Strona 114 z 327
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 3267

Kwietniówki 2017

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Róża85 Zobacz posta
    Kochane! cukier na czczo wyszedł mi 104 czyli ponad normę ale jak myślicie to juz tyle ponad zeby wskazywało na cukrzycę?
    A jaką masz normę? Ja mam normę 99, a bywa i 108 z tego co wiem to jeszcze robi się test obciążenia glukozą i wtedy można dopierocoś powiedzieć. Jak masz niedużo powyżej normy to uważaj co jesz. Ja dzień wcześniej zjadłam winogrona i mam na granicy

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Kochane! cukier na czczo wyszedł mi 104 czyli ponad normę ale jak myślicie to juz tyle ponad zeby wskazywało na cukrzycę?
    szczerze moja sąsiadka miała coś ponad 90 i zdiadnozowano jej cukrzyce ciężarnych, myśle ze musisz isc do diabetologa i do gina zeby pokierowali pewnie bedziesz musiała robić wczesniej krzywą cukrową

a jeszcze takie pytanko nie jadłaś dzień przed pobraniem po południu duzo słodyczy bo w ten sposób mogłaś sobie podnieśc ten wynik, choc jawieczorem zjadłam nutelle a w sumie wynik wyszedł mi 81 wiec mysle ze musisz sie skontakowac szybciej b wysoki cukier jest niebezpieczny

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Wiolcia, może głupie pytanie, ale co znaczy, że wyniki z usg będą za 2 tyg? Cały czas rozważam ten test Pappa, i wiem, że na wynik z krwi się tyle czeka, ale myślałam, że z usg to dostaję od razu opis i później te obydwa obrazy (usg i wynik pappa) lekarz na wizycie zinterpretuje.

Będę wdzięczna, jeśli mogłabyś mi wyjaśnić jak to działa
    nie ma głupich pytań, bo cały opis tesu bedzie dopiero po skorelowaniu wyniku usg i wyniku krwi i dopiero wtedy jest wyliczane prawdopodobieństwo zaburzeń chromosomowych, na tym polega test pappa, lekarz mi od razu powiedział ze wygląda ok na usg ale wyniki sa razem jako opis testu, no nie wiem jak robia w innych placówkach ale myslę ze nie mogą dać samego opisu, w sumie też pierwszy raz miałam taki test bo przy poprzedniej ciazy nie robiłam, nie wiem mam nadzieje ze to jako tako wyjasniłam

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    norma tez 99 i kurcze chyba w dzień zjadłam kilka winogron faktycznie! słodyczy od 2 miesiecy nie jadłam wogole, odpycha mnie od nich, ale kilka dni wczesniej zjadłam chałke z miodem i winogrona jeśli to się utrzymuje kilka dni to fktycznie mogło mi to podniesc
    Cytat Zamieszczone przez Agusia1983 Zobacz posta
    A jaką masz normę? Ja mam normę 99, a bywa i 108 z tego co wiem to jeszcze robi się test obciążenia glukozą i wtedy można dopierocoś powiedzieć. Jak masz niedużo powyżej normy to uważaj co jesz. Ja dzień wcześniej zjadłam winogrona i mam na granicy
    Ostatnio edytowane przez Róża85 ; 13-09-16 o 15:07

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Roza pewnie lekarz skieruje Cie wczesniej na wypicie glukozy..
    Dziewczyny a sprawdzalyscie dla zabawy jaka plec Wam wychodzi w chinskim kalendarzu? Mi chlopiec i ciekawe czy sie sprawdzi

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Wiolcia dziękuję za odpowiedź, już rozumiem o co chodzi

Sysiasia z ciekawości teraz sprawdziłam i wychodzi dziewczynka. Szanse sa 50/50

Junior Member Awatar marzenka90
    Mieszka w
    WROCŁAW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-03 zobacz kalendarz
    norma tez 99 i kurcze chyba w dzień zjadłam kilka winogron faktycznie! słodyczy od 2 miesiecy nie jadłam wogole, odpycha mnie od nich, ale kilka dni wczesniej zjadłam chałke z miodem i winogrona jeśli to się utrzymuje kilka dni to fktycznie mogło mi to podniesc
    mój ginekolog powiedział żeby absolutnie nie jeść winogrona w ciąży. Nie wiem w sumie dlaczego bo nie pytałam ale może warto jednak sobie je odpuścić skoro są jakieś wątpliwości co do jego jedzenia...
    W oczekiwaniu na Moje Szczęście

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny

Przepraszam, ale mam takie pytanie zupełnie od czapy... wyczytałam ostatnio, że po urodzeniu dziecka urlop macierzyński jest absolutnie obowiązkowy i ewentualnie dopiero po 14 tyg. można oddać resztę mężowi, a w szczególnych przypadkach po 8 tyg. Czy tak jest naprawdę? Ja sobie nieśmiało planowałam nie iść na żaden urlop ani zwolnienie, ponieważ mam zatrudnienie na taką szaloną część etatu -4 godz. w tygodniu i praca pod nosem, że to jak taka odskocznia od domowych obowiązków bardziej... czy znacie może takie przypadki, żeby świeżo upieczona mama nie korzystała z urlopu? Przyjmuję optymistyczną wersję, że będę się czuła jak przy poprzednich ciążach/porodach/połogach... jak będzie coś nie tak, to wiadomo, nie ma co szaleć, ale kurcze tego nie przewidziałam, że na urlop iść trzeba i koniec trochę trudno będzie 2-3 miesiące przed końcem roku znaleźć zastępstwo, nawet na te głupie kilka godzin...

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    marzenka90 z tego co wiem winogrona chyba fermentują i wychodzi na to, że mają jakiś procent alkoholowy... ale kiedyś słyszałam, że nawet kefir ma % to nie wiem czy to o to chodzi... jabłka zdaje się też w żołądku coś tam robią. Kurcze, a wczoraj kupiłam sobie całą kiść pięknych, ciemnych winogron ale pamiętam, że do szpitala do rodzenia kupowałam sok z winogron, gdzieś podawali to przy okazji jakiejś wyprawki szpitalnej, tylko nie pamiętam zupełnie czemu akurat miał to być sok z winogron
    Ostatnio edytowane przez Dorotanna ; 13-09-16 o 15:56

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Ja właśnie sprawdziłam i wychodzi, że winogrona w ciąży absolutnie zakazane nie są tylko trzeba je dokładne umyć - jak wszystko minus to, że są wysokokaloryczne i w cukrzycy są zakazane, bo mają dużo cukru.

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów