Strona 131 z 327
Pokaż wyniki od 1,301 do 1,310 z 3267

Kwietniówki 2017

Okrąglinka, możesz sobie maść/ żel z heparyną kupić i miejscowo posmarować...szybciej się wchłonie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    Okrąglinka, możesz sobie maść/ żel z heparyną kupić i miejscowo posmarować...szybciej się wchłonie.
    Dzięki
    Na pewno skorzystam

Ja na basen nie chodzę ze względu na infekcje i dlatego ze nie umiem pływać.
    Jeżdżę z Misiem i Gaba.
    Wtedy się umawiamy jeszcze z Moja Mama i Szymonem, żeby jakaś kobieta była razem z Nią w damskiej przebieralni.
    A ja sobie siedzę i patrze
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    figa1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ale zasuwacie

Problem tłumaczenia u nas odpada.
    Ale jak byli młodsi to po prostu małymi krokami dostali tyle wiedzy ile im było trzeba.
    Na początku wystarczyło, że trzeba się przytulać i mocno kochać.

Na basen w ciąży można chodzić o ile nie ma się skłonności do infekcji intymnych no i ciąża przebiega bez komplikacji.
    I jeszcze nordic jest polecany.
    Ja chodziłam od stycznia z kijkami i trochę już tęsknię. Na razie jednak mam zakaz na wszystko.

Kurczę, lubię bawić się plastycznie, ale jestem noga od programów graficznych... A potrzebuję zrobić plakat dla znajomych na ślub... ehh Znalazłam dziewczynę na blogu która robi, ale nie odpowiada...i chyba mało aktywna ostatnio jest.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	POST_MIOLION.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	9.5 KB
ID:	98645  

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    A my zaczęliśmy remont, właśnie chłopaki kończą kuć ( wszystko robimy sami z tatami). Wczoraj pomagałam. Ależ to jest super jak się skuwa te brzydkie płyki i tynk. Wczoraj pomagałam mężowi przesuwać szafki i później zobczyłam, że troszkę pobrudziłam majtki, ale tak ciut ciut. Nie bolał mnie brzuch ani nic. Jednak czuję, jak się męczę i nie mogę kucać bo brzuch mnie ciśnie.
    Poza tym, mama stwierdziła, że brzuch juz widać. Kupiłam sobie leginsy jak dżinsy na gumkę i jest spoko
    Dziś USG, zobaczymy co to będzie, jak będzie OK to kamień z serca spadnie.
    Wczoraj byłam na badaniach HIV, żółtaczka itpe i tak mnie głupie babsko zesłościło pobierające krew, że całą drogę do domu wyłam, normalnie aż się zachodziłam z płaczu. Nie lubię badań krwi, jest to dla mnie nie przyjemne więc powiedziałam, że jak ja to zniosę tak często, a ona do mnie TO TRZEBA BYŁO NIE ZACHODZIĆ.
    No łzy jak grochy już tam, potem w poczekalni, w te pędy wyszłam ze szpitala i wielki szloch. Muszę złożyć na nią skargę, wiecie może jak to się robi?

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Ja pytałam się mojej ginekolog o basen i powiedziała, że jeśli się dobrze czuję i nic się nie dzieje to nie należy traktować ciąży jako choroby a wręcz przeciwnie, trzeba się zachowywać normalnie - więc chodzę na basen nawet kilka razy w tygodniu Oczywiście podstawą jest dbanie o higienę więc od razu po wyjściu z wody idę pod prysznic i używam płynu do higieny intymnej.

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Ja tego krecika nie oglądałam wiec nie wiem jak tam to jest przedstawione. Ale tez mam dla małego książke "Franklin czeka na siostrzyczkę" już w poprzedniej ciąży i więcej narazie nie pytał. Myjn byśmy tez mu chcieli jak najpóźniej powiedzieć ale nie wiem czy to wyjdzie. Jak poprzednie ciąże na luzie to teraz wszystko jest strachem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    polecam obejrzeć Magdzia chyba 4 min... ale konkretne hehe...

cajafuerte, weź Ty uważaj przy remontach ... u nas malowanie ale już w Nowym Roku... i zamierzam się wynieść do dziadków z Małą na feriach hehe

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    cajafuerte, weź Ty uważaj przy remontach ... u nas malowanie ale już w Nowym Roku... i zamierzam się wynieść do dziadków z Małą na feriach hehe[/QUOTE]

Ja już wygodnie leżę pod kocykiem
    Musieliśmy zacząć teraz bo przed nami dużo roboty. Kupiliśmy mieszkanie w grudniu i dopiero teraz nas przycisnęło na ten remont z wiadomych powodów. Oczywiście teściowa, główny instruktor zarządza najlepiej ;/ ale się nie daję :P

Grunt że będziecie mieli swoje kąty...
    My na szczęście mamy tylko w planie malowanie...ot takie odświeżenie... będzie porządny pretekst do generalnych porządków, bo jakoś się zabrać nie mogę. A jak już się zabieram to zanim skończę w ostatnim pomieszczeniu to pierwsze już zapomniało, że było sprzątane Z dzieckiem tak na raty sprzątam ;p

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów