Strona 140 z 327
Pokaż wyniki od 1,391 do 1,400 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    A ja dostałam dziś ochrzan
    Schudłam 1,5 kg... ciągle mi słabo... niby jestem głodna ale nic nie mogę jeść :/
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    CD o opryszczce...dziękuję którejś koleżance za namiary na fb na mamaginekolog!!! świetniy blog napisałam do tej pani z pytaniem czy Heviran jest bezpieczny w ciąży w 1 trymestrze i mi odpisała po godzinie że jest bezpieczny i jeżeli lekarz zalecił to mam stosowac może się komuś te informacje przydadzą

Róża, cieszę się, że namiar się przydał... jednak co lekarz to lekarz jak widać...i ten Twój i ten z bloga... Forum to nie miejsce na porady lekarskie... i decyzje o braniu czy odstawianiu leków na własną rękę. Trzymaj się...

Po wypadku ja od razu jechałabym do szpitala żeby sprawdzić, o ile nie miałabym możliwości wizyty u gina np. prywatnie - bo to byłby mój pierwszy kierunek... auto do kasacji to i siła duża. Mam nadzieję, że wszystko ok...ale po takim wypadku nie czekałabym, chyba bym oszalała czekając kilka dni na wizytę...
    Ostatnio edytowane przez CattiBrie ; 22-09-16 o 21:13

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Witam z rana u nas kaloryfery dalej nie grzeja a na dworze tylko 8 stopni brrr zaraz zaprowadzam mlodego do przedszkola i wracam pod koc.

A ja jestem po kolejnej nocce bo Julia nie spała jestem padnięta. Wybieramy się zaraz do lekarza jak mam siedzieć w kolejce z chorym dzieckiem i innymi chorymi to aż mi gorzej.
    Jakoś dziwnie bolą mnie biodra:/

Member
    figa1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Palina - zdrówka dla małej.
    Moje dzieciaki też zawsze wysoko gorączkowały - myślę, że to "normalne".

Okrąglinek - a dlaczego ochrzan i od kogo?
    Waga na minusie na początku ciąży się zdarza.
    Ja też na razie tracę mimo że już trzeci tydzień leżę i raczej nie odmawiam sobie jedzenia.
    Chyba najważniejsze, żeby wyniki były ok.

Lila i jak się czujesz po wczorajszych przeżyciach?
    Ja bym uderzyła do najbliższego szpitala - nawet jak nie jesteś u siebie.
    Zawsze zrobią USG i będzie wiadomo co i jak.

Magdzia macie zimno w mieszkaniu?
    U nas też nie najcieplej na zewnątrz, ale w mieszkaniu jest OK - tzn moi chodzą w krótkim rękawie.
    My mamy własny piec i na razie nie czuję potrzeby go włączać, ale mam ten komfort, że jakby co to godzinka i będzie cieplutko.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Od Mojego Miśka...
    On się martwi...
    I mimo że wyniki ok...
    To ciężko mu wytłumaczyć ze jest dobrze... I to normalne
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    Cajafuerte wiem, że to trudne ale bądź dobrej myśli. Moja bardzo bliska znajoma miała dokładnie tak samo, przy kolejnych wizytach różnica się zacierała, maluszek szybciutko nadgonił a teraz jest bardzo bystrym, ruchliwym 3 latkiem.

Okrąglinka mama i córa świetnie - obie nie wyglądają na swój wiek.

Co do basenu to chodzimy co sobotę na dwie godziny - Kamilę zapisałam na naukę pływania, więc najpierw 45 minut lekcji a potem wesołe taplanie się.

Wikisen - podwójne gratulacje! Przy pierwszej ciąży bardzo chciałam aby okazała się podwójną, przy tej cieszę się, że jest pojedyńcza;-) To Wasza pierwsza ciąża?

CattiBrie dostawa książeczek odbyła się z prędkością światła - popołudniu zamówione, rano już do odbioru z punktu RUCHu. Dzięki za namiar!

U nas też zimno - wczoraj po powrocie po południu do domu 18/19 stopni. Szczęście/nieszczęście mamy gazowe więc sami decydujemy kiedy włączyć ale jak pomyślę, że już trzeba grzać to ciepło mi się robi na samą myśl o rachunku;-)))))))

PS. Krecik powalił mnie na kolana i w wersji "bajkowej" i książkowej;-)))))

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14407689_1278846515468540_760363958_n (1).jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	49.4 KB
ID:	98697

Junior Member
    Wikisen

O mnie

Smile

Cytat Zamieszczone przez Róża85 Zobacz posta
    Wikisen ! Serdeczne gratulacje to jest takie wieeeelkie szczęście !!!!!!!!!!! byłabym przeszczęśliwa to musiałaś być zaskoczona co?

dziekuje,
    oj bylo zaskoczenie dla mnie i dla lekarki, choc to nie moja pierwsza ciaza to jednak jestem troche przerazona. Teraz przynajmniej wiem dlaczego tak silne mam mdlosci. Pozdrawiam serdecznie

Junior Member
    Wikisen

O mnie
    Aniu
    to moja 4 ciaza, planowana mieszkamy za granica i jest tu latwiej dla rodzin wielodzietnych mimo to i tak to wielkie zaskoczenie... tym bardziej, ze w mojej rodzinie nie bylo blizniakow

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów