Strona 132 z 973
Pokaż wyniki od 1,311 do 1,320 z 9729

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    Grunt że będziecie mieli swoje kąty...
    My na szczęście mamy tylko w planie malowanie...ot takie odświeżenie... będzie porządny pretekst do generalnych porządków, bo jakoś się zabrać nie mogę. A jak już się zabieram to zanim skończę w ostatnim pomieszczeniu to pierwsze już zapomniało, że było sprzątane Z dzieckiem tak na raty sprzątam ;p
    Też mamy w planie tylko malowanie - takie odświeżenie
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    No to u mnie chyba basen odpada bo ja często łapię infekcję niby unikam publicznych toalet a jeżeli już muszę skorzystać to na mega Małysza w gościach jak jestem nawet u teściów to tak samo. A mimo wszystko i tak łapię. więc nie ma co kusić losu.
    U nas też w planach jest remont salonu, łazienki i korytarza ale niestety nasz malaż przychodzi do nas od maja i tak czekamy. No jeszcze pokój Julki trzeba zrobić no a nasze 2 pokoje poczekają może z 3 lata bo wiadomo jak to dzieci brudzą ściany, chociaż Julka nie dotyką ścian i jest takim małym czyściochem zobaczymy jakie będzie drugie dzidzi...
    z ciekawości obejrzę tą bajkę o kreciku heheh

Ha ha... to dzisiaj wszystkie kwietniówki będą oglądać Krecika

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Idę na to USG za półtorej godziny i mimo, że nie dostałam już drugiego okresu, to mam wrażenie, że nie jestem w ciąży. Nic mi nie jest, mdłości brak, zmęczenie owszem, ale to też dlatego, że odstawiłam kawusię. Wstaję zawsze codziennie o 7.30, czasem w nocy na siusiu, ale to czasem. Jedynie co to cyce bolą obrzydliwie, czuję je nawet jak leżę na boku, szybko chodzić nie mogę. I czuję ucisk w podbrzuszu, jak kucam czy nakładam normalne spodnie, które jeszcze w piątek były dobre.
    Trzymajcie kciuki!!

cajafuerte będzie dobrze na wizycie, oczywiście napisz co tam u Twojego maleństwa. Zazdroszczę Ci braku mdłości bo ja mam potworne.
    Krecik będzie dzisiaj zamiast dobranocki hehehe

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam
    Tovja tez dzis Krecik
    Cajafuerte daj znac po wizycie i trzymam kciuki
    Ja po pracy i po lekcjach
    Dobrze ze mam swoje ogrzewanie gazowe bo znajac mnie to bym zmarzla a jak moj D wroci to vedzie mowil ze za goraco
    Brzuszek rosnie az sama jestem w szoku
    Zamowilam jakies spodnie ciazowe bo siadajac musze guziki odpinac bo ciasno wiec po co sie meczyc

Witam Wszystkie Kwietniowe Przyszłe Mamy

jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Ciąża oraz jej wpływ na organizm kobiety było dla mnie zawsze wielką pasją, także z powodów prywatnych. W związku ze swoimi zainteresowaniami postanowiłam właśnie taki temat wybrać do swojej pracy magisterskiej. Byłabym wdzięczna każdej z Pań, która wypełniłaby moją ankietę. Jest ona anonimowa, a wyniki posłużą jedynie do mojej pracy magisterskiej. Zawiera jedynie 22 krótkie pytania, a jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 3-4 minuty. Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...ewform?c=0&w=1

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    My juz po wizycie u fryzjera, Gabrysia zachwycona nowa fryzura...
    Wrzucam Wam zdjęcie - mojej Mamy i Gabrysi
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160920_170058.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	99.2 KB
ID:	98647
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Więc byłam na usg, powiedziała żeby nie zapeszać, ale zarodek jest mały, ledwo widoczny, pęcherzyk zaś ładny. Spytała czy miesiączki są regularne, są, bo jest za mały z USG mam termin na 9.05 czyli prawie dwa tygodnie do tyłu. Jakies crl ma 0,37 cm a GS 1,93 cm. Nie umiem tego czytać. Powiedziała, tez że komórki czasem moga się źle podzielić i tak może się zdarzyc...
    Nie wiem co myśleć
    Miesiączka lipcowa była skąpa, bo w czerwcu brałam zastrzyki, ale też na samym początku byłam mocno przeziębiona.
    Czuje, że nic z tego nie bedzie ;/

Okrąglinka śliczna ta Twoja Gabrysia powiem Ci że wygląda na więcej niż 5,5 roku. A mama to w ogóle młodo.
    cajafuerte myśl pozytywnie. Jak byłam w ciązy z Julką też zarodek był mały i też nie wiadomo co będzie a teraz lata obok mnie 2 letni urwis. I jest większa niż wszytskie dzieci z jej rocznika. Będzie dobrze. Kiedy masz kolejne USG?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

kwietniowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów