Strona 136 z 341
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,360 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Dziewczyny czy Wy też non stop coś jecie? ja co przejdę przez kuchnie to coś jem, to co wpadnie mi w ręce, owoce, mama kupiła takie pyszne babeczki z kremem których miałam nie jeść a wciągnęłam dwie Jutro idę na krew także mój cukier może być wysoki. Już widzę jakie będe miałą jutro zawroty głowy jak pojadę do laboratorium i ściągną mi trochę krwi -
    Mam tak samo jak Ty Tylko między posiłkami muszę przeżuwać miętową gumę lub tik taki bo inaczej mdłosci mnie łapią. Kupiłam sobie orzeszki niesolone i migdały do podgryzania.
    Muszę trzymać wagę narazie

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Okrąglinka piękne masz te kobietki
    Gaba rzeczywiście duża dziewczyna, prawie 10 cm wyższa od mojej Madzialeny
    No ale geny robią swoje Wy jestescie wysokie, to Mała nie może być inna
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Cajafuerte Byc moze tak jest ze ciaza jest mlodsza byc moze o tydzien.. Kazda ciaza jest indywidualna i na nastepnej wizycie ujrzysz juz dzidzi Tego Ci zycze z calego serduszka.:*

Ale wiecie co jest najlepsze jednego dnia mam mdłości a drugiego ciągle jem, czasem jest tak że do południa mi nie dobrze a po południu ciąglę coś żuje. Jak pójdę na pobranie krwi bede przechodzić obok piekarni to kupie sobie suchą bułkę bo po soku to wymioty gwarantowane. Kilka dni temu napiłam się soku rano pózniej wymiotowałam prawie do południa.

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    palina ja bym mogła jeść cały czas, aż mnie to przeraża chwilami Nawet jestem o to trochę zła, bo nie mogę się skupić na pracy i zrobić żadnego dłuższego zadania bo ciągle albo myślę o jedzeniu, albo robię jedzenie, albo jem, albo sprzątam po jedzeniu

O mnie
    Ja zwymiotowałam może z pięć razy od początku ciąży, ale z mojej winy, bo nie pojadłam sobie do syta. Rano nie zdąze zjesc sniadania, bo musze dziewczyny odwiezc, a jak wracam i zaczynam konsumpcje to po jednej kanapce mnie mdli, biore gleboki oddech, przechodzi i wtedy wcinam kolejne nie minie godzina od sniadania i znow jestem glodna,wiec jem jakis owoc. Zazwyczaj to nie wystarcza i zaraz jestem glodna i tak przes caly dzien. Dlatego musze przezuwac gume, zeby tyle nie jesc, bo w takim tempie 30 kg lekko by bylo na plusie pod koniec ciazy
    Zgagi narazie nie mam. Zacznie mnie meczyc jak juz brzuszek bedzie duzy - standardowo.

Ale mi dzis zimno niesamowicie... brrr...
    sezon na spanie w cieplych skarpetkach uwazam za otwarty
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Junior Member
    Lila 28

Mieszka w
    Trójmiasto/Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Czy Wy tez nie macie wogle sił i byście najchętniej schowały sie do łóżka na cały dzień ;p ? Czuje sie jakbym ciagle byla chora, oczywiście nie jestem

Zgadzam sie z Martulka ja bym najchętniej juz w zimowym płaszczu i rękawiczkach chodziła ;p

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Mi zimno nie jest.
    Ale mam ten konfort ze u Nas już grzeją wiec mimo że kaloryfer zakręcony to rury grzeją i dają takie fajne powietrze

Ja dziś cały dzień w łóżku - nie licząc spaceru po Małą do przedszkola - bo mi się w głowie kręci.

Ja jem rano - bo bym nie doszła do przedszkola i pracy bez małego śniadanka...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Dobry

Ja powoli zbieram sie do pracy i malego trzeba budzic
    Okraglinka maasz sliczna core
    Jak nasze dzieci dorosna moze zapoznamy nasze dzieci? Hihi
    Ja mam na odwrot nie mam apetytu troche sie zmuszam
    Cajafuerte trzymam kciuki za malenstwo
    Ja mam zaparcia3 dzien nie bylam w wc za wieksza potrzeba
    Mam kilo na plusie..
    Ale czas leci to juz koniec 3 miesiaca
    Milego dzionka Wam zycze

Okrąglinka, już grzeją u Ciebie? Szczęściara... u mnie mieszkanie już się wychłodziło ...siedzę w polarze..na dworze szaro i pada... zimno... tyyyyle do lata
    Piję właśnie kawkę i za chwilę zabieram się za książki...
    czas leci niesamowicie... nie wiem kiedy strzeliło te 12 tygodni

Miłego dnia Dziewczyny!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów