Strona 155 z 341
Pokaż wyniki od 1,541 do 1,550 z 3406

Kwietniówki 2017

Byłam w laboratorium z moczem i wynik o 14 a o 15 wizyta i zobaczę co tam u mojej fasolki. Znając życie na wizytę wejdę po 16 ale co tam. Jak zwykle zapisuje co 20 min a kobieta ciężarna siedzi ok 40 min. Także trochę sobie poczekam. Kupiłam żurawinę i ja wcinam zeby te paskudne bakterie zniknęły

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Lila 28

Mieszka w
    Trójmiasto/Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Właśnie dlatego przez ten wypadek zaczęłam sie denerwować, bo dziś z rana co prawda było mniejsze, ale w połączeniu z lekkim bólem z boku mnie zaniepokoiło. Ból szybko przeszedł jak tylko wstałam z łóżka. Napisałam juz do mojego lekarza bo On znowu jest na urlopie, jestem w 12 tygodniu a On juz drugi raz na długim urlopie. W poniedziałek byłam u innego lekarza w związku z wypadkiem, ale powiedziała, ze wszystko w porządku. Dziś miałam isc na chwile do pracy a jutro jechać do Warszawy, ale chyba powinnam sobie to odpuścić?

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Witajcie
    Mi sie nic nie chce.. Taki ze mnie len dzis ale chociaz zdarzylam ogarnac chatke i ogladamy bajki z corka..
    Coraz blizej genetyczne az strach mnie ogarnia jak mysle o tym..
    Pocieszam sie tym ze maz jutro wraca na weekend..

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Mnie tez czesto boli brzuch ale naszczescie bez plamien.. Za duzo sie denerwuje, ale moja corka tak psoci, ze nie nadarzam za nia.. Caly czas jestem z nia sama. Na szczescie za 2,5 tyg wyjezdzam do rodzicow na mazury. Mama troche pomoze i chyba tam juz sie osiedlimy na czas ciazy tylko do lekarza bedziemy przyjezdzac..

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Lila wydaje mi się że nie ma co rezygnować tym bardziej ze ciągle plamisz.
    Lekarz tez człowiek ma prawo mieć urlop - także to ze znowy jest no akurat tak trafiłaś - ale jeśli masz do niego zaufanie to dobrze, ważne też jest to ze masz z nim stały kontakt.

Sysia pomoc Ci się przyda tym bazie ze zaraz zrobi się zimno i ślisko a w naszym stanie ciężko zachować rownowage na lodzie

Ja po śniadanku - nie powiem ze mi smakowało, najlepsza z niego była herbata hahaha

Dziewczyny a jak wagowe u Was? + czy - a może stoicie?
    Ja po tamtej stracie wagi póki co stoję w miejscu.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Byłam w laboratorium z moczem i wynik o 14 a o 15 wizyta i zobaczę co tam u mojej fasolki. Znając życie na wizytę wejdę po 16 ale co tam. Jak zwykle zapisuje co 20 min a kobieta ciężarna siedzi ok 40 min. Także trochę sobie poczekam. Kupiłam żurawinę i ja wcinam zeby te paskudne bakterie zniknęły
    Czekamy na wiadomości po wizycie
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Dzieki Ja narazie stoje z waga.. Na ostatniej wizycie bylo 0.5 kg mniej, ale to przez to ze jadlam praktycznie same zupy nic mi nie wchodzilo..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Hej Mamuśki

Ja też mam dziś wizytowy dzień
    Usg o 15.00, trzymajcie kciuki, by wszystko było ok.

Czy Wam też chwilami robi się słabo? Wczoraj wieczorem miałam wrażenie, że zaraz zemdleję :/ dobrze, że M.ma urlop cały tydzień, to ogarnął dziewczynki i położył je spać. Nie dałabym rady utrzymać się na nogach. Dziś się obudziłam rano i jakby nigdy nic. Trochę mnie mdli, ale ogólnie jest w porządku...

U mnie waga stoi w miejscu- narazie dobrze jest
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Oczywiście że dam znać jak po wizycie. U mnie na pierwszej wizycie waga pokazała już prawie 2kg więcej a teraz pewnie pokaże tyle samo lub mniej bo wtedy czułam się taka napuchnięta jakby woda się zatrzymała w organizmie.
    Martulka ja mam czasem tak że jest mi słabo i duszno. Wtedy muszę trochę odpocząć abo wyjśc na świeże powietrze. To daj znać jak po wizycie.

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Dajcie znac dziewczyny i powodzenia
    Tak mi caly czas przez 1wsze tygodnie bylo strasznie slabo a teraz juz przechodzi wszystko..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów