Strona 12 z 341
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Okrąglinka ja teraz biorę na zmianę 50/75 mg, mam nadzieję, że dalej niż do 75 nie zajedziemy okazało się, że mam jakąś wyjątkowo małą tarczycę, także dla jednej osoby to mało, a gdzie dla dwóch ale endo mówiła, że jak już będę miała te wszystkie swoje dzieci co to je chcę mieć, to możemy próbować schodzić i może się uda naprostować niby to taka mała tableteczka, ale bywa uciążliwa... nie raz przy gorszym dniu, kiedy mężu chciał być miły i podać do łóżka kawusię czy śniadanie, to mu się tylko ochrzan dostało "nie wiesz, że biorę tabletkę?!" :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja czasem biorę nad ranem jak wstaje do łazienki
    Wtedy gdy się obudze juz jest dawno po "tych 30min"...

A jak się czujecie?

U mnie... boleści w dole brzucha.
    Dziś - mega zgaga
    No i piersi już powoli reagują.

Ja straciłam maleństwo 3msc temu, i widzę kolosalna różnice jak się wtedy czułam a jak teraz.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Może akurat się zarodek zagnieżdża stąd to "plamienie"
    Jeśli możesz to się oszczędzaj.
    Oczywiście powiedz lekarzowi na wizycie o tym
    Będzie dobrze.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

I ja tarczycowa... co prawda mam wole obojętne, ale kontroluję... w poprzedniej ciąży poszłam w niedoczynność, ale obecnie mam ładne hormony, w trzecim miesiącu kontrola... i zobaczymy.

Coraz nas więcej... ja to czasami jeszcze się łapie, że nie dociera do mnie że niedługo nas czworo będzie

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Dagusia trzymam mocno kciuki za 2 kreski

Cytat Zamieszczone przez Dorotanna Zobacz posta
    Takie upławy to jeszcze nic złego jeśli będzie Ci raźniej, to ja właśnie też mam od wczoraj Przy początkach drugiej ciąży tj. około 5 tygodnia miałam dość mocne plamienia, ale to głównie po tym jak mnie "zbadał" jeden rzeźnik, który pracował w przychodni "za karę" -całe szczęście nic się nie stało, a plamienie trwało dobre kilka dni. Teraz mam jakby zabarwione upławy, póki nie ma "żywej" krwi to myślę, że możemy spokojnie dotrwać do wizyty Może masz/miałaś nadżerkę? podobno to "stamtąd" może też pochodzić... Nawet ostatnio przy jakimś kalendarzu ciąży czytałam, że jednym z normalnych objawów jest plamienie w bodajże ósmym tygodniu... czyli póki co się nie martwimy
    Raz wybrałam się na sor z plamieniem, to mi pani powiedziała, że niepotrzebnie się fatygowałam, trzeba było wziąć no-spę i poleżeć na kanapie (później się okazało, że mam łożysko przodujące, ale się po 22tyg. "wciągnęło") Kiedy masz wizytę? A no i kreskę ja też miałam słabą, bo dłuuugie cykle raczej mam więc owu była tak nie wiadomo kiedy... bo ani z testów, ani z obserwacji nie mogłam utrafić internet mówi, że 17 sierpnia, ale kto to wie także, no... na kanapę odpoczywać kiedy tylko możesz

Powiem Ci ,że u mnie brązowy śluz ukazał się w dniu spodziewanej miesiączki, i dopiero dziś wieczorem ( tylko że większa ilość)
    Do lekarza dopiero za dwa tygodnie..
    Natomiast z owulacją,mam podobnie jak Ty, cykle 29/30 i co do obserwacji śluzu ,to raz wyczuje że to ten dzień a raz nie
    Powiem Ci dużo odpoczywam,bo na chwilę obecną jestem bezrobotna ;P także Czasu mi pod dostatkiem,a najlepsze jest to że nauważyłam sluz ,po popołudniowej drzemce
    A może będę ohydna,ale ten śluz jest taki nitkowaty,śmieszny ;p
    Boże, nie mam w rodzinie ginelologa,bym go zamęczyła pytaniami ,chyba :P

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    chciałam sie przywitać pisałam troszke na marcówkach ale termin lekarz na dzisiejszej wizycie wyliczył mi jednak na kwiecień dokładnie 3, wiec o ile dzidzi sie nie pospieszy to bedzie kwietniowe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Ania_W nie przejmuj sie reakcjami otoczenia , Ci co nie będą się cieszyć razem z Tobą , pewnie sami mają smutne życie
    Nie wiem ile masz lat ale moja Mama miała 42 lata jak urodziła ostatnie dziecko.

Okrąglinka Gratulacje!!

Też mam problemy z tarczycą , brałam 50 letrox, podczas poprzedniej ciąży zwiększyli mi do 75 i tak na razie biorę bo nie zdarzyłam sie wybrać do endo,

Wiolcia89 witam !! Póki co pierwszą kwietnióweczą sie zapowiadasz

Dziewczyny ja mam jutro wizytę u lekarza, zobaczymy co powie.
    Jak chodzę na spacery to od kilku dni mam bóle pod prawym żebrem, ciągle myśle że przejdzie, nie wiem od czego to może być.

O mnie
    DagusiaNi -no to u mnie wygląda identycznie i też jestem bezrobotna :P u nas to raczej konieczne, bo nikogo nie mamy do pomocy do dzieci, a u starszej w szkole nie ma nawet świetlicy, mąż często wyjeżdża... także niedługo ewentualnie się zamienimy, jak znajdę jakąś sensowną pracę to on pójdzie na urlop

eMilki -a robiłaś sobie tsh? może zdążysz przed wizytą.... mi babka zaraz następnego dnia po porodzie kazała zmniejszyć dawkę o połowę, Tobie tak nie powiedziano? Tylko, że ja biorę euthyrox, to może jakoś inaczej... Przepraszam, że się wtrącam, nie chce Cię martwić, ale może zrób jeszcze badanie... w razie czego chociaż ginekolog zobaczy, czy ta dawka jest na teraz okej

Cześć Wiolcia89

CattiBrie -do mnie też tak nie do końca dociera, jeszcze dzisiaj miałam jakiś paskudny sen, także już tupię w miejscu, żeby wreszcie to usg wszystko odczarowało!

Z samopoczuciem właściwie wszystko okej, czasami coś się w podbrzuszu zadzieje... ale może nawet nie zauważyłam, bo mi Lidka-młodsza w ciągu dnia daje popalić :P mogłyby już się pojawić jakieś mdłości, to chociaż łatwiej byłoby uwierzyć w ten stan

O mnie
    eMilki a te bóle to może jakaś kolka? w poprzedniej ciąży miałam urodzaj kolek :P nerkowe i jelitowe... nerkowa no to raczej człowieka zwala z nóg, ale jelitowe mogą być takie uciążliwe i raczej inne niż takie normalne przy bieganiu np. Myślę, że też u nas mogło nie do końca wszystko już wrócić na swoje miejsce...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów