Strona 130 z 327
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 3267

Kwietniówki 2017

Ania, moja córka ma 4,5 roku... po tym jak jej powiedzieliśmy dostała dwie książeczki...
    http://bonito.pl/k-90436941-czekamy-...1f0aAqEF8P8HAQ
    http://www.empik.com/zuzia-i-nowy-dz...0021,ksiazka-p

I to był wstęp do rozmowy... mówię jej tyle ile na razie ode mnie oczekuje, ona decyduje o treści pytań... i wtedy odpowiadamy. Kwestia pojawienia się dziecka w brzuchu na razie została zamknięta na etapie miłości rodziców - sama kiedyś powiedziała że musimy się "miłościć" bo ona chce siostrę i brata - w sensie kochać się i przytulać (co widzi na co dzień) ... ale dla niej to chyba na razie wszystko pozostaje w sferze emocjonalnej... nie pyta się o techniczne rzeczy...a ja nie przyśpieszam...przyjdzie czas to wtedy będziemy dalej rozmawiać.
    Ta pierwsza książeczka bardzo prosto mówi o wielu ważnych kwestiach... jest wstępem do dalszych rozmów

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    Magdzia osobiście chciałabym powiedzieć jak najpóźniej - dwa razy nie zdążyłam powiedzieć;-/// ale to było 3 lata temu... Teraz często podczas wariactw/zabawy/na basenie, powtarzam, że musimy uważać na brzuszek. Jest tez coraz większy co nie umknęło jej uwadze Oczekiwanie na urodziny maluszka bardzo będzie się jej dłużyło, zamęczy nas pytaniami czy to już ;-))) Z drugiej strony chce aby to od nas się dowiedziała a nie np od napotkanej na spacerze osoby. 8 października odprawiam jej urodzinki więc jeżeli uda się poznać płeć do tego czasu to pewnie wtedy jej powiemy. Bardzo chce mieć dzidziusia więc na pewno się ucieszy.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja po wypadku mam jeszcze czarnego siniaka na prawym pośladki, i na prawym łokciu.
    Ale nic poza tym się nie dzieje.

Dziś wizyta w salonie fryzjerskim z Gabrysia przeżywa to jak nie wiem co
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    CattiBrie wielkie dzięki!!! Pierwsza pozycja już zamówiona, drugą odbiorę w Empiku. Z forum życie od razu robi się prostsze;-)))))

Aniu, właśnie ja też nie chciałam, żeby ktoś jej o tym powiedział...albo przypadkowo jakoś... będzie zaraz widać, więc chcieliśmy to zrobić tak jak należy. I cieszę się, że udało się...

Wiecie obejrzałam ten odcinek Krecika... "Krecik i narodziny" - i nie uważam tego za odpowiednią bajkę edukacyjną - same zobaczcie. Jestem może stronnicza, bo ja ogólnie nie jestem zwolenniczką tv, a Krecik nie znosiłam nigdy...ale to chyba moją córkę tylko by przeraziło i jeszcze brak słów...
    Muszę zobaczyć jak wygląda odcinek o poczęciu z Było sobie życie... ostatnio bardzo ją to wciągnęło...ale najpierw sama obejrzę

Bonito.pl, ma teraz rabaty!!
    Jestem manniaczką książek..szczególnie obecnie dla dzieci Dziś też lecą dla Córki dwie
    Jak coś to mogę polecić jeśli lubicie czytac...

https://www.youtube.com/watch?v=ssBeGK0kYGI to uważam za wartościową prezentację... Przejrzałam... genialne Było sobie życie jednak nie zawodzi... ( mam już na oku książkę i gry planszowe hehe... ) Anię ostatnio dość mocno interesuje ta tematyka... człowiek i te sprawy
    Ostatnio edytowane przez CattiBrie ; 20-09-16 o 12:20

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    własnie z nich skorzystałam. Okazało się, że "Zuzia.." również tam jest więc domówiłam ją i jeszcze parę z tej serii. No i Tupcia Chrupcia którego ostatnio bardzo lubi;-)))

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No ja mam pełen schowek... ale trochę ograniczam się, bo korzystamy też z biblioteki więc tylko dwie...
    Jednak książki to dobra inwestycja ... Moje dziecko wertuje baaaardzo często.. wieczora nie ma bez bajki... (czytanej!) ... a mi serce rośnie, że udało mi się ją zarazić

A wiecie co wczoraj robiła CAŁE POPOŁUDNIE...? Układała klocki... dostała Lego Friends... pochłonęło ja to bez reszty Nie wypuściła dziadka póki nie skończyli... Do tej pory tylko prace plastyczne ją tak potrafiły zająć...
    Swoją drogą mój tato ma sklep z Lego jakby ktoś chciał skorzystać to mogę podać stronkę Ponoć mają dobre ceny często... ale to na pw, bo tutaj nie chce robić reklamy

Ja od razu powiedziałam Julce że mama ma dzidzi w brzuchu i trzeba brzuszek całować i głaskać, tyle że Julka ma 2 lata niby jest bardzo kumata ale z mówieniem jest problem.
    Dziewczyny czy chodzicie na basen? Bo różnie się mówi że basen w ciąży zabroniony ze względu na infekcje i w ogole a z drugiej że to najlepszy sport dla kobiet w ciązy. Chciałabym jechać z Julką na basen ale wiem że moja ginekolog mi od razu zabroni bo ona wszystkiego zabrania.

Ja nie chodzę, bo nie mam u siebie niestety odpowiedniego basenu.. ale że uwielbiam wodę, to chętnie bym się pomoczyła.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów