Strona 129 z 341
Pokaż wyniki od 1,281 do 1,290 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Agusia też coś czuję, że będzie chłopczyk

Okrąglinka piękne masz wyniki tylko się cieszyć oby tak dalej.

U mnie pada deszcz. Rano mnie przewiało, gdy wyszłam po pobraniu ze szpitala. Cały dzień zmarznięta jestem, teraz wskoczyłam pod koc z ciepła herbatką. Chwilka wytchnienia i bierzemy sie za ogarnianie Dziewczyn na jutro. Nie poleżysz
    W nocy też miałam jazdy. Madzia przydreptała o 2.00 bo chce ze mną spac. Polozyla sie obok nas na lozku. Zaraz przyszla Kaja, niestety malo miejsca, wiec przenioslysmy sie do nich na lozko. Dwie godziny sie pomeczylam na krawedzi lozka bo Młode niesamowicie sie kreca przez sen.

Nie pospisz

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    No wiem jak to jest... ale my póki co przenieśliśmy Gaby łóżko do Nas... bo też przychodziła noc w noc. I któreś z Nas musiało iść do Niej, bo za mało miejsca.
    A tak... wszyscy (nie licząc mnie, bo wstaje kilka razy na siusiu w nocy) są wyspani
    Właśnie zjadłyśmy kolacje - Miśka jeszcze nie ma.

Zaraz wykąpać Mała musze, nadprogramowe mycie głowy,jutro wizyta u Fryzjera - a tam sobie nie da umyć

Także dobrej nocy...
    Bo już padam...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Kkarolcia27

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-31 zobacz kalendarz
    Ja po wizycie u lekarza. Serduszko jest, więc jestem szczęśliwa. Wszystko w porządku, mimo tego, że cały czas karmię. Dostałam też skierowanie na badania prenatalne, tylko nie mogę się dodzwonić do rejestracji. Ja mam straszne mdłości, praktycznie po każdym posiłku leżę i umieram, no ale nie mogę pozwolić sobie żeby wymiotować, bo przecież muszę żywic trzy organizmy :-) na mdłości koleżanka mi poleciła Mamma Marin czy jakoś tak,. Nie niweluje ich całkowicie ale chyba troszkę pomaga,bo są dni kiedy nie wymiotuje, a zanim zaczęłam brać to co chwilę biegłam modlić się do kibla, a przecież to jeszcze nie był ten kulminacyjny etap,który jest teraz.

Member
    figa1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Dziękuję za miłe powitanie

Starszaki wiedzą od samego początku, bo wiadomość o ciąży "zaskoczyła" nas podczas wakacji.
    Byliśmy z naszymi przyjaciółmi i trzeba było powiedzieć czemu nie wypiję winka do kolacji
    Trochę im się dłuży to czekanie ale nastawienie mają pozytywne.

Anka38 - my już po komunii, bo mój synek poszedł do szkoły wcześniej.
    Do maja może jeszcze nie będziesz w szczytowej formie, ale i tak na pewno wszystko wyjdzie wspaniale.
    Ja w lipcu przyszłego roku mam wesele chrześniaka - mam nadzieję, że już będę wyglądem przypominać człowieka

Mnie zgaga jeszcze nie dopadła, a mdłości dopadają już tylko wieczorem.
    Najbardziej męczy mnie teraz bezsenność i bezczynność.
    Jeszcze trochę a cały internet przeczytam.

Miłego dnia!

Słooooońce... od razu chce się żyć. Odprowadziłam Małą do przedszkola, piję kawkę i zabieram się za naleśniki

Okrąglinka, fajnie, że masz dobre wyniki też będę przed kolejną wizytą robić TSH...

Figa, witaj

A u nas jest zachmurzone i jest bardzo zimno teraz jest 10 stopni. Julka chce iść na dwór więc musimy się ciepło ubrać i trochę wyjść bo nie da mi żyć.
    U mnie mdłości ciąg dalszy już myslałam że mi przeszło ale gdzie tam... lodówka ciągle śmierdzi, dzisiaj nawet mydło do rąk mi śmierdzi, zwariować można.
    Czy wy w nocy też nie możecie spać? Ja co chwilę sie budzę no wiadomo raz do łazienki a pożniej co chwilę nie wiadomo czemu i nie moge sobie znaleźć miejsca na łóżku.

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    Marzenka 90 zdjęcie przecudne! Ja po cichu liczę na drugą dziewczynkę ale imiona "pewniaki" mamy wybrane dla chłopaka;-) W poprzedniej ciąży płeć maleństwa poznaliśmy już w 12 tygodniu, w przyszły poniedziałek mam badania prenatalne więc może już wtedy się dowiemy...

Okrąglinka, gratuluję świetnych wyników! Ślady i ból po upadku już minął?

Figa witaj!

Dziewczyny mam pytanie. Ostatnio z Kamilą (l.4) oglądałyśmy jej album ze zdjęciami który rozpoczyna moje zdjęcie przed samym pójściem do szpitala. Wie, że to ona jest w brzuszku, i do tej pory nie zadawała żadnych pytań. Teraz padło: " A powiedz mi jak ja stamtąd wyszłam i jak weszłam?" Szczerze to trochę mnie zaskoczyła więc zaczęłam od "wyszłam" - ufff poszło łatwo z odpowiedzią bo to była cesarka. Rozmowę przerwało nam przyjście jej koleżanki ale wiem, że temat powróci kiedy powiemy jej o Maleństwie. I tu pytanie - jak przeprowadzałyśmy tą rozmowę z własnymi dziećmi, chodzi mi o "wejście" do brzuszka?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    A ja mam ostatnio dylemat kiedy młodemu powiedzieć o ciazy? Bo teraz siedze w domu i on już coś zaczyna podejrzewac a z drugiej strony mam taki wewnatrzny strach bo ostatnio mu powiedzielismy a potem było poronienie. Mały to przezył okropnie jak sobie dziś wspomnę jak płakał to az mi łzy same lecą z oczu.
    Co do porodu i pytań dzieci to wiem ze jest jakas bajka z krecikiem w któej krecick rodzi i czesc rodziców wykorzystuje to do tłumaczenia fizjologi

Junior Member Awatar marzenka90
    Mieszka w
    WROCŁAW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-03 zobacz kalendarz
    Ania_W dziękuję ja też myślałam, że już będę wiedziała czy chłopczyk czy dziewczynka ale niestety nie dało się podejrzeć:/
    W oczekiwaniu na Moje Szczęście

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez Magdzia Zobacz posta
    A ja mam ostatnio dylemat kiedy młodemu powiedzieć o ciazy? Bo teraz siedze w domu i on już coś zaczyna podejrzewac a z drugiej strony mam taki wewnatrzny strach bo ostatnio mu powiedzielismy a potem było poronienie. Mały to przezył okropnie jak sobie dziś wspomnę jak płakał to az mi łzy same lecą z oczu.
    Co do porodu i pytań dzieci to wiem ze jest jakas bajka z krecikiem w któej krecick rodzi i czesc rodziców wykorzystuje to do tłumaczenia fizjologi
    Mam ten sam problem.
    Dlatego czekam do tego USG genetycznego.
    Wtedy Jej powiemy i pokażemy zdjęcia.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów