Strona 134 z 327
Pokaż wyniki od 1,331 do 1,340 z 3267

Kwietniówki 2017

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20160921_001.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	100.0 KB
ID:	98660
    co oznacza to SD -3,42? że tyle brakuje zarodkowi to prawidłowego wymiaru?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Paulina - zdrówka dla Julii. Taka pogoda ze nie trudno o chorobsko. Uważaj na siebie.

Cajafuerte - spokojnie. Póki nie ma krwawien itp nic się nie dzieje. Staraj się odpoczywać, i nie szukać w necie informacji.
    Za tydzień kontrola. Będzie dobrze :*
    Ostatnio edytowane przez Okrąglinka ; 21-09-16 o 09:54
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

cejafuerte... wyjdz z google i przestań czytać. Masz odpoczywać i być dobrej myśli... a nie nakręcasz się szukając interpretacji wyników w necie.
    SD to prawdopodobnie wynik z Dopplera... jeden z przepływów. Ale interpretować w google i pojedynczo nie ma co. A na przyszłość popytaj się lekarza, na pewno udzieli CI informacji,.. i wszystko będziesz wiedziała Pamiętaj...najlepszej odpowiedzi udzieli Ci lekarz, który wykonuje USG, widzi Ciebie i dziecko... i zna dużo faktów, ma doświadczenie...
    Czasami tak jest, że jest różnica między terminem wg OM a tym co jest w USG..natura płata figle... Mam nadzieję, że u Ciebie po prostu coś się poprzesuwało... czekaj na kolejną wizytę... Trzymaj się!

Wybaczcie, ale mam alergię na dr google i to jak ludzie nieraz nakręcają się tymi różnymi durnotami w necie. Żadne fora nie są miejscem do interpretowania wyników... (jeszcze pojedynczo!) ... A można tyle nerwów sobie zaserwować... a w naszym przypadku nie tylko sobie.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Popieram...
    Od interpretacji wyników są lekarze.
    Nie ma co szukać w necie i się stresować.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Okrąglinka, dzięki za poparcie... ja czasem może będę wkurzająca, ale jak nieraz widzę co się dzieje na forach... szczególnie tych o takim profilu jak ten to oczy szeroko otwieram.
    I naprawdę rozumiem niepokój, chęć poznania wielu odpowiedzi...ale od tego są lekarze, wizyty u nich.. ja jak czegoś nie wiem, a chcę wiedzieć to się pytam. Chociaż miałabym zamęczyć... i zapewniam, że internet jest zwyczajnie złym doradcą. Sama jestem lekarzem i wielokrotnie z takimi bzdurami się spotkałam... tylko, że ja to widzę, a ktoś kto jest zupełnie nie w temacie posłucha dr google i w najlepszym wypadku... przeżyje mnóstwo stresów. Poza tym wyniki... to tylko wyniki. Liczy się całość.... CAŁOŚĆ.

cajafuerte, przywołujemy Cię więc do porządku... możesz wchodzić na forum ... nasze i nie szperaj już... idź na spacerek, poczytaj coś... Będzie co ma być... ale negatywne myślenie i nerwy na pewno nic nie ułatwią...

ooo...książeczki z Bonito już są na poczcie, to ja za chwilę mykam Będzie Córa miała niespodziankę

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    cajafuerte SD to standard deviation czyli odchylenie standardowe. Nie znam się na statystyce, ale z mojej (niewielkiej co prawda) wiedzy wynika, że to tylko oznaczenie rzędu wielkości, a nie oznaczenie, że coś dzieje się źle. Tak jak np. temperatura ujemna nie oznacza, że to zła temperatura, tylko po prostu ujemna. Albo jeśli ktoś nie mieści się w 50 centylu to też nie jest źle, tylko np. taka już jego uroda. A ta "Twoja liczba" to też tylko określenie wielkości - interpretacji czy to dobry czy zły wynik dokonuje, tak jak pisały dziewczyny, lekarz. Minus przy tej liczbie nie oznacza od razu niczego złego.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    no i masz... przepraszam za wprowadzenie w błąd... ja pomyślałam o oznaczeniu z Dopplera... S/D..

Też nie jestem zwolenniczką czytania doktora google bo już się naczytałam że umieram że zostało mi kilka tygodni zycia i że moje dziecko będzie miało zespół Downa lub wodogłowie a obie jesteśmy całe i zdrowe ( nie licząc mojej malformacji naczyniowej).
    No i bierze nas przeziębienie Juka cały czas kicha i jest marudna mi też jest zimno jej dałam syropy a sama ratuję się herbatą z cytryną i domowym sokiem malinowym.

palina, zdrówka życzę.. przerabiałam to kilka dni temu ;/... Mała jeszcze rano odkaszluje...oby tylko czegoś nowego nie złapała... :/

A dzisiaj Małą zabieramy na tańce... zobaczymy czy jej się spodoba, deklaruje duże chęci i ma dryg
    Ostatnio edytowane przez CattiBrie ; 21-09-16 o 13:13

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów