Strona 160 z 327
Pokaż wyniki od 1,591 do 1,600 z 3267

Kwietniówki 2017

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    i ja podaję - z wyliczeń 08.04, z USG 04.04., jest już urodzona 4.10.2012 córeczka Kamila;-)

PS patrząc na te daty i moją 04.03 - to dużo jest "czwórek", a to od dawna moja szczęśliwa liczba;-))))))))))))))))

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja mam z om 19.04
    ale bardziej wiarygodny jest z 1 usg - tam mam 16.04

Hihi
    Cieszę się że pomysł się Wam podoba
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Junior Member
    Lila 28

Mieszka w
    Trójmiasto/Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Myślałam, ze juz większość po prenatalnych ale widzę, ze sporo dziewczyn jeszcze przed juz sie nie mogę doczekać
    Choć sie zastanawiam, czy robić tylko z usg czy tez z krwi? Gdyż niestety moje dwie koleżanki miały straszne sytuacje z prenatalnym z krwi ;/ ale straszyć nie będę ;p
    A co do mężczyzn, no cóż, niestety niektórzy dopiero sie cieszą jak zobaczą dziecko na żywo, jakby dopiero wtedy wierzyli, ze kobieta faktycznie była w ciazy a nie wzdęcia ;p
    Na szczęście mój bardzo sie cieszy, chciał wszystkim mowić jak tylko zobaczył dwie kreski na teście. Musiałam Go powstrzymać. Ale to pewnie dlatego, ze mieliśmy małe problemy z zajściem w ciąże a pózniej wiadomość, ze nie wiadomo czy dziecko przeżyje, stad jest bardzo troskliwym i martwi sie - niestety na odległość, bo chwilowo jeszcze jesteśmy na odległość. A pierwsze rzeczy dla dziecka to On kupił, jeszcze za nim zaczęliśmy sie starać ;p i ciagle słyszę, ze chce trójkę. A kiedyś nie chciał wogle
    Ciezko przewidzieć reakcje mężczyzny

Wiec nie martwcie sie dziewczyny, wierze, ze jak zobaczą te małe maleństwa to od razy sie w nich zakochają

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Mój termin to 05.04, ale każą mi się przygotowywać na koniec marca raczej, bo cesarka planowana i prawdopodobnie będzie dziewczynka
    Co do męża to jak dla niego ciągle udaje, że się gorzej czuję albo szybciej niż zawsze jestem zmęczona, ale na usg tylko mnie pogania żeby zobaczyć co i jak u Maleństwa

Junior Member
    Lila 28

Mieszka w
    Trójmiasto/Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A jestem ciekawa czy będzie wiecej dziewczynek czy chłopców

A jeszcze wczoraj podczas kłotni powiedział że nie muszę mu mówić wejdzie na forum i się dowie bo wolę wam pisać co się dzieje niż mu mówić. Także mam nadzieję że dzisiaj nie będzie czytał tego co pisałam. Lila powiem Ci że jest tak jak piszesz mój maż jak zobaczył Julke zaraz po urodzeniu nie mógł oderwać od niej wzroku aż miał łzy w oczach i ogólnie tak mnie wtedy wyściskał i był opiekuńczy. Ech szkoda że muszę na to poczekać jeszcze ok 7 miesięcy.
    Okrąglinka u mnie termin 26.04 pewnie będzie wcześniej bo moja macica tego nie wytrzyma. Mam córkę Julke 2 lata urodzona SN.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Póki co wszystko powpisywałam na bieżąco
    Zaraz lece po Gabi I do mojej Mamci
    Wiec reszta później.

Wrzucę później link - będziemy ulepszać
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    figa1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Mój termin 12.04 z OM, a z USG 15.04
    Ciąża 4
    W domu Gabrysia ur 26.11.2004 i Filip ur. 27.07.2007

Okrąglinka, dzięki już za spodnie ...dzisiaj kupiłam super z HM za 60 zł zastanawiała się nawet nad dwiema parami (bo fajne materiałowe były też za 50zł)...ale uznałam, że mi już nie trzeba...mam trzy pary i starczy...a tak to sukienki... Także jak któraś potrzebuje, bo są wyprzedażowe ciuchy ciążowe... nie wiem z jakiej okazji, ale cały wieszak spodni był

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    odebrałam wyniki testu Papa i wyszlo niskie ryzyko chorób chromosomowych

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów