Strona 146 z 327
Pokaż wyniki od 1,451 do 1,460 z 3267

Kwietniówki 2017

Rurki mówisz? chociaż mam teraz te moje z HM tez 36... Huppy Mum nie mierzyłam nigdy...
    Czyli z HM 36? tak? z tym szerokim pasem? Jedyne to może być problem z nogawką bo są jednak inaczej szyte... i mogą być wąskie na mnie...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    Rurki mówisz? chociaż mam teraz te moje z HM tez 36... Huppy Mum nie mierzyłam nigdy...
    Czyli z HM 36? tak? z tym szerokim pasem? Jedyne to może być problem z nogawką bo są jednak inaczej szyte... i mogą być wąskie na mnie...
    Zrobię zdjęcie jak wrócę do domu.
    Wymierze to i owo

Szkoda żeby leżały. Bo mi się nie przydadzą... za małe są.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Pomierz i zwróć uwagę czy w łydkach one sa baaardzo wąskie bo ja mam właśnie cholercia łydki... uda też...no ale skoro w tych chodzę z HM... i napisz za ile z przesyłką ;p
    dzięki ;* nie śpieszy mi się, więc spokojnie...

Julki chrzestnymi są świadkowie z naszego ślubu chrzestna ok bo to moja kuzynka fajnie sie co chwile pyta co u Julki i na ślubie też co chwilę pyta czy coś ma zrobić za to chrzestny i świadek to normalnie pomyłka brat mojego męża jest 31 letnim kawalerem nigdy nie miał kobiety i jest taka ciapa z niego. Myśli że jak kupi duży prezent to będzie ok ale tak nie jest. Teraz bedzie męza siostra i któryś mój kuzyn jeszcze nie wiem który mam ich sporo ale pod uwagę biorę 3.
    Ja już pisałam że mam problem ze spodniami tak myślę że może w h&m coś znajdę albo ponoć jest w odzież ciążowa w c&a tylko jak zobaczyłam ceny na stronie internetowej to sie przeraziłam.
    Okrąglinka a Ty gdzie kupujesz spodnie ciązowe? bo jesteśmy tego samego wzrostu.

W C&A widziałam na stronie kolekcję...ładna (ceny mniej)... ale żeby jeszcze stacjonarnie coś było ( u mnie nie ma ani jednej rzeczy)... W Hm ciut spodnie tańsze, ale ja sobie bardzo chwalę...mam dwie pary, właśnie te szersze z tamtej ciąży i teraz materiałowe...super wygodne... i dobre jakościowo. Warto ostatecznie zapłacić...
    Unikam raczej ciuchów ciążowych... poza właśnie spodniami. A można teraz znaleźć normalne pasujące
    A u mnie chrzestni ( nasz przyjaciel i moja siostra) spisują się na medal, to był dobry wybór... nie rozpuszczają, ale pamiętają o okazjach, przyjeżdżają na ważne uroczystości.. mieszkają poza naszym miastem, więc nieraz jakaś kartka czy telefon... Wyszło na nasze
    Teraz będzie problem... ale nie ma się co teraz tym martwić ;p

No własnie patrzyłam w internecie na stronach c&a i h&m ja jestem z okolic kalisza i nie wiem czy nasze galerie mają wszytskie ciuchy jakie są na stonie i nie wiem czy znajdę na siebie te spodnie. Chodzi mi tylko o spodnie bo bluzki kupuję jakieś tuniki czy po prostu dłuższe koszulki. Zresztą teraz na zimę nie będzie problemu bo jest sporo tunik jakieś leginsy czy rajstopy i tyle.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Julki chrzestnymi są świadkowie z naszego ślubu chrzestna ok bo to moja kuzynka fajnie sie co chwile pyta co u Julki i na ślubie też co chwilę pyta czy coś ma zrobić za to chrzestny i świadek to normalnie pomyłka brat mojego męża jest 31 letnim kawalerem nigdy nie miał kobiety i jest taka ciapa z niego. Myśli że jak kupi duży prezent to będzie ok ale tak nie jest. Teraz bedzie męza siostra i któryś mój kuzyn jeszcze nie wiem który mam ich sporo ale pod uwagę biorę 3.
    Ja już pisałam że mam problem ze spodniami tak myślę że może w h&m coś znajdę albo ponoć jest w odzież ciążowa w c&a tylko jak zobaczyłam ceny na stronie internetowej to sie przeraziłam.
    Okrąglinka a Ty gdzie kupujesz spodnie ciązowe? bo jesteśmy tego samego wzrostu.
    U mnie w Wawie to nie jest taki problem
    Mam Marywilska wielka hale - tam mnóstwo butików z ciuchami dla ciężarnych - kupiłam leginsy narazie
    I kilka par rajstop bo nastawiam się na sukienki.
    A tak w domu to w dres wskakuje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    U Gabci chrzestnym jest mój brat - i moja kuzynka
    Też pamiętają o Gabi. Często się widuje i nie ma ze tylko prezenty.

Teraz będzie Nasza dobra przyjaciółka (tzn Moja, ale Darej tez Ja bardzo lubi) i Darka przyjaciel od przedszkola.
    Choć może coś się jeszcze zmieni

Junior Member
    Wikisen

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz

Smile

Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Podziwiam i tak
    Zdecydować się na 4 ciążę (dziecko)
    Nawet jeśli jest łatwiej to i tak wielkie ukłony no to nie lada wyczyn wychować taka gromadke.

A jaka różnica wiekowa między Waszymi Dzieciaczkami będzie?
    Syn ma 12, drugi 6, coreczka 4

Junior Member
    Wikisen

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Zardroszcze Wam juz tych brzuszkow, u mnie nic nie widac a malenstwa wielkosc odpowiada tc. Nadal walcze z wymiotami i z potwornym zmeczeniem. Zmuszam sie do jedzenia i picia, bo nadal trace wage ( na razie minus 4,5 kg) Dostalam reprymende od Gin, ze musze pic wiecej (a to nie jest latwe...)
    Rodzice jeszcze nic nie wiedza, bede w Pl juz z tydzien i wtedy im powiemy - pewnie nie uwierza
    Fajnie, ze juz macie wybranych chrzestnych u mnie nie bedzie juz tak latwo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów