Strona 158 z 356
Pokaż wyniki od 1,571 do 1,580 z 3555

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ala wcale się nie dziwie.
    Cieszę się że wszystkie miałyście dobre wizyty.

Paulina będzie dobrze :*
    Nie denerwuj się!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej..
    Palina Wiem ze to przykre jak najblizsza osoba olewa Nas, ale musisz byc silna :*
    Przed ciaza z mezem bardzo duzo sie klocilismy i bylo zle.. U Nas ciaza akurat Nas zlaczyla no i ta rozlaka az dziwne

Dzis maz wraca na weekend jestem cala happy Musze isc na male zakupy eh

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    palina pamiętaj, że to w dużej mierze kwestia hormonów... Mi zawsze jakoś trochę pomaga myśl, że hormony tak bardzo mną sterują, że potrafię być nieprzyjemna dla moich bliskich. Pamiętaj też, że Twoja równowaga emocjonalna jest obecnie bardzo ważna dla Twojego maluszka. Jak potrzebujesz, wyżal się nam - posłuchamy, poczytamy, pocieszymy. Buziaki! :*

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    cześć
    Ala_D sliczne zdjecie fajnie ze same dobre wiesci po wizytach
    ja boje sie bardzo dużego przybierania na wadze bo w poprzedniej ciazy mocno kilogramy mi szły w górę ale w sumie było to spowodowane wielowodziem, teraz bardziej chce zadbać o siebie, wiec od wczoraj chodze na nordic walking , piekna pogoda, wiec jest cudownie, dzis 45 min po takich pobocznych a nawet leśnych drogach wiec mega sie dotleniłam, mieszkam w pięknej górzystej miejscowosci wiec jest mnostwo takich tras i póki co zamierzam chodzic bo przez cały poprzedni rok biegałam wiec lubie ruch, nawet w zimie w mrozy ;P
    jesli chodzi o zainteresowanie męża ciażą to u mnie tez z tym kiepsko, mało pyta i czasem mam wrażenie ze wcale tego nie przezywa, jest sceptyczny, a jak sie zle czuje to mam wrażenie jakby myslał ze to jakas wymówka przed robieniem czegoś, masakra

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mój przesądza z kolei w druga stronę.
    Jest nadopiekuńczy.
    Bardzo przeżywa jakiekolwiek moje gorsze samopoczucie.

Nie narzekam.
    Choć to trochę męczące.
    Kilka tabletek łykam w ciągu dnia - zawsze pyta czy wszystkie wzięłam czy któraś mi nie podać.
    Jak tylko jest w domu to robi za lokaja a ja mam leżeć.

P.S
    Jeśli się potwierdzi i będzie Córcia - to będzie Matylda

P.S
    Możebyśmy zrobiły listę Nas Kwietniowek - pokolei co do terminu porodu. Itp.?

Nie chcę zaśmiecać forum moimi żalami na męża. Po prostu zawiodłam się na nim, chociaż w poprzedniej ciąży było podobnie dopiero pod koniec wykazał duże zainteresowanie. Wydaje mi się że mąż czuję się teraz trochę odrzucony bo wiadomo ja nie mam tyle siły żeby wieczorem jeszcze z nim siedzieć i gadać bo w ciągu dla to widujemy się mało tym bardziej że jak usypiam Julkę to kładę się z nią spać ok 21.30 i zasypiam dopiero jak on się kładzie to budzi mnie żebym poszła się ogarnąć. No i w ogóle pewnie brakuje mu seksu no ale tego można było się spodziewać że na początku będzie zabronione. Hormony też robią swoję jestem bardzo nerwowa i płaczliwa.

Okraglinka widzę imię już wybrane fajnie!
    Jestem ZA zrobieniem listy.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    My mamy zakaz dopóki biorę Duphaston.
    Także jeszcze miesiąc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Dobra ja arkusz juz przygotowałam.
    Jak będziecie chętne to jakoś będę musiała Nas ogarnąć wg terminu

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    WItam dziewczyny ja mam dzis wizyte u gina nie sa to jeszcze prenatalne bo za wczesnie ale przynajmniej podejrze kropeczke lub kropeczka Choć u mnie każda wizyta to strach czy znowu nie usłysze "nie bije serduszko" Mam jednak nadzieje ze już nigdy tego okropnego zdania nie usłysze Choć dziś od rana się wkurzam ze znikneły wszelkie objawy ciąży hehe wiem wiem przesadzam

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    Palina świetnie Cię rozumiem... Mnie najbardziej "wkurzało" - ze względu na fakt, iż ma syna z pierwszego małżeństwa którego praktycznie sam wychowywał - to już było/to już przeżyłem. Kiedy ja przy pierwszej ciąży zachwycałam się każdą drobnostką, zbierałam informacje na różne tematy, chciałam zapisywać się na warsztaty - on uważał, że przecież tak musi być/taka kolej rzeczy/marnowanie czasu...

Na kontrolne wizyty przestałam go ciągnąć - siedzenie ze zbolałą miną bo wizyta standardowo o godzinę opóźniona, a lekarz to za duża gaduła to za dużo dla mnie;// echhhh...
    Jak się człowiek wygada to od razu lżej mu się na sercu robi;-)

Odnośnie witamin - sprawdzałyście ofertę internetowych aptek? Lekarz zalecił mi Pregnę Plus, w przydomowej aptece opakowanie kosztowało 39 zł, zamówione przez internet 58 zł za 2 opakowania już z wysyłką.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów