Strona 142 z 341
Pokaż wyniki od 1,411 do 1,420 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Paulina - ślicznie rośniecie
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Dziewczynki, pięknie rośniecie
    U mnie nadal płasko. W pupsko mi trochę poszło, ale to dobrze, bo ja tak mało krągle obdarzona przez naturę
    Pamiętam, jak w poprzedniej ciąży poszłam na usg ok.20 tygodnia , a lekarz "no, w końcu COŚ po Tobie widać. Mizernie, bo mizernie, ale widać" teraz chyba będzie podobnie.
    Cóż... taka uroda

Moje śniadanie dziś zwrócone... ale za 10 minut zjadłam coś innego i już było dobrze
    Co to moje Dziecię nie wyprawia ...
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

No u mnie troszkę widać bo z reguły mam płaski brzuch a tu takie coś wyskoczyło hehe. Ale chodzę w luźnych bluzach wiec tak nie widać. Jutro jedziemy powiedzieć teściom że jestem w ciązy a jak się teściowie dowiedzą to od razu wygadają wszystkim...

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Palina, to masz stresa...

u nas wie tylko moja najblizsza rodzina-rodzice, siostra i moj kuzyn-jest dla mnie jak brat. Ostatnio tez zwierzylam sie kolezance, ona tez jest w ciazy, cale 2 miesiace przede mna i tyle.
    Co do tesciow, czy szfagierki, to nie spieszy sie nam wcale ich informowac. Mieszkaja 20 km od nas, widujemy sie od wielkiego swieta i od zawsze mieli mojego Meza gleboko w powazaniu (chyba ze cos chcieli od niego, by gdzies jechal czy cos przywiozl) wiec same rozumiecie.
    Jesli "zyczliwi" im nie doniosa wczesniej , to pewno dowiedza sie dopiero, jak Maluch sie urodzi.
    Niestety...
    Przykre, ale zadnego wsparcia z ich strony nigdy nie mielismy. Przez cala poprzednia ciaze nawet nikt z nich nie zapytal jak sie czuje, co z dzieckiem, czy wszystko w porzadku... zero kontaktu, choc wiedzieli od poczatku, ze spodziewamy sie maluszka
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Martulka ja bym nie mówiła ale mój mąż juz chciał powiedziec 2 tygodnie temu. Mamy z nimi dobry kontakt bo jezdzimy co 2 tygodnie do nich a teściowa jeszcze przyjeżdża czasem w tygodniu. Tylko że jak im powiesz że nikomu nie mów to rozpowiedzą wszystkim a nie chce na razie nikomu mówić. Tym bardziej że już od ok 3 miesięcy mi dogaduję że jestem w ciązy a ja mówię że nie. Teściowa wcześniej wiedziała że jestem w ciązy niż ja

Junior Member
    Lila 28

Mieszka w
    Trójmiasto/Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Współczuje Ci Martulka sytuacji z tesciami. Najważniejsze, ze macie wsparcie w sobie a takie osoby w rodzinie po prostu olać. Szkoda Waszych nerwów.
    My co prawda tez nie mamy dobrych relacji z częścią rodziny (chyba jak każdy) ale najważniejsze, ze mamy dobry kontakt zarówno z moimi jak i z męża rodzicami. Ale jeszcze nikt nie wie o ciazy jutro wszyscy sie spotykamy i wtedy ogłosiły dobre nowiny. Teściowa ma niedługo urodziny wiec zamówiliśmy dla Niej tort z napisem: dla kochanej Mamy-Babci
    Mam nadzieje, ze sie ucieszą, choć pewnie i tak sie domyślają bo mieszkam jeszcze z tesciami.

Palina- po prostu teściowa Wam kibicowała

Dziewczyny dodawać fotki swoich brzuszków! to nie boli!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    A jak dodac zdjecie?

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Ja mam kontkat super z rodzicami i tesciami na jednyvh i drugich zawsze moge liczyc i mieszkaja obydwoje 10 km od nas

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Z telefonu nie wiem jak normalnie sie zawsze dalo a tu nawet info o dodaniu zdjecia nie ma
    Ostatnio edytowane przez aga8411 ; 24-09-16 o 19:15

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów