Strona 14 z 327
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 3267

Kwietniówki 2017

no i mąż robi leczo ... z cukinią

Z tym brzuszkiem to różnie, sprawa bardzo indywidualna.. ja liczę że schudnę jak będę karmić, jak ostatnio....wylaszczyłam się to może i teraz się uda... ;p

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Dorotanna ja to świeżynka jestem w tej branży, więc ufam w podpowiedzi tych, którzy już to przeżyli mama, siostra, przyjaciółki... Ale co osoba to też i trochę inne podejście. Teraz pewnie będę o każdą najmniejszą sprawę dopytywać wszystkich

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Tak z mężem doszliśmy do wniosku kiedyś, że najlepszą radą jaką można dać początkującym rodzicom jest "nie słuchajcie żadnych rad" i póki co się sprawdza.. każdy zna siebie najlepiej, każdy jest inny... fajnie się wymieniać doświadczeniami i stwierdzić "o, ja miałam tak samo, czyli wszystko okej" , ale lepiej sobie nie dać za dużo wtłoczyć, bo potem można sobie często w brodę pluć :P bo intuicja podpowiadała inaczej, ale babcia/ciocia się zarzekała, że tak jest najlepiej...
    Dobrze się odżywiać warto i poza ciążą ale na mnie niezbyt dobrze wpływa litania rzeczy zakazanych :P zwłaszcza, że i tak jesteśmy ograniczone, choćby fizycznością pod koniec :P a jeszcze miałabym nie zjeść czasem czegoś na co mam ochotę, to chyba bym oszalała... także generalnie warto grzecznie podziękować za rady, ale robić co się uważa że to pierwsze dziecko, to nie znaczy, że inni wiedzą lepiej... w końcu natura dość zmyślna jest i dość dobrze nas uposażyła ja się wcale nie czuję mądrzejsza w trzeciej ciąży :P dalej czytam dzieciowe strony internetowe i mamowe gazetki ale cudze rady nigdy nie działały na mnie dobrze -teściowa wpadła w odwiedziny po porodzie z wielkim pudłem czekoladek, krzycząc z daleka "ale Dorocie nie wolno!" niektórzy to się chyba wyżywają po prostu

To się wygadałam... może po prostu nie miałam szczęścia i trafiłam na dość upierdliwych "doradców" :P
    Ostatnio edytowane przez Dorotanna ; 17-08-16 o 17:43

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam, ja jak pamietam to w ciazowych ciuchach chodzialam juz w 3 miesiacu.. Przytylam 10 kg a brzuch mialam jak pilka lejarska a synek 2700. Wiec nie ma roznicy

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    też praktycznie od początku ciązy mam zaokrąglony brzuch ale stwierdzam że to wina jelit bo mega zwolniły, ciężko nawet codziennie iść do toalety jak wczesniej
    ja przed ciażą bardzo dbałam o wage a teraz ni stad ni zowąd już 2 kg plus to co bedzie dalej, w pierwszej ciązy o tym czasie bylam nawet do tyłu z wagą a teraz apetyt mi mega dopisuje

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja tez szybko będę miała brzuszek..
    Bo mały odstęp między ciążami był - a w poprzedniej szybko mnie wybrzuszyło
    Ja tam się ciesze

Z Córcia przytyłam 12kg a Córcia ważyła 4kg
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Dorotanna, CattiBrie , macie racje, lepiej zbadać Tsh przed wizytą, wiec za godzinę ruszam na badania.
    Ja piję jedną kawkę dziennie , później przy karmieniu może być ciężko bo tylko inka zostaje
    W poprzedniej ciąży przytyłam 8kg, (synek urodził sie 3120), w ostatnim miesiącu schudłam bo Młody mi naciskał na żołądek i bardzo mało mogłam jeść
    plus wieczna zgaga.
    Jak karmiłam to przytyłam o dziwo bo wszyscy mi wmawiali ,
    że jak chce mieć dobry pokarm to muszę dużo jeść...to jadłam i jadłam ....o losie, teraz jestem już mądrzejsza .

Dzisiaj zobaczę moje drugie Maleństwo, myślę że dopiero tak naprawdę do mnie dotrze .
    Trzymajcie kciuki.
    Miłego dnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Trzymamy!!!
    Daj znać po wizycie
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    eMilki ale Ci zazdroszczę ! ja chyba do tego wtorku zakwitnę :P Powodzenia i czekamy na wieści

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze 11 dni.... to już w ogóle skręci mnie z niecierpliwości!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów