczone zaufanie, jestem zdania że lepiej zrobić więcej , niż o jedno za mało.

palina Witaj w naszym gronie
    Musimy trzymać rękę na pulsie. co do zwolnienia to lekarze wypisują bez problemu, także jak potrzebujesz to idź i wypoczywaj.
    Ja w poprzedniej ciąży nie poszłam do 8 miesiaca, żeby pokazać jak mi zależy na pracy itp. Zasypiałam przed kompem ,teraz wiem, że mogłam więcej czasu mieć na wypoczynek, bo później remont, wyprawka, szukanie wszystkiego i na porodówkę poszłam zmęczona, a później już nie ma kiedy się wyspać

CattiBrie dziękuję za słowa otuchy
    My mamy fotelik z izofixem i nie wyobrażam sobie druiego innego .
    Ja też już myślę o innych sprawach typu podwójny wózek, przyglądam się na spacerach jak to wygląda,
    bo nie wyobrażam sobie spacerów tylko jak Mój Kochany będzie miał wolne.

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Witam

Gratuluję nowym mamusiom

Ja tak z doskoku bo dziś mam zły dzień. Do tego od rana jestem płaczliwa, wystraszona jakaś i mam mega mdłości. Nie mam w domu imbiru świeżego tylko mielony, więc zaparzyłam i o dziwo pomogło, inaczej bym dziś chyba nic nie zjadła. Kupiłam 2 testy i mam zamiar jeden zrobić w weekend a drugi ewentualnie po. Mam straszny mętlik w głowie od rana, czy ciąża to dobry pomysł...Mam niepełnosprawnego synka, stąd moje obawy...a dziś strasznie emocjonalnie do wszystkiego podchodzę i podświadomie wiem, że nie powinnam płakać nad rozlanym mlekiem bo już się stało..Bardzo, bardzo rzadko płaczę a dziś już 3 razy.....Przepraszam, że ja tak tylko o sobie ale nie mam głowy do niczego. Mąż w pracy a synek woła na spacer więc muszę się wziąć w garść i iść. Pozdrawiam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów