Strona 124 z 356
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,240 z 3555

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Martulka a po jakim czasie krwiak ci sie wchłonoł? Bo mi oprucz odklejania sie łozyska to jeszcze gin pokazywał krwiaka i nie wiem ile czeka sie na wchłoniecie (innej opcji nie biore pod uwagę)

2. dzieckozakupy.pl
    Ja też dzisiaj łapałam Julkę bo już leciała ze schodów i tak ja chwyciłam że chyba sobie coś naciągnęłam z prawej strony brzucha. Teraz odpoczywam bo czuję trochę ból, na razie nie chce panikować ale boję się bardzo tej ciązy bo przy dwu letnim dziecku człowiek choćby chciał się oszczędzać to nie da rady.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja się bardzo martwię...

Ale póki nic się nie dzieje.
    Nie plamie - to staram się nie denerwować.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Magdzia, Martulka, dobrze że u Was już w porządku Okrąglinka, wiem, że łatwo mówić, ale bez powodu też nie ma co się stresować mam nadzieję, że wszystkie do kwietnia dotrzymamy chociaż ja tak w sumie dzisiaj dopiero ogarnęłam, że termin według kalendarza mam niby na 5.04, ale planowaną cesarkę, która niestety muszę mieć robi się w około 38 tygodniu, ale nie ma opcji żebym już do marcówek przeszła

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam
    Ograglinka duzo zdrowka Dla Was odpoczywaj duzo ale mialas zdarzenie dobrze ze nic Ci sie nie stalo
    Ja jeszcze lezd maz w pracy a Lukasz spi i nie chce go obudzic
    Dzis impreza imieniniowa i juz pewbie sie wyda ze bedzie dzidzius bo napuchlam strasznie..
    11 tydzien a wygladam grubo
    W 1 cizy pozniej bylo widac ale podobno to normalne
    Milego weekendu Wam zycze i zdrowka i do gory brzuszki

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anka38 Zobacz posta
    Ania_W i Monik_77 jesteście ?
    Jestem, jestem ale tyle się dzieje że tylko w weekend mam czas zajrzeć i nadgonić braki w czytaniu. Córa po 2 dniach w przedszkolu rozłożyła się na 2 tygodnie. Pierwsze parę dni byłam z nią w domu, potem musiałam wrócić do pracy więc zawozilam ja na drugi koniec miasta do moich rodziców. Wychodzimy z domu ok. 6.30 wracamy ok. 17.30, potem obiad a raczej bardziej już kolacja, chwila zabawy, kąpiel i mała ląduje w łóżku a mi zostaje szybkie ogarnięcie niezbędnych rzeczy w mieszkaniu i koło 22.00 też ląduje w łóżku. I tak dzień za dniem mija:/
    Co do upadku też mam go za sobą - nioslam małą jak była chora z kąpieli do łóżka i nadepnelam na male auto. Obie najadłysmy się mega strachu, nigdy wczesniej mi się to nie przydarzyło.

Mdłości i zgaga sa dużo, duzo mniejsze ale nadal nie mogę też patrzeć na wędlinę, w pracy się śmieją jak można jeść cały czas tylko kanapki z żółtym serem.

Miłego weekendu wszystkim wam życzę - za dwie godziny jadę na pierwsze zajęcia nauki pływania z pierworodną, chętnie też się pomocze

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    planowaną cesarkę, która niestety muszę mieć robi się w około 38 tygodniu, ale nie ma opcji żebym już do marcówek przeszła
    Alu to chyba zależy od lekarza prowadzącego. Jestem po cesarce i teraz też na pewno będzie - wskazania okulistyczne : duża wada wzroku i słaba siatkówka. Kamila urodziła się w 40 tygodniu , parę dni po terminie, po odejściu wód płodowych. Lekarz tłumaczył mi że maleństwo może urodzić się 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po wyznaczonej dacie. Więc jeżeli Moje chce się później urodzić, nie jest jeszcze gotowe a my je wyjmiemy 2 tygodnie przed terminem to możemy jej zabrać nawet miesiąc. Poza tym podobno macica lepiej się obkurcza.
    Nie wiem na ile jest to popularne podejście ale trafiło do mnie, a że lekarz nadal ten sam, to tak samo zrobię i tym razem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    aga8411 - ja też jakoś tak już napuchłam...i przytyłam... (.A nie powinnam za dużo przytyć bo wagę wyjsciowa mam niestety za duzą .... )

Ania_W - wyczytałam na początku forum, że masz 37l Ja jeszcze też ale w przyszłym miesiącu kończę 38l...Jakoś tak miałam z tym problem ale już mi lepiej choć wkoło same cieżarne dużo mlodsze.....

Ja też czuję się jak balon, czuję że mam napuchniętą nawet twarz.
    Anka38 nie przejmuj się wiekiem, ja jak leżałam w ciąży w szpitalu to obok mnie leżała kobieta która miała 43 lata i była pierwszy raz w ciązy.
    Co można wziąć na ból głowy? Jakoś tak trochę mnie boli i boję się że do wieczora to będzie silny ból.

Junior Member
    Lila 28

Mieszka w
    Trójmiasto/Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz

Red face

Co można wziąć na ból głowy? Jakoś tak trochę mnie boli i boję się że do wieczora to będzie silny ból.[/QUOTE]

W ciąży można jedynie stosować paracetamol (np. Apap)
    jako jedyny jest akceptowany do stosowania w ciazy żadnych innych nie wolno brać bez uzgodnienia z lekarzem

Cześć dziewczyny
    Jestem tutaj nowa, termin mam na 20 kwietnia ale też pewnie będę musiała mieć cesarkę ze względu na dużą wadę wzroku (dwa lata temu miałam operacje na oczy).
    Stąd moje pytanie do Ani W: czy wystarczyło same skierowanie od okulisty by wykonali Ci cesarkę? Bo nie wiem jak za to sie zabrać
    Okulista po samej operacji powiedział , że tylko cesarka wchodzi w grę ale mój ginekolog nie uważa by oczy były powodem do cesarki ;/ niby dopiero 10 tc a czuję jakby oczy były bardziej suche, bolące. Też tak miałaś ?
    Oraz ostatnia prośba: czy któraś z dziewczyn mogła by polecić szpital w Wawie do porodu/cesarki ? Niestety jestem z Trójmiasta a czeka mnie przeprowadzka do Warszawy, której kompletnie nie znam ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów