Strona 164 z 341
Pokaż wyniki od 1,631 do 1,640 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Ooo figa, to jutro ważny dzień łatwo mówić, ale nie ma co się denerwować przed badaniami, z mojego stresu tylko podwyższone ciśnienie wyszło
    A jak samopoczucia u Was? Niektóre już, niektóre zaraz drugi trymestr, dolegliwości ustępują? U mnie pierwszy od początku do końca bez wymiotow, mdłości, generalnie bez niczego

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Mnie dziś jakoś miednica boli.
    Odliczam juz czas żeby pójść do domciu - ciężki weekend zero czasu na odpoczynek.

Tabele uzupełniam na bieżąco
    Potem to uporządkuje.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    U Nas tez jakoś tak lepiej jest.
    Choć piersi nadal mnie bolą...
    Najważniejsze że już mdłości nie mam

Doczekać się nie mogę piątku - mamy prenatalne
    Piątku przybywaj!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Ja muszę powiedzieć że widzę zmianę od momentu wejścia w 10 tydzień. Nie jestem tak zmęczona jak byłam w poprzednich tygodniach, już nie bolą mnie tak piersi (tylko nieznacznie i jak faktycznie są np. mocno dociśnięte), nie chodzę aż tak często do toalety. Mdłości jak nie miałam tak nie mam, także pomimo mojego zwykle bardzo wrażliwego żołądka ta mityczna część ciąży chyba mnie ominęła

Junior Member
    Patrycja32

O mnie
    jestem mamą
    Gratuluję wszystkim kwietniowym mamom Też to kiedyś przeżywałam - moje dziecko ma już 8 miesięcy, ale kto wie, może będę miała drugie dziecko na sierpień/wrzesień ?

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej. Ja tez jutro prenatalne i juz chodze po scianach aa.. U Nas pogoda tylko do spania eh.. Ja tez juz mam wiecej energii i wytrzymuje juz dluzej wieczorami, bo zazwyczaj o 18 bylam juz wykonczona. Mdlosci juz od 10 tyg nie mam tylko raz na jakos czas sie zdarzyla zgaga i bol zaladka.. 2 trymestrze przybywaj

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    u mnie mdłości baaardzo sporadycznie już występują.
    W sobotę sporo spraw z mężem zalatwialiśmy i poszliśmy na obiado/kolację do restauracji. Zamówiłam pierożki z kaczką. Smaczne były. Po 2 minutach od ostatniego kęsa pobiegłam do toalety. Maluch chyba nie lubi kaczki to był nasz pierwszy raz w ciąży i mam nadzieję, że ostatni.
    Mąż się śmiał tylko, że dziecko uznało, iż "badziewie" mu matka daje zamiast ciastka
    Mi się wydaje, że to mniej kwestia jedzenia, a bardziej fakt, że strasznie mnie głowa wtedy bolała, ból migrenowy. Zazwyczaj wtedy mi się robi niedobrze, ale nic dalej się nie dzieje. A tu widać kumulacja jakaś.

No cóż, mogę powiedzieć, że mimo, iż jednorazowo, to ten objaw ciążowy odhaczony

z pozostałych to rzadziej wstaję w nocy, ale zmęcznie wciąż jest. Może dlatego, że jesteśmy w trakcie wykańczania nowego mieszkania i wiaże się to z tym, że zanim wszystko załatwimy, sprawdzimy, dokupimy, to w domu jesteśmy po 21.

Na szczęście to już prawdopodobnie ostatni tydzień ekipy remontowej, później zostaje oczekiwanie na meble i przeprowadzka. A na to już biorę z tydzień wolnego na pewno, bo nie wyobrażam sobie tak dłużej funkcjonować.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja się tak średnio czuję, raz lepiej raz gorzej. Chociaż te największe mdłości chyba już minęły. Za to mam takie dni że nie mam siły wstać z łóżka.
    Byłam dzisiaj z moczem w laboratorium zrobiłam badanie ogólne i od razu posiew żeby nie jeździć jutro znowu. Wynik ogólnego gdzieś za godzinę a posiewu w piątek.
    Także trzymac kciuki żeby mój mocz był dzisiaj ok.
    Ale wam zazdroszczę tych prenatalnych u mnie dopiero za dwa tygodnie.

Junior Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    A ja się tak średnio czuję, raz lepiej raz gorzej. Chociaż te największe mdłości chyba już minęły. Za to mam takie dni że nie mam siły wstać z łóżka.
    Byłam dzisiaj z moczem w laboratorium zrobiłam badanie ogólne i od razu posiew żeby nie jeździć jutro znowu. Wynik ogólnego gdzieś za godzinę a posiewu w piątek.
    Także trzymac kciuki żeby mój mocz był dzisiaj ok.
    Ale wam zazdroszczę tych prenatalnych u mnie dopiero za dwa tygodnie.
    Ja też raz lepiej raz gorzej się czuje

Junior Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Okrąglinka Ty już nie masz mdłości ? Bo ja zwalam je na duphaston bo biorę od miesiąca wcześniej 3x a teraz 2x dziennie.
    Bo w pierwszej ciaży dawno temu miałam dużo słabsze mdłości i myślłam że to głownie od tego leku...hmmm

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów