Strona 138 z 327
Pokaż wyniki od 1,371 do 1,380 z 3267

Kwietniówki 2017

Junior Member
    Wikisen

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Dziekuje
    ja mialam plamienia ok 8 tyg, Gin kazala mi brac Magnez juz na szczescie sie nie powtorzyly.
    Zycze tobie spokojnego 'kwitniecia' w lozku

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Pam trzymaj sie Kochana :* Jezeli masz ochote to napisz cos wiecej..
    Wiksens gratuluje podwojnego szczescia
    Dzis mam spiacy dzien.. Nic mi sie nie chceeee.
    Corka mi wyszla o 2 w nocy z lozeczka i nie wiem jak to zrobila bo przeciez szczebelki sa wysokie.. Musimy z mezem rozejrzec sie za lozkiem dla niej.
    Figa to dobrze ze wszystko ok odpoczywaj.. Eh corka mi nie da nawet polezec :/

Junior Member
    Lila 28

Mieszka w
    Trójmiasto/Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ja mam jakiegoś pecha w końcu tydzień temu usłyszałam dobre wiadomości odnośnie Maleństwa a dziś wypadek samochodowy na szczęście jestem cała, mężowi udało sie zareagować i walnął samochód przede mną a nie centralnie we mnie. Samochód do kasacji ale najważniejsze, ze nam sie nic nie stało. Choć zastanawiam sie czy nie pójść do swojego lekarza by mnie zbadał. Jak sądzicie? Nic mnie nie boli ale i tak sie boje.

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    A kiedy masz następną planową wizytę Lila? Bo jeśli jest do niej jeszcze dużo czasu to chyba warto przynajmniej zastanowić się nad dodatkową wizytą, bo pewnie i tak nie da Ci to spokoju i będziesz do kolejnej wizyty myśleć czy wszystko jest na pewno w porządku.

Pam bardzo mi przykro. Następnym razem napewno się uda.
    Sysiasiaa ile Twoja córka ma lat? moja ma 2 i jeszcze nie wie jak się wychodzi ale płacze w nocy od 3 dni i spi z nami bo jest przeziębiona i szkoda mi jej.
    Lila może lepiej idź do lekarza bo wiesz stres i uderzenie robi swoje.

Junior Member
    Lila 28

Mieszka w
    Trójmiasto/Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Najgorsze , ze nie jestem teraz w swoim mieście , jak bym była u siebie pewnie bym od razu pojechała do mojego lekarza.
    Niestety wizytę u mojego lekarza mam za 3 tygodnie ale udało mi sie zapisać na poniedziałek do innej lekarki do której chodziłam przed ciaza.
    Bo nawet nie wiem gdzie miałabym isc w weekend ? A do szpitala chyba nie ma potrzeby? Na szczęście żadnych bólów i krwawień nie ma, wtedy bym jechała od razu do szpitala.

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Wikisen ! Serdeczne gratulacje to jest takie wieeeelkie szczęście !!!!!!!!!!! byłabym przeszczęśliwa to musiałaś być zaskoczona co?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Cześć Kochane nie wiem jak u Was ale u mnie zjazd, dół i w ogóle... dostałam opryszczki a jestem nosicielką wirusa od 25 lat :/ wiec niby zaskoczenia nie było, pognałam do swojej dermatolog i przepisała mi HEVIRAN a to 10 tydzień, dała mi caaaały wykład ze jest bezpieczny ze nie ma wpływu itp jest lekarzem, wiem ze dobrym wiec wziełam go ale teraz któraś z Was pisała ze jej lekarz nie zalecił w 1 trym :/ może nie brać? jutro wizyta u mojego ginekologa to oczywiście sie zapytam ale teraz mam mętlik w głowie :/ i ogólnie bardzo sie marwie..mówiąc bardzo mam na myśli umieram ze strachu czy nie zaszkodziłam tym Heviranem...

No i moja Julka ma 38 temperaturę kolejna noc z głowy. Ja nie wiem czy wasze dzieci tez tak mają że albo nie maja temperatury albo od razu 38? A co najlepsze że lata wygłupia się jakby była zdrowa tylko z nosa kapie i ma takie zmienione oczka. Ech jak pójdę do lekarza to od razu antybiotyk a później tydzień biegunki lub jakieś pleśniawki w buzi...

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Lila Bardzo mi przykro ze takie cos Was spotkalo.. Jezeli Ci ulzy to pewnie ze idz sie zbadac po co masz sie martwic..

Palina Tez ma dwa latka. Nauczyla sie noga zachaczac i tyle sily ma ze sie na druga strone przekreca i zeskakuje.. Dzis sprawdzilam.. No strach teraz Nam sie budzi, ale nie placze tylko stuka w szczebelki raczkami .. A wczoraj wyszla, bo jej nie uslyszalam.. Moja tez jak dostaje goraczki to odrazu wysoka temp, ale to normalne trzeba tylko szybko zbic my dajemy w czopkach bo syropy wymiotuje..

Roza Ja bym nie brala tym bardziej, ze wiesz ze to stare zakazenie.. Te leki moga byc grozniejsze niz te opryszczki..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów