Strona 113 z 327
Pokaż wyniki od 1,121 do 1,130 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Kakasia, trzymaj się mocno, bardzo dobrze, że się nie poddajecie i dalej będziecie się starać, trzymamy kciuki i powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez Ala_D ; 13-09-16 o 12:46

2. dzieckozakupy.pl
    cajafuerte nie martw się będzie dobrze te małe smugi śluzu mogą być też od tego że macica się rozciąga. Póki nie ma żywej krwi nie ma co panikować. Odpocznij trochę i staraj się myśleć pozytywnie bo nerwy nic Ci nie pomogą.
    Kakasia to straszne co przeszłaś ale następnym razem napewno się uda i tak jak pisze Okrąglinka po łyżeczkowaniu trzeba odczekać chyba 3 cykle. Zresztą zobaczysz co Ci powie lekarz. Martulka pewnie czytając Twój wpis wpadnie w panikę ale krwiaki są różne i różnej wielkości.
    Ja co chwilę latam do łazienki bo coś robię i czuję że nagle mam tam mokro i lecę zobaczyć czy to śluz czy krew. Na szczęście śluz ale jakoś tak go więcej teraz. Wczoraj pozwoliłam sobie z mężem na delikatne pieszczoty i powiem wam że w ciązy są inne doznania hehe. Wiadomo jak później będzie już duży brzuch to będzie gorzej.

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Kasia Powodzenia przy staraniach
    Ja tez mam wiecej sluzu.. Jak dzwigne mala to czuje poprostu, ze leci ze mnie.. A i seksik jest naprawde fajny taki intensywniejszy ale i maz mowi ze tam jest inaczej jakos.. Ale ja mam mozliwosc tylko w weekendy eh..

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    cajafuerte nie martw się będzie dobrze te małe smugi śluzu mogą być też od tego że macica się rozciąga. Póki nie ma żywej krwi nie ma co panikować. Odpocznij trochę i staraj się myśleć pozytywnie bo nerwy nic Ci nie pomogą.
    Kakasia to straszne co przeszłaś ale następnym razem napewno się uda i tak jak pisze Okrąglinka po łyżeczkowaniu trzeba odczekać chyba 3 cykle. Zresztą zobaczysz co Ci powie lekarz. Martulka pewnie czytając Twój wpis wpadnie w panikę ale krwiaki są różne i różnej wielkości.
    Ja co chwilę latam do łazienki bo coś robię i czuję że nagle mam tam mokro i lecę zobaczyć czy to śluz czy krew. Na szczęście śluz ale jakoś tak go więcej teraz. Wczoraj pozwoliłam sobie z mężem na delikatne pieszczoty i powiem wam że w ciązy są inne doznania hehe. Wiadomo jak później będzie już duży brzuch to będzie gorzej.
    Oj zdecydowanie
    Jesteśmy wrażliwsze
    Choć u Nas sexu jako takiego nie ma bo póki lekarz nie pozwoli to nawet nie ma takiej opcji. - chociaż i wtedy myślę że nie będzie, bo to strach trochę.
    Ale takie pieszczenie
    Oj cudowne...

Ja mam bardzo gesty, biały, lepki śluz
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    kakasia trzymaj sie czasem natura robi swoje i pewnie w wielu przypadkach czymś jest to spowodowane, niestety nie mamy na to wpływu, najważniejsze żebyście sie pozytywnie nastawili na przyszłość, musi juz byc dobrze, na razie dojdz do siebie

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    juz jestem po teście Pappa, wyniki z usg i pobrania krwi będą za ok 2 tyg, ale w trakcie usg lekarz pokazał mi przezierność karkową i kośc nosową wiec wydaje sie ze jest ok
    troche sie stresowałam przed badaniem,

i mam newsa byłam odebrać większośc wyników z krwii i powiem wam ze o mało zawału nie dostałam, bo patrze a tam toxo igg 16 jejku zanim sie kapnęłam które wskazuje na infekcje świeża a które na przebytą to sie strachu najadłam, na szczescie igm mam ujemne wiec mam przeciwciała i mogę być spokojna o toxo,

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Wiolcia89 Zobacz posta
    juz jestem po teście Pappa, wyniki z usg i pobrania krwi będą za ok 2 tyg, ale w trakcie usg lekarz pokazał mi przezierność karkową i kośc nosową wiec wydaje sie ze jest ok
    Wiolcia, może głupie pytanie, ale co znaczy, że wyniki z usg będą za 2 tyg? Cały czas rozważam ten test Pappa, i wiem, że na wynik z krwi się tyle czeka, ale myślałam, że z usg to dostaję od razu opis i później te obydwa obrazy (usg i wynik pappa) lekarz na wizycie zinterpretuje.

Będę wdzięczna, jeśli mogłabyś mi wyjaśnić jak to działa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Kochane! cukier na czczo wyszedł mi 104 czyli ponad normę ale jak myślicie to juz tyle ponad zeby wskazywało na cukrzycę?

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    no i masz ci los odebrałam grupę krwi i mam 0 RH - najrzadsza grupa krwi i to jeszcze -, mąż pewnie bedzie miał + ale to sprawdzimy, stad pytanie czy któraś miała konflikt jakoś to się w ciąży leczy?

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Róża85 Zobacz posta
    no i masz ci los odebrałam grupę krwi i mam 0 RH - najrzadsza grupa krwi i to jeszcze -, mąż pewnie bedzie miał + ale to sprawdzimy, stad pytanie czy któraś miała konflikt jakoś to się w ciąży leczy?
    Tu jest wszystko opisane
    http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod...e_go_bac_.html

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów