Strona 148 z 327
Pokaż wyniki od 1,471 do 1,480 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez aga8411 Zobacz posta
    Witam.
    Myvpo karate lekcje zrobione chlopaki grajaco do chrzestnych ho mam dylemat miala byc narzeczona szwagra bo jest ki blizsza niz szwagier i niestety sie rozstali
    Nadal odwiedza jego rodzicow czyli moich tesciow i nie wiem
    Szwagier sie nie zgadza a kocham ja jak siostre i co teraz
    Byli razem ponad 4 lata
    Ja bym miała w nosie opinie Szwagra.
    O ile Twój Mąż się zgadza...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej,

Zazdroszcze Wam tego planowania, wybierania chrzestnych imion itp. Ja mam po ostatniej ciąży takiego stracha ze jakoś nie dowierzam i nic nie planuje. Cabhciałabym sie tak cieszyć jak Wy
    Dzis byłam na 1-szej wizycie u ginekologa z NFZ powiem Wam PORAŻKA Kobieta zrobiła tylko badanie ginekologiczne a przy tym tak pozaciskała mi brzuch ze potem 2 godz. mnie bolał Mimo plamienia które miałam tydzień temu nawet USG nie zrobiła ani KTG żeby sprawdzić czy bije serduszko a ja na to liczyłam wrrr I weż tu człowieku lecz sie państwowo Wierze ze gdzieś jest inaczej ale jakoś nie mam siły szukać innego lekarza i pozostają mi wizyty prywatne.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Magdzia Zobacz posta
    hej,

Zazdroszcze Wam tego planowania, wybierania chrzestnych imion itp. Ja mam po ostatniej ciąży takiego stracha ze jakoś nie dowierzam i nic nie planuje. Cabhciałabym sie tak cieszyć jak Wy
    Dzis byłam na 1-szej wizycie u ginekologa z NFZ powiem Wam PORAŻKA Kobieta zrobiła tylko badanie ginekologiczne a przy tym tak pozaciskała mi brzuch ze potem 2 godz. mnie bolał Mimo plamienia które miałam tydzień temu nawet USG nie zrobiła ani KTG żeby sprawdzić czy bije serduszko a ja na to liczyłam wrrr I weż tu człowieku lecz sie państwowo Wierze ze gdzieś jest inaczej ale jakoś nie mam siły szukać innego lekarza i pozostają mi wizyty prywatne.
    Magda myślę że każda z Nas która straciła maleństwo - się boi...
    Ale też wszystkie te Dziewczyny z wątku o stracie - kazały mi się cieszyć i wierzyć w to ze będzie dobrze ze się uda.
    Wiec tak robię.

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Okrąglinka niby to wiem ale chyba jesienna ponura pogoda tak na mnie źle działa w piątek mam wizytę u ginekologa prywatna to sobie podejrzę malucha :P

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Magdzia Zobacz posta
    Okrąglinka niby to wiem ale chyba jesienna ponura pogoda tak na mnie źle działa w piątek mam wizytę u ginekologa prywatna to sobie podejrzę malucha :P
    Będzie dobrze
    Tule mocno

a ja wychodzę z założenia, że zamartwianiem i czarnymi scenariuszami nic nie ugram...wręcz przeciwnie. Ma być dobrze!
    Zdaję sobie sprawę (aż za dobrze) z różnych niebezpieczeństw ... na każdym etapie ciąży... ale nie chcę myśleć...
    Kiedy się będę cieszyć ciążą jak nie teraz?
    Obecnie najbardziej boję... kolejnego cc... mam jakieś takie myślenie, to duża operacja... a ja ma w domu już jedno dziecko... ale właśnie, nie będę się tym zamartwiać. Będzie dobrze! Kilka dni w okropnym szpitalu i będzie dom... w czwórkę !

Rozkłada MNIE przeziębienie... a wesele w sobotę ... w domu zimnica, bo nie grzeją! oby Mała nie złapała...i obym ja się szybko wykaraskała...
    Idziemy oglądać ... Sekretne życie domowych zwierzaków bo dniu nauki potrzebuję resetu hehe...
    Dobrej nocy!

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    a ja wychodzę z założenia, że zamartwianiem i czarnymi scenariuszami nic nie ugram...wręcz przeciwnie. Ma być dobrze!
    Zdaję sobie sprawę (aż za dobrze) z różnych niebezpieczeństw ... na każdym etapie ciąży... ale nie chcę myśleć...
    Kiedy się będę cieszyć ciążą jak nie teraz?
    Obecnie najbardziej boję... kolejnego cc... mam jakieś takie myślenie, to duża operacja... a ja ma w domu już jedno dziecko... ale właśnie, nie będę się tym zamartwiać. Będzie dobrze! Kilka dni w okropnym szpitalu i będzie dom... w czwórkę !

Rozkłada MNIE przeziębienie... a wesele w sobotę ... w domu zimnica, bo nie grzeją! oby Mała nie złapała...i obym ja się szybko wykaraskała...
    Idziemy oglądać ... Sekretne życie domowych zwierzaków bo dniu nauki potrzebuję resetu hehe...
    Dobrej nocy!
    Skąd masz sekretne życie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Zdrówka! !!!

Junior Member
    Nat-alia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-02 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny.

Ciężko było nadrobić nieprzeczytane posty, brak czasu ostatnio.

U nas już po badaniach prenatalnych wszystko jest dobrze, a maleństwo jest zdrowe jak ryba.
    W 12 tygodniu dostałam plamień, dodatkowo nie mieszkam w Polsce, a tutaj ,mają do tego inne podejście więc stresu było naprawdę sporo, po 4 dniach przeszły i wróciły tym razem zrobili mi badania w szpitalu i wszystko niby jest w porządku. Mam nadzieje że będzie, bo maleństwo fika już koziołki i jest prze cudowne

pozdrawiam Was

Dzisiaj ciut lepiej...ale mam jakiś nerwoból w klatce piersiowej ;/ ... ehh

A "Sekretne... " znalazłam online na cda wpisz w google tytuł i cda i znajdziesz (jak nie usunęli) ... ale to nie jest bajka dla dzieci, wg mnie. Kwestia jakie ktoś ma podejście do puszczania takich bajek dzieciom ... bo ja ani tego, ani np. Hotelu Transylwania bym nie puściła Córci ... nie teraz.. ... ale same bajki fajne, nam się podobało

Dzisiaj trochę słońca... więc aż lepiej się funkcjonuje...

Nat-alia, świetnie że dobre wieści
    Ostatnio edytowane przez CattiBrie ; 27-09-16 o 08:41

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów