Strona 121 z 327
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,210 z 3267

Kwietniówki 2017

Magdzia, trzymaj się... może jednak nie będzie źle...

2. dzieckozakupy.pl
    Magdzia nie zakładaj od razu najgorszego. Trzymam kciuki żeby było wszystko ok.

Junior Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Witajcie

Jestem w 9 tyg ciąży, termin mam na 15-04-2017.Chętnie dołączę do Waszej grupy Mam już jedno dziecko w wieku 9 lat więc to druga ciąża.Choć to już tak dawno, że muszę sobie wszystko przypomnieć
    Mam niewielkie plamienia i jestem na zwolnieniu , dużo leżę i biorę leki na podtrzymanie. Wierzę ,że będzie wszystko dobrze Mdli mnie nieco więc zrobię sobie zaraz herbatkę z dod. imbiru

Miego dnia Dobrze, że już upały odpuściły...ufff

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Madzia - wiem ze w takich sytuacjach zakłada się najgorsze. Ale póki nie usłyszysz "ze niestety się nie udalo" to nie ma co się poddawać!
    Musisz wierzyć że będzie dobrze. Napisz Nam co i jak.
    Tule Cię mocno.

Witaj Anka.

Ja juz przebieram nóżkami - o 16:30 wizyta. Ufff...
    Czuje się tragicznie.
    Nie radzę sobie z mdłościami... bleee

Miłego dnia Kochane
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Madzia - trzymam kciuki!!!

Anka - witamy

Okraglinka - dziś wizyta z USG czy kontrolna?

Ja mam mdłości już głownie rano, jak jadę autobusem do pracy, i później jak nim wracam do domu. To chyba miks z choroba lokomocyjną... Mąż mi zachorował na jakiegoś wirusa, że ma tylko temperaturę do 38,5. Siedzi w domu na L4, a ja się boję, że zaraz coś podłapię Mierzyłam sobie temperaturę to podchodzi pod 37... niby niewiele, ale stres już się mi załącza...

Witaj Anka zaglądaj do nas i pisz co u Ciebie
    Okrąglinka trzymam kciuki za dobre waidomości na wizycie, oczywiście napisz jak bedziesz już po.
    Ja dzisiaj czuję się ok, mdłości trochę mniejsze ale lodówka nadal mnie odstrasza zapachem a raczej smrodem hehe.
    Maminka kobiety w ciąży mają lekko podwyższoną temperaturę także spokojnie. Na wszelki wypadek unikaj męża wiem że to trudne ale tak trzeba.
    Ja biorę się za mycie okna w kuchni bo jest takie brudne że aż wstyd niesetny nikt za mnie tego nie zrobi :/

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Magdzia nie trać nadzieji. Może to krwawienie nie jest oznaką najgorszego. Daj znać jak już będziesz po badaniu.

Co do pępka - w dużej mierze zależy to od tego, jak była zaciśnięta pępowina. Dawniej się ją wiązało, więc jedne mają pępki wypukłe, inne wklęsłe.
    Przy rosnącym brzuszku to się uwydatnia lub nie

Ja dziś na śniadanie wpucowałam płatki kukurydziane z mlekiem. Takiego miałam smaka, że po 2 minutach od zjedzenia całe śniadanie wylądowało w toalecie. I do południa mdłości... okropne. Ale dam radę - dobry objaw, hormony rosną, dzidzia się rozwija.
    Jutro kontrolne usg. Oby wszystko było dobrze.

Okrąglinka dawaj znać co tam u Was po wizycie
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Witaj Anka
    Magdzia, to jeszcze nie znaczy o najgorszym. Daj znać jak będziesz coś wiedziała.
    Okrąglinka trzymam kciuki za udaną wizytę
    Martulka ja też idę jutro na usg na 13.
    Mnie mdłości męczą na zmianę ze zgagą. Czasem już od rana - cały dzień, czasem dopiero po południu. Ale cóż, widocznie tak musi być. Z Jackiem męczyło mnie przez pierwszy trymestr i potem spokój. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie.
    Dziś czeka mnie jeszcze zebranie w szkole. Oby było krótkie

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Wizyta kontrolną - bez USG.
    Ale będę już miała kartę ciąży. I skierowania na badania i to USG genetyczne..
    Liczę po cicho choć na 2 tyg L4...

Oczywiście dam znać
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Magdzia, pamiętaj że Maleństwo odczuwa Twój stres, więc dopóki nic nie będzie pewne nie zakładaj najgorszego!
    Anka witamy w gronie kwietniówek a jak się ogólnie czujesz? Jakieś dolegliwości, upodobania, albo przeciwnie, co do jedzenia?
    Ja już się nie mogę doczekać następnej wizyty, to będzie jakoś koniec 12, początek 13 tygodnia, kiedy mniej więcej można poznać płeć Dziecka?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów