Strona 157 z 356
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,570 z 3555

Kwietniówki 2017

Junior Member
    Lila 28

Mieszka w
    Trójmiasto/Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Tak sie przestraszyłam, ze w końcu poszłam z tym plamieniem do innego lekarza, ale on o dziwo nawet mnie nie zbadał tylko kazał isc do szpitala. Dużo by opowiadać, ale w końcu lekarz w szpitalu powiedział, ze wszystko jest ok i kazał brać przez 10 dni dwa razy dziennie duphaston. Któraś z Was to bierze? Nie lubię sie faszerowac lekami zwłaszcza za plecami mojego lekarza, ale skoro Go nie ma, to chyba nie mam wyboru ;/
    Mam nadzieje, ze tak częste usg nie jest szkodliwe ;/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Kurde zazdroszcze ze Wy juz po prenatalnych. Ja mam jutro. Boje sie strasznie.

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Hej ja wlasnie na krwawienie brałam ten lek 1 opakowanie przez 10 dni. Mi gin mój kazał przez tydzień 2 razy dziennie a potem tylko 1 bo podobno nie można tych tabletek odstawić tak "drastycznie" tylko zmniejszając dawkę. Ale to moze zapytaj się swojego lekarza jak zdąży wrócić.
    Jejciu dziewczyny dorwała mnie taki bil głowy od popołudnia ze ledwo żyje. Leze z mokrym ręcznikiem na czole, w zacienionym pokoju i pachnę Amolem wrr migreny miewam tylko w ciąży macie jakies sprawdzone sposoby na nie?

Junior Member
    Lila 28

Mieszka w
    Trójmiasto/Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    On niestety wraca dopiero za dwa tygodnie jak mam u niego wizytę i mam wątpliwości czy brać ten lek

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    A mi sie migrena zaczyna.. Boze.. Chyba umre.. Bralam leki a teraz przy ciazy odstawilam i pewnie czesto bedzie wracac
    Trzymajcie kciuki jutro!

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez Lila 28 Zobacz posta
    On niestety wraca dopiero za dwa tygodnie jak mam u niego wizytę i mam wątpliwości czy brać ten lek
    Ja biorę Duphaston prawie od początku będę go brała do 14 tc.
    Mimo że nic się nie dzieje.
    Biorę ze względu na krótki odstep między strata a ta ciąża (2 msc)
    Ufam lekarzowi...
    Wole zrobić WSZYSTKO co mi każą niż znów przez to przechodzić.
    Wiec jeśli to dla Nas jest bezpieczniejsze
    To łykam i się nie zastanawiam.

Bire 2x dziennie
    Ważne żeby brać go o tej samej godzinie. Ja biorę 9 i 21
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Hej kobietki, ja też dzisiaj po usg (zwykłym, nie prenatalnym), wszystko wygląda dobrze, maluch ma 3 cm i nawet widziałam jak się rusza Dostałam też namiary na polecanego specjalistę od usg i jutro będę się umawiać na prenatalne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny
    chwilę się nie odzywałam ale czytałam więc jestem na bieżąco.
    Mój synek był chory, potem ja, teraz mój mąż. Oby nie wróciło

Jestem po kolejnej wizycie u lekarza, pierwszy raz słyszałam serduszko Wyniki mam super, wszystko w porządku.
    Prenatalne mam 13 października, może dowiemy się cóż za ''niespodziankę'' noszę w sobie

Niektóre z nas już po, cieszę się razem z Wami że wszystko dobrze.

Lekarz mi powiedział, że prognozuje u mnie +14kg na koniec , z synkiem przytyłam 8, nie wiem czemu teraz mam prawie dwa razy tyle ..hhmmm
    Swoją drogą całkiem możliwe, jem najwięcej na noc lub w nocy jak się budzę, Zawsze jadłam chleb pełnoziarnisty a teraz tylko bułeczki bym wcinała, drożdżóweczki itp

Miłego dnia !.

A ja miałam gorszą noc i dzień też nie zapowiada się dobrze. Jakos bardzo przezywam tą wczorajsza wizytę jeszcze pokłóciłam się z moim mężem bo od tygodnia mu mówiłam że w czwartek mam wizytę a on wielce zdziwiony że gdzieś jadę. Ogólnie jakos tak ostatnio mało się interesuje tym jak się czuję jakie wyniki z krwi mi wyszły. Wczoraj się tylko zapytał jak po wizycie to sie poryczałam że niech nie udaje że go to interesuje.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Ja na początku z wagi spadłam 3kg, aktualnie stoję w miejscu, pani doktor powiedziała, że to nic złego, a nawet dobrze wczoraj minęło dokładnie 3 miesiące od ostatniej @, więc myślę, że przybieranie teraz się zacznie
    Od wczoraj się napatrzeć nie mogę, ale myślę, że mnie zrozumiecie, no patrzcie jaki Cud <3

CRL 7,36cm, jak na droższych rośnie, tydzień temu na wizycie było 5,54

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów