Strona 174 z 327
Pokaż wyniki od 1,731 do 1,740 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Witam, ja miałam intensywny tydzień bo we wtorek wizyta u endokrynologa a dziś u naczyniowca Potem jeszcze pojechałam do sklepu bo w sobote jedziemy na urodziny babci a ze robi imprę w knapie to coś trzeba ubrać. Niestety chciałam jakąś tunikę a w sklepach same dopasowane koszule wrrr a ceny takie ze masakra. akby była ładniejsza pogoda to bym po lumpkach pojeździła a w taką pogodę to mi sie z domu ruszać nie chce.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Hej
    Alex przykro mi z powodu straty
    Ja cos dzis padnieta
    Maz wyjezdza w ndz
    Brzuch cos mnie ciagnie dzis
    Milego wieczorku

Member
    figa1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Róża - USG to juz będzie przyjemność - nawet godzinę można patzeć na ten mały cud.
    Najgorsze czekanie.
    Będzie dobrze.

Aga8411 - współczuję wyjazdu m.
    Rozumiem, co przeżywacie i trzymam kciuki, żeby czas płynął szybciej.

W poprzednich ciążach pracowałam.
    Z córką do końca 8 miesiąca, z synem do 29 tygodnia.
    Dostaję na głowę od siedzenia w domu.
    Siły nie mam ale energia mnie rozpiera

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia :)
    Alex wyrazy współczucia!

Aga oby czas rozłąki szybko minął, nacieszcie się sobą przez nadchodzące dwa dni

Ja dziś miałam dzień lenia, chęci dużo ale jakoś zapału brak, jutro muszę się zmobilizować do działania.
    Teraz lecę pod prysznic i do łóżka, może uda mi się coś obejrzeć, choć ostatnim czasem padam w locie

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Hejka
    Ja wczoraj wróciłam tak wykończona z urodzinki - 20 dzieciaków przez 2 h dało mi w kość.
    Wróciłam wykapałam Gabi, siebie i łóżko. .brzucho bardzo boli i ciągnie.
    Dzis o 12 - podgląd
    Nie powiem mały stresik jest - ale musi być dobrze.

Ściskam Was Mocno - w zimny poranek
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Witam w ten dzisiejszy poranek.
    Okraglinka bedzie dobrze.
    Ja dzis nawet dobrze sie czuje zaraz biore sie za sprzatanie bo jutro nie bedzie kiedy posprzatac, pozniej obiad przyszykowac i po dzieciaczki do szkoły.
    Zyczę miłego dnia.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Tak czytam opis przy suwaczku i pisze ze dziecko ma 6,5 cm dlugosci ja jak bylam we wtorek na Usg to wyszlo u mnie 7,5 cm. Kurcze czy bedzie duze. Pierwszy syn mial 60 cm i 4 kg a drugi 52 tylko i 3800. Powiem Wam ze ta ciaze przezywam najbardziej bo ddlugo sie staralismy i ciagle jest strach ze cos pojdzie nie tak. W tamtych dwoch jakos tak inaczej bylo nie balam sie tak.
    Ostatnio edytowane przez frezyjka ; 07-10-16 o 09:13

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Tak czytam opis przy suwaczku i pisze ze dziecko ma 6,5 cm dlugosci ja jak bylam we wtorek na Usg to wyszlo u mnie 7,5 cm. Kurcze czy bedzie duze. Pierwszy syn mial 60 cm i 4 kg a drugi 52 tylko i 3800. Powiem Wam ze ta ciaze przezywam najbardziej bo ddlugo sie staralismy i ciagle jest strach ze cos pojdzie nie tak. W tamtych dwoch jakos tak inaczej bylo nie balam sie tak.
    Nie musi być duże.
    Może być tak że teraz pędzi a później zwolni.
    Ważne ze jest ok
    Też z Gaba się tak nie bałam młoda (23lata) moze nie swiadoma do końca tego jak duzo rzeczy może się stać, teraz mam schizy czasem - ale szybko przywraca się do porządku - nie można myśleć negatywnie.
    Jest dobrze... !
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Okrąglinka trzymam kciuki i czekamy na wrażenia po usg
    Frezyjka u nas z kolei maluch nieco mniejszy niż suwaczki pokazują,ale się tym nie przejmuję,bo wg wyliczeń usg i om jest w normie i tego się trzymam. Mąż tylko dywaguje ciągle, że już powinien być większy, ale uspokajam go, że ja wazylam 3800, on 4000, nasze rodzeństwo powyżej 4kg (rekordzista to jego brat 5kg,62cm), więc nasz maluch na pewno też będzie okazały
    Gorzej dla mojego "dołu"

Frezyjka spokojnie ten opis w suwaczku to jest taka przybliżona waga czy miara. Moje maleństwo na początku było tydzień do tyłu a teraz się wyrównało. Julka zawsze była tydzień do przodu czasem nawet dwa no i teraz jest z tych większych 2 latków. Ale po kim ona ma być mała skoro ja i maż mamy po 180 moi rodzice też, jedynie teście mają niski wzrost.
    Okrąglinka ale Ci zazdroszczę tego USG też bym chciała! Będziesz miała teraz prenatalne? bo już się pogubiłam.
    Maminka spokojnie bedzie dobrze zawsze jest jeszcze cesarka gdy dziecko będzie duże, chociaż ja jestem zwolenniczką rodzenia naturalnie szybciej człowiek po tym dochodzi do siebie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów