Strona 15 z 327
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 3267

Kwietniówki 2017

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Witam

Jestem nowa na forum. Zastanawiałam się czy już się odezwać czy poczekać ;-) Jestem mamą 7 latka, obecnie podejrzewam u siebie ciążę i bardzo marzę o córeczce ;-). We wtorek robiłam betę ale wyszła negatywna, za to objawów mam mnóstwo, które dają mi ogromne nadzieje. Przez prawie 5 lat brałam anty, rok temu odstawiłam i cykle szybko wróciły do normy, były około 33 dniowe. Od pół roku mam regularne 30 dniowe cykle, z bardzo bolesnymi owulacjami, które występują 10-12 dc. Ostatnią @ miałam 27 lipca. Właśnie zastanawialiśmy się z mężem nad kolejnym bobaskiem ale planowaliśmy "zacząć prace" po wakacjach ale....2 sierpnia była nasza 8 rocznica ślubu i zaszaleliśmy 5 sierpnia miałam owulację w 10dc. I tutaj zaczynają się dziwne rzeczy, w które sama nie wiem czy wierzyć czy też nie. Cały weekend 5/6/7 bardzo bolał mnie brzuch, byłam mega zmęczona, zawroty głowy, zasłabnięcia. W sobotę pojawił się wyciek z obu piersi, raz przeźroczysty raz mleczny i trwa do dziś. W sobotę śluz zrobił się taki jaki jest po owulacji. Od tego czasu czuję się jakbym grypę przechodziła, stany podgorączkowe, senność, mdłości dopadające między 13 a 14. Od tygodnia moje piersi "rosną", na dzień dzisiejszy ubieram stanik o rozmiar większy, cała siatka żył widoczna na piersiach, bolą okropnie że od dwóch dni wybudzam się jak śpię na brzuchu. Macica boli. Robiłam betę 16 sierpnia i była negatywna ale był to 21 dc więc może za wcześnie? Nie wiem co mam o tym myśleć. Z jednej strony dziwi mnie, że takie objawy od samego początku a z drugiej jakaś przyczyna musi być, piersi same nie rosną ;-) @ powinnam dostać 25-go. Gdyby się jednak udało to termin na koniec kwietnia chyba, nie wiem jak to obliczyć bo @ co 30 dni a owulacja bardzo szybko. Niecierpliwie czekam na możliwość przeprowadzenia testu. Pamiętam w pierwszej ciąży miałam 33dc i wyszła blada krecha a 35dc beta 71,2 i dopiero potem zaczęła rosnąć, gin mówiła, że u mnie implantacja trwa dłużej i dlatego beta niska na początku, potem było ok. Co wy o tym myślicie dziewczyny? Jestem bardzo skołowana bo objawy+samopoczucie jedno a rozsądek drugie. Dodam, że zawsze źle się czułam przy owulacji ale dwa dni po było wszystko ok, teraz jest już 12 dni po owulacji a objawy coraz gorsze. Przepraszam za rozpisanie. pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Malwina4 ; 18-08-16 o 14:02

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Malwina4 cześć
    Życzę z całego serca, żeby się udało, ale chyba jedyne co możesz zrobić to cierpliwie czekać jesteś pewna, że owulacja była tak szybko? Ja mam też długie cykle i 30stego d.c. zrobiłam test i był jeszcze bladzioch po długim czasie... objawy też lubią płatać figle :P także czekaj, czekaj i oby @ nie przyszła

Cześć dziewczyny!
    Jestem świeżynką i na forum i w temacie ciąży W końcu zebrałam się w sobie, żeby do was dołączyć! Widze, że nie tylko ja wariuję ze stresu
    Ostatnią @ miałam 25 lipca i pierwszy raz staraliśmy się z mężem o dzidzie. Obaw pełno, zwłaszcza że mam hashimoto.... Tym bardziej jest mi ciężko ogarnąć że wygląda na to że się udalo, CHYBA. Nie wytrzymałam i zrobiłam testy sikane we wtorek i wyszły dwie blade kreseczki, znalazłam w aptece takie które już wykrywają w moczu hcg gdy wynosi zaledwie 10, a nie jak inne - 25. Poleciałam do lab zrobić betę i wyszła 49 (w ten wtorek)! Dziś byłam zrobić ponownie i wyniki jutro.... oszaleje do tego czasu :P i cały czas mam wrazenie że @ niedługo nadejdzie - ma być za 3 dni. Jakoś nie wyobrażam sobie że nie nadejdzie

Któreś z was mają niedoczynność tarczycy lub hashimoto?

Po jakim czasie warto iść na pierwsza wizytę do gin?

Pozdrawiam wszystkie wyczekujące!
    Ostatnio edytowane przez asinka ; 18-08-16 o 18:18

Senior Member
    klitra

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Zapraszamy "Mamuśki-pytania i odpowiedzi"
    https://www.facebook.com/Mamu%C5%9Bk...0092952409358/

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Malwina trzymam movno kciuki!! Za dzidzie!! Ja dzis zrobilam druga beta ponad 2500 2 wrzesnia wizyta

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny.

Dorotanna owulacji jestem pewna na 100%, obserwowałam śluz, szyjkę, odczuwane bóle. Tyle, że nijak ma się to do długości cyklu więc zgłupiałam. Jeśli chodzi o objawy to jestem świadoma, że może to być mój wymysł ale co z piersiami, większe + wyciek. Ja po pierwszej ciąży karmiłam synka rok i długo nie umiałam zbić prolaktyny, brałam leki pół roku. Potem był spokój tyle lat aż do teraz. Zwariuję do czasu testu

asinka witaj i gratulacje. Ja dostałam @ 2 dni po tobie. Zazdroszczę, że już wiesz

aga dziękuję. Gratuluję pięknego wyniku bety.

Malwina4 spokojnie na pewno beta wkrótce sie pojawi, kazdy ma inny przyrost. Ja mam krotsze cykle niz Ty 27-28 dni a wszystkie Twoje objawy wskazuja ze cos jest na rzeczy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja mam niedoczynność tarczycy.
    Na pierwszą użyte idę jeszcze w tym miesiącu.
    Bo trzeba mieć ją przed 10tc

Jak się czujecie?
    Mnie zaczynają boleć piersi i musowo musze się zdrzemnąć w ciągu dnia...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Mnie tez spanie meczy w ciagu dnia ale pracuje do 15 zanim dziecko odbierze sie od tesciowej i jakies zakupy to juz czekam do wieczora w 1 ciazy pracowalam do 8 miesiaca i po prostu mialam dosc a Wy jakie plany macie? Pracujecie? Kiedy na l4?

Junior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Hej jestem nowa ale już wiem, że kwiecień 2017 będzie szczęśliwy moja druga dzidzia ma 4,78 mm .

Piękny miesiąc na narodziny

Pozdrawiam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów