Strona 179 z 356
Pokaż wyniki od 1,781 do 1,790 z 3555

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Martulka - zawsze miałaś problemy z ciśnieniem czy tylko w ciąży się to uwydatnia? Uważaj na siebie.

Wiki sen - super ze z dzieciaczkami wszystko dobrze

Ja mimo że wolna sobota to już na nogach
    Gabrysia się obudziła, Darek zaraz do pracy... ech...
    Miłego dnia

P.S Dziewczyny wczoraj się wczytałam ze mam łozysko przodujące, w czwartek idę do gin. wiec się wypytam o to i owo.
    Czytam tylko tyle że dopiero po 20tc można o nim mówić bo teraz ono się jeszcze rusza... choć się trochę martwię.
    USG mnie trochę bolało, miałam to po brzuszku i wewnętrzne, bo Maleństwo jest nisko, przy samej kości...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Wikisen
    super wiadomość! ja też mędę mamą po 30 mam 31 lat jak urodzę swoje 1 dziecko będe mieć już 32 ale jakoś mnie to wogole nie rusza

Martulka to musisz kontrolować to ciśnienie. Podejrzewam że jak bedziesz miałą takie skoki to lekarz zadecyduje o wcześniejszym porodzie bo to niebezpieczne dla dziecka.
    Wikisen dwie dziewczynki podwójna radość hehe. dużo starciłaś na wadzę ale teraz już waga pójdzie w górę.
    Okrąglinka z łożyskiem wszystko jeszcze może się zmienić także spokojnie. Mi też się wydaje że mam nisko brzuch, Julka też była bardzo nisko.
    A ja dzisiaj w nocy się obudziłam i byłam w szoku bo spałam na brzuchu tak się wystraszyłam ze masakra. Rano wstałam i brzuch trochę bolał ale teraz już ok.

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ale zrobiłam wczoraj awanturę mężowi... Byłam zmęczona i zła, chociaż akurat jego winy było w tym wszystkim najmniej, to inni ludzie mnie wkurzyli, ale wyżyłam się na nim... Nie wiem co we mnie wstąpiło, po prostu kłóciłam się żeby się kłócić... Tak mi było okropnie źle potem, czułam się z tym strasznie... On mnie na szczęście już po wszystkim przytulił i pocieszył (chociaż na początku się też kłócił jak go zaczęłam obwiniać o różne rzeczy), ale już dawno nie czułam się tak źle psychicznie jak wczoraj

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    A ja leze maz pojechal na gielde elektroniczna pozniej zakupy i po Lukasza i lezec..
    Ja w listopadzie skoncze 32 lata ale jakos mnie to nie przeraza moj D skonczyl 30 w kwietniu
    Brzuszki do gory i milego dzionka

Invis to hormony uwierz każda z nas ma taki dzień że najchętniej by kogoś opieprzyła czy wylądowała swoje emocje.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Invis, nie ma się czym przejmować, to naprawdę hormony szaleją, więc się nie obwiniaj, dobrze, że masz wyrozumiałego męża, który to rozumie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Okrąglinka problemy z nadciśnieniem pojawiają się u mnie tylko w ciąży :/
    Dziś rano po śniadanku mierzyłam - znów 140/90 :/ widzę, że muszę już cały czas być na tych tabletkach.
    Przed acardem się wzbraniałam, bo obawiam się krwotoku, ale od następnej wizyty pewno to będzie musowe, by rozrzedzić krew i by lepsze były przepływy przez łożysko.

Palina, dwie poprzednie ciąże skończyły się przed terminem. Nie dość, że ciśnienie wariowało, to jeszcze miałam przedwczesne skurcze.
    Pierwsza rozwiązana w 36 t.c a drugą prawie donosiłam, bo w 38 t.c.

Teraz leżę i odpoczywam. Staram się nie myśleć, nie nakręcać.
    Najważniejsze dla mnie teraz kolejne usg -20.10- oby tylko serduszko biło i będę naprawdę szczęśliwa.

Zastanawiam się też nad zakupem detektora tętna...
    Miałyście coś takiego? Lub Wasi znajomi?
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Wikisen super, że z dziewczynkami wszystko w porządkuoby tak dalej.

Ja w lutym również dołączę do grona trzydziestek
    Sama nie wiem, kiedy ten czas minął. Tak niedawno przecież miałam 21 i wyłam na porodówce pierwszy raz
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Okrąglinka problemy z nadciśnieniem pojawiają się u mnie tylko w ciąży :/
    Dziś rano po śniadanku mierzyłam - znów 140/90 :/ widzę, że muszę już cały czas być na tych tabletkach.
    Przed acardem się wzbraniałam, bo obawiam się krwotoku, ale od następnej wizyty pewno to będzie musowe, by rozrzedzić krew i by lepsze były przepływy przez łożysko.

Palina, dwie poprzednie ciąże skończyły się przed terminem. Nie dość, że ciśnienie wariowało, to jeszcze miałam przedwczesne skurcze.
    Pierwsza rozwiązana w 36 t.c a drugą prawie donosiłam, bo w 38 t.c.

Teraz leżę i odpoczywam. Staram się nie myśleć, nie nakręcać.
    Najważniejsze dla mnie teraz kolejne usg -20.10- oby tylko serduszko biło i będę naprawdę szczęśliwa.

Zastanawiam się też nad zakupem detektora tętna...
    Miałyście coś takiego? Lub Wasi znajomi?
    Powiem szczerze że też myślałam - osobiście nie znam nikogo kto by to miał.
    Ale tutaj na forum - dziewczyna z wątku o stratach ma i sobie chwali... mówi ze nie trzeba panikować jak się od razu nie znajdzie tętna. I że im większe dzieciątko tym łatwiej.
    Kupowała na allegro chyba za ok 140zl.

Ja sprzątam na raty.
    I gotuje obiad.
    Ziemniaczki + mielony + buraczki
    Czekam aż Gabi uśnie - chce się położyć to zrobię to co mogę bez hałasowania
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów