Strona 170 z 356
Pokaż wyniki od 1,691 do 1,700 z 3555

Kwietniówki 2017

Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Ann85, frezyjka witajcie
    Zazdroszczę że już mijają wam mdłości. Ja ciągle się mecze.
    Ostatnio wogole jakaś rozkojarzona jestem. Wczoraj robiłam sernik i dodałam szklankę cukru za dużo omyłkowo, rozlewam wszystko, przewracam.
    Za tydzień badania prenatalne, już zaczęłam się stresowac.
    Muszę się wybrać na zakupy, coraz zimniej a spodnie już wszystkie za małe.
    Miłego dnia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    u mnie mdlosci juz prawie tez przechodza ale na mieso i wedline dalej nie moge patrzec bo na wymioty mnie zbiera. do tej pory bylam taka oslabiona, ciagle zmeczona widze , ze od paru dni jest juz poprawa. Wczoraj bylam na wizycie i mialam robione Usg naszczescie wszystko wporzadku jedyne co to mam anemie.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia :)
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Witaj
    Rozumiem ze masz już dzieciątko
    Z 2013?
    Mogę dodać Was do tabeli Kwietniówek

Jak się czujesz? Powiedzieliście juz o rodzenstwu w brzuszku?
    Okrąglinka mam syna Macieja który urodził się w 2013 roku, więc jest trzyletnim urwisem
    Od września poszedł do przedszkola ale w sumie spędził w nim 8 dni. Wczoraj lekarz zdiagnozował nam chorobę bostońską, mam nadzieję że się nią nie zarażę, bo to wirusówka.

Jak najbardziej możesz nas dopisać w tabeli.

Czuję się dobrze a Młody cieszy się z rodzeństwa i czasem podchodzi głaskać brzuszek

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Już pododawałam
    Zdrówka dla Maćka i obyś się nie zaraziła.

Ja dziś ledwo na oczy patrze.
    Co za pogoda
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

witam nowe dziewczyny! Super że do nas dołączyłyście i udzielajcie się ile się da hehe.
    Frezyjka mi też kiełbasa i wędliny śmierdzą a jak otwieram lodówkę do zatykam nos hehe niby jest czysta bo myję ją co trochę (raczej mama myję bo ja nie dam rady z mdłościami)
    Ale wam zazdroszczę że jesteście po prenatalnych i wiecie że jest wszystko ok u mnie jeszcze 2 tygodnie do prenatalnych po nocach nie spię bo boję się że coś jest nie tak.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    witam nowe dziewczyny! Super że do nas dołączyłyście i udzielajcie się ile się da hehe.
    Frezyjka mi też kiełbasa i wędliny śmierdzą a jak otwieram lodówkę do zatykam nos hehe niby jest czysta bo myję ją co trochę (raczej mama myję bo ja nie dam rady z mdłościami)
    Ale wam zazdroszczę że jesteście po prenatalnych i wiecie że jest wszystko ok u mnie jeszcze 2 tygodnie do prenatalnych po nocach nie spię bo boję się że coś jest nie tak.
    Bo Cię kopne wirtualne
    Jest ok! I nie ma opcji żeby nie było!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Okrąglinka naprawdę budzę się w nocy i nie mogę spać bo boję się że moje dziecko jest chore nic na to nie poradzę to silniejsze ode mnie. Najchętniej przez te dwa tygodnie schowałabym się pod koc i nie dawała oznak życia. Ale musi być dobrze nie ma innego wyjścia!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Palina ja tez sie bałam wczorajszej wizyty az mi nawet cisnienie skoczylo lekarz mi 3 razy mierzyl w ciagu wizyty i nie spadalo miałam 147/ 87 gdzie ja należe do grupy niskocisnieniowcow. Tak sie strasznie balam bo mi wyszły zle wyniki z toxoplazmozy tzn, Igg mialam zle ale Igm juz dobre ale strach zostaje.caly czas sie boje bo to moja 3 ciaza i trzecia cesarka bedzie .

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Witajcie dziewczyny w naszym fajnym gronie
    Ja mam dzis niskie cisnienie i okropnie sie czuje.. Kurde chyba zapeszylam ze juz jest super. Moze to tez troche przez pogode.
    Palina az tak sie martwisz. Będzie wszystko dobrze zobaczysz. Jestes mloda, zdrowa mama

Frezyjka chyba każda z nas ma jakieś obawy.
    Sysia młoda to może jestem bo tak się czuję(27lat) ze zdrowiem gorzej bo w tamtym roku miałam 4 operacje pod pełną narkozą fakt minęło już od ostatniej operacji sporo czau ale boję się że to może mieć duży wpływ na dziecko. Zresztą moja ginekolog tez mi sugerowała żebym jechała do Wrocławia zrobiła sobie badania genetyczne i w ogóle prenatalne rozszerzone, wiem że miała prawo mi to powiedziec bo każdemu mówi. Ale ja chce mieć podstawowe przecież to już niczego nie zmieni. Wiem że moja córka może mieć ta chorobę co ja ale nie musi nie chce jej robić genetycznych bo ja też tą chorobę mam po rodzicach lub po dziadkach a u nikogo się nie ujawniła(może się ujawniła w innej postaci). Wiec co ma być to bedzie...
    Swoją drogą zrobiłam się strasznie marudna... Chyba trzeba wziąć się garść przecież mam dla kogo żyć i z czego się cieszyć!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów