Strona 16 z 356
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 3555

Kwietniówki 2017

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Stokrotka gratuluje moj maz jest z kwietnia i liczy ze zrobimy mu niespodzianke na urodziny ktory tydzien kurde coraz nas wiecej i oby tak dalej

2. dzieckozakupy.pl
    Część, jestem tu nowa. Dzisiaj odebrałam wyniki bety 190,04 ... niby prawie 5 tydz. Boję się ponieważ pierwszą ciążę poroniłam w podobnym momencie . Dziś byłam u mojego gina. Nie widzial jeszcze pęcherzyka ale mowil ze cos sie tam "szykuje" endometrium ładnie ułożone itp. Krwawienia nie widzial. Jutro mam powtorzyc bete i zrobic tsh. Mam nadzieje ze będzie dobrze.. Czułam to, podświadomość mi mowiło że jestem w ciąży. I sporo dolegliwości też mnie dopadły. Oby beta urosła super!

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Naataliaa gratuluje i trzymam mocno kciuki...

Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Gratuluje nowym Mamusiom

Dziewczyny byłam wczoraj u lekarza i JEST. wszystko na tym etapie jest w porządku . 6 tydzień.
    Poród na 15 kwietnia, czyli Wielka Sobota.
    Mówił że ledwo ,ledwo ale śmie twierdzić że widzi serduszko.
    Tsh mam 0,76 , powiedział że to bardzo ładnie. Mam brać tak jak biorę letrox 75 ,kwas foliowy i witamine D.
    Na nudności imbir.
    Nie założył mi jeszcze karty, za trzy tygodnie mam przyjść i wtedy.
    Mówił też, że się pośpieszyliśmy z następnym dzieckiem, ale nam 'podaruje' bo poród był SN.
    Mimo to boje się o mój organizm ,jak to wszystko wytrzyma.

Jestem na urlopie macierzyńskim, miałam wracać do pracy w grudniu, to się przeciągnie,
    jestem pewna,że po powrocie już nie będę miała pracy. To była taka moja wymarzona praca.
    Siostra mnie pociesza, że prace się zmieni, będzie inna. Wielka niewiadoma mnie czeka.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja pracuje.
    Ale pewnie dość szybko pójdę na L4 po ostatniej stracie - mam prace biurową wiec prawnie tylko 4h mogę być przy kompie.

Staram się myśleć pozytywnie - choć to jest bardzo trudne.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Hej, ja wczoraj powinnam dostać okres, ale wciąż go nie widać, zawsze miałam regularny. Staraliśmy się, dopiero pierwszy raz. Zrobiłam test, druga kreska blada( jednak czytałam o tym teście, że on może tak zrobić nawet jak nie ma ciąży). Boli mnie brzuch prawie jak na okres, ale nie ciągle ale tak falowo, piersi bolące i powiększone. Mam nadzieję, że się udało, poczekam na poniedziałku i zrobię kolejny teścik. Trzymajcie kciuki!

Junior Member Awatar May
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    Witajcie Mamusie i przyszłe Mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mój termin to około 22.04.2017 ;D ale usg jeszcze przede mną, ale pewność co do ciąży już mam Jestem bardzo szczęśliwa, to moja druga ciąża, jestem już mamusią ponad 2 letniej Poleczki Miło Was poznać!!!!!!!!!!!! ;D Widzę, że już nas tu trochę jest. Ja chcę dziś zadzwonić i umówić się do ginekologa. Ale jak to zwykle w drugiej ciąży, człowiek już się troszkę ociąga, bo nie jest taki nagrzany jak w pierwszej ;D

Trzymam kciuki za starające się Mamusie!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar May
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    eMilki - zobaczysz, że kiedyś nie będziesz żałować! Żadna praca nie odda takiej miłości, ktrą da dziecko!
    Okrąglinko - myśl pozytywnie - teraz to bardzo ważne! Wtedy bęzie wszysko dobrze!
    cajafuerte - u mnie były najpierw blade kreski, ae pojawiałay się nawet godzine po zrobieniu testu, to już dało mi nadzieję, następne testy już miały baaardzo bladą kreseczkę w czasie kiedy faktycznie powinnnna się pojawić, a potem już całkiem widoczna kreska. To Twoja pierwsza ciąża?
    Natalinaa - bądź dobrej myśli! Trzymam kciuki

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Tak, mam nadzieję, że to moja pierwsza ciąża te kilka dni będą dla mnie katorgą podobnie jak ostatnie dwa tygodnie :P
    Jeszcze na dodatek od 8 dni jestem przeziębiona mocno. Katar i gardło czasem boli. Temperatura nie sięga nawet 36,6
    Ostatnio edytowane przez cajafuerte ; 19-08-16 o 09:12

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny,

czytam o Waszych doświadczeniach, pierwszych wizytach i widzę, że niektóre z Was robiły drugi raz betę.
    Wizytę u swojej Pani Doktor mam 29 sierpnia. Czy powinnam zrobić drugi raz betę przed wizytą? To są wizyty prywatne i chciałabym pójść maksymalnie przygotowana, by zaoszczędzić ew. pieniążki i czas. Wiem, że dostanę skierowania na te wszystkie badania z pierwszego trymestru, ale może coś już z góry powinnam mieć zrobione?

Druga sprawa. Od 2-3 dni jakby mnie łapało przeziębienie. Budzę się z lekko bolącym gardłem i stanem "na katar", w ciągu dnia to mija, ale rano znów jest. Nie chcę się "rozłożyć". Co poza rutinoscorbinem mogę zastosować, żeby powstrzymać przeziębienie i nie zaszkodzić dzidziusiowi?

Dziękuję

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów