Strona 156 z 356
Pokaż wyniki od 1,551 do 1,560 z 3555

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    My wczoraj mieliśmy USG, to niby genetyczne. W lux med. Szybko poszło 10min może. I się zastanawiam, czy to na pewno było USG, któremu mogę ufać? Czytałam, że to USG 1 trymestru trwa nawet do 30 min, a tu raz dwa i po sprawie.

Fakt, że maluszek ok. Rusza się, kręci, przystawia rączki do buzi. Przeciągał się też, bo w pewnym momencie rozprostował nóżki jak żabka w skoku dłuuugie były - to po mężu, bo ja niska jestem.

Przezierność wyszła raz 1,3, raz 1,7 (piszę z pamięci teraz), dwa razy robił zdjęcie. Powiedział, że ok.
    Kość nosowa widoczna, wg lekarza też ok.

ogólnie powiedział, że obraz prawidłowy. Poziom wód w porządku.

Z długości ciałka 57,4mm wynika data porodu, jak dotychczas, nawet 12t2d wczoraj wyliczyło, natomiast z wymiarów główki wyszło 12t6d, czyli o tydzień do przodu.

Ogólnie jestem spokojna, ale nęka mnie czy mogę zaufać Lux medowi, czy lepiej iść prywatnie jeszcze gdzieś.

Co do wagi to nie mam pojęcia, jak jest bo się nie ważę (boję się ;p) widać po brzuszku jednak. I chyba ogólnie po twarzy, rękach... ehh będe pulpetem

2. dzieckozakupy.pl
    Maminka, na badanie USG nie ma limitów czasowych...ani na zwykłe, ani na genetyczne...ani na późniejsze połówkowe ... to ile ono trwa zależy po prostu od lekarza...jedni są mniej inni bardziej gadatliwi, jedni tłumaczą więcej inni mniej... same pomiary robi się szybko i z tego co widać to miałaś je wykonane. Ocenia się przezierność karkową, kość nosową i przepływy w serduszku...

A ja ciągle 1 kg na plusie...więc fajnie...

Wczoraj przyszalałam i zrobiłam sobie ...rzęsy wygrałam je kilka miesięcy temu w konkursie i się wahałam... ale 1;1 wyglądają pięknie... normalnie nic malować się nie trzeba i efekt jest... bałam się że wyjdę jak z kresówki, ale dziewczyna fajnie dobrała i po prostu mam piękne rzęsy, wcale ich nie czuję...
    A dzisiaj idę na hybrydki...zero pomysłu na nie...
    A w sobotę weselicho

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja wizycie w domku
    Wszystko dobrze
    Mam brać leki tak jak do tej pory - w niedziele tylko połówkę
    Pani Doktor powiedziała że to raczej Dziewczynka
    Starsza Bebeczka - wiec ma jakieś doświadczenie

Zrobiłam małe zakupy i nie mam siły...

Maminka - a w której placówce byłaś? Pytam z ciekawości
    Ja idę za tydzień.
    Ale mój D jest taki męczący - wiec dobrze będzie jeśli w ogóle wyjdziemy z tego gabinetu. Bo ma milion dwieście pytań zawsze.
    Teraz miałam robione na Jerozolimskich za Zachodnim i lekarz super - powoli wszystko tłumaczył pokazywał.

Wiec to chyba faktycznie zależy od lekarza.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Okraglinka,
    byłam w Marriott, dr Mrozek bodajże. Baaardzo małomówny. Klikał i mówił "serduszko.... ok... bije...", "tu są rączki i macha.. ok", "zmierzmy przezierność 'klik' ok...." i tak to wyglądało. Nawet nie bardzo wiedziałam, o co więcej moge go zapytac, jak ciągle tylko mruczał pod nosem, że ok

Na połówkowe pójdziemy na 4D, bo mąż bardzo chce zobaczyć taki obrazek. To już pewnie nie w lux med tylko wybiorę inną placówkę. Muszę poszukać jakiejś solidnej w Warszawie.

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Okraglinka a czemu dziewczynka? Bo hormony nie szaleja?
    No dokladnie to zalezy jaki sprzet i P Dr sie trafi Ale wszystko co trzeba zmierzone i jest ok gratki

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Okraglinka a czemu dziewczynka? Bo hormony nie szaleja?
    No dokladnie to zalezy jaki sprzet i P Dr sie trafi Ale wszystko co trzeba zmierzone i jest ok gratki
    Lekarka stwierdziła że gdyby był chłopczyk to by tak ładnie tsh nie spadło mimo takiej dawki leku.
    Podbudowała moje przeczucie
    A co ma być to będzie.

Ja idę na Szernera. (Przy Żeraniu)
    A na połówkę chyba i tak będziesz musiała iść do lux med i możesz wtedy gdzieindziej zrobić 4D.

Ja bym chciała 3D.
    Ale zobaczymy.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Ja po wizycie i mam mieszane uczucia... Co do moczu to wyszedł tak samo i mam brać jakieś tabletki przez kilka dni i w ogóle jeść żurawinę i za kilka dni powtórzyć mocz jeżeli znowu wyjdzie zły wynik to wtedy zrobić posiew moczu. Czuję trochę że nery bolą
    Serduszko ładnie bije, odpowiednia ilość wód płodowych, według usg 10ti1d czyli się wyrównało.
    Teraz gorsza wiadomość mam bardzo napięta macice i mam bardzo malutkie krwiaka albo to jest jakiś nieprawidłowy zrost to było tak małe że lekarka nie potrafiła określić co to. Przepisała luteinę dopochwowo choć naczyniowiec powiedział że hormony tylko i wyłącznie w razie potrzeby więc przez 3 tygodnie mam brać. Pobieraną miała cytologię i czystość pochwy i ginekolog powiedziała że mogę dzisiaj odrobinę brudzić bo czasem tak jest po tych badaniach.
    Badania prenatalne 20.10 także za całe 3 tygodnie kolejna wizyta.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Paulina jestes pod opieka lekarza.. Nie martw sie wszystko bedzie dobrze

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Hejka właśnie wracam z genetycznego, stresu przed tym się najadłam, ale niepotrzebnie oczywiście, wszystko w porządku i co najbardziej mnie zaskoczyło na 80% rośnie tam Malutka <3 wszyscy obstawialismy chłopaka, ale oczywiście najważniejsze, że wszystko w porządku

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Ja też po wizycie. U nas równy 10 t.c
    Maleństwo ładnie rośnie, leżało sobie spokojnie

Palina też mam 20 października usg genetyczne, więc przeżywać będziemy razem.
    W macicy również mam jakąś dziwną"przestrzeń"-tak jakby krwiak.
    Gin stwierdził, że mam się tym nie przejmować.
    Nadal mam brać luteinę i duphaston.
    Z nowości, zmienił mi witaminy na Pregna Plus. Cena mnie powaliła, no ale... podobno są dobre. Z wszystkimi kwasami, jodem itp. Zobaczymy...

Ciesze się Dziewczynki, że Wasze wizyty również były udane oby tak dalej

Zmykam coś podjeść
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów