Strona 112 z 356
Pokaż wyniki od 1,111 do 1,120 z 3555

Kwietniówki 2017

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej ja wrocilam z pobrania krwi.. Slabo sie czuje a jeszcze musialam na zakupy zachaczyc :/ Mala dzis daje popalic.. Ciezko bez nikogo pomocy teraz

2. dzieckozakupy.pl
    A my się dzisiaj lepiej z Córą czujemy, więc na spacer wyjdziemy... a potem działamy znów plastycznie

Moja lekarka teraz już ma 3/4 d, więc fajnie... 5 lat temu nie miała i jeździłam dodatkowo... (fakt, pamiątka fajna, o ile lekarz ma czas... ja trafiłam źle, zn. lekarz dobre opinie ale nie poszłam do prywatnego gabinetu tylko do prywatnej kliniki w której przyjmował jak się okazało na łapu capu... wystawiłam odpowiednią opinię. No i o ile Dzidzia współpracuje... Jednak najważniejsze, żeby wynik połówkowego był cacy).
    A na kolejnej wizycie możne już płeć będzie znana
    Ostatnio edytowane przez CattiBrie ; 13-09-16 o 10:14

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Mam wrażenie, że coś jest nie tak. Niby żadnych wielkich strasznych objawów, ale czuje tak okropny niepokój, że aż ciężko mi się oddycha. Niby coś brzuszek boli i zauważyłam lekką smugę brązowego śluzu, ale to dosłownie ciut i cisza. Coś złego, czy objaw rozciągania macicy?

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    Mam wrażenie, że coś jest nie tak. Niby żadnych wielkich strasznych objawów, ale czuje tak okropny niepokój, że aż ciężko mi się oddycha. Niby coś brzuszek boli i zauważyłam lekką smugę brązowego śluzu, ale to dosłownie ciut i cisza. Coś złego, czy objaw rozciągania macicy?
    Kiedy masz wizytę?
    Nie denerwuj się.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Za tydzień we wtorek usg pierwsze będzie. Łatwo powiedzieć. Mam wrażenie, że to z nerwów mnie boli, zwłaszcza, że ostatnio chodzę zła jak osa. Złoszczę się na byle co i obawiam sie, że to od tego właśnie

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Cajafuerte Ja wlasnie tez ostatnie tygodnie mialam strasznie zmienne nastroje.. To raz uczucie niepokoju az brzuch mnie bolal, zle mysli.. Nie moglam pare razy spac w nocy tylko bardzo czesto sie budzilam.. Okropne.. Juz na szczescie przechodzi.. Chcialabym aby dopadla mnie Oaza spokoju. Mi sie nie trafil brzydki sluz. Wszystko ok. Tylko okresu brak i tak dziwnie jest..nie moge sie przyzwyczaic ze jestem w ciazy..

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    cajafuerte przede wszystkim postaraj się spokojnie oddychać. Długie głebokie wdechy powtarzane jak mantra.
    Druga rzecz - mi lekarz powiedział jakoś na początku 6 tyg, że macica może boleć, bo się rozciąga. Dodatkowo ja np. mam tyłozgięcie, co funduje mi dodatkowe atrakcje, jak ból dolnej części pleców, tuż nad pupą. To ponoć własnie macica próbuje się prostować i napiera w środku.

Co do śluzu to jeżeli było go ciut ciut i jednorazowo to może się to zdarzyć.
    Ja miałam przez dwa dni takich kilka "plamek" koloru bawarki czy kawy z mlekiem i w panice pobiegłam na wizytę).
    Natomiast usłyszałam też, że jeśli miałoby mnie to niepokoić i nie byłabym pewna czy to w granicach normy, czy nie i tylko bym się nakręcała to lepiej iść prywatnie do lekarza i na wszelki wypadek sprawdzić. Lekarz uspokoi, a Ty nie będziesz się stresować i domyślać, co to może być.

Jeśli więc nawet do wizyty masz tylko tydzień to spróbuj znaleźć jakiegoś lekarza na już.
    Uspokoisz się i na usg pójdziesz już tylko z radosnym podekscytowaniem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Hejka u mnie już ok dochodzę do siebie po stracie ciąży .choć jest ciężko.
    Widzę że jest tutaj osoba która krwiala ma.
    Powiem tak moja ciąża zatrzymała się 5tyg w 8szlam na usg i beta na 8*tydz a ust 5/6 z tym że tydzień temu w poniedziałek wykryto mi krwiaka podkosmowkowego 5cm ..I na szpital
    Serduszko biło słabo .Ale biło .aż tu nocą cały czas krwawilam dwa dni krew leciała jak z kranu non stop i usg 8 cm krwiak a przed zabiegiem 12 cm i brak dziecka.
    Tak się zalamalam ale musiałam.mieć lyzeczkowanie dla swojego zdrowia bo się wykrwawialam .
    Ale to się od razu czuje ja od 5tyg już nie miałam apetytu mało piłam mniej biust bolał spadały kg i nadal spadają .
    Czekamy na wizytę i zielone światełko się będziemy starali.choć inny lekarz znów mówił że mam.miesniaka ale nie był pewny .okaże się jeszcze co i jak.
    Nie chcę sttraszyc ale organizm zareagował na płód ze jest chory źle się poloczyly geny itp i jak mówili. Lepiej tak niż dziecko bez nogi ręki palców itp.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Hejka u mnie już ok dochodzę do siebie po stracie ciąży .choć jest ciężko.
    Widzę że jest tutaj osoba która krwiala ma.
    Powiem tak moja ciąża zatrzymała się 5tyg w 8szlam na usg i beta na 8*tydz a ust 5/6 z tym że tydzień temu w poniedziałek wykryto mi krwiaka podkosmowkowego 5cm ..I na szpital
    Serduszko biło słabo .Ale biło .aż tu nocą cały czas krwawilam dwa dni krew leciała jak z kranu non stop i usg 8 cm krwiak a przed zabiegiem 12 cm i brak dziecka.
    Tak się zalamalam ale musiałam.mieć lyzeczkowanie dla swojego zdrowia bo się wykrwawialam .
    Ale to się od razu czuje ja od 5tyg już nie miałam apetytu mało piłam mniej biust bolał spadały kg i nadal spadają .
    Czekamy na wizytę i zielone światełko się będziemy starali.choć inny lekarz znów mówił że mam.miesniaka ale nie był pewny .okaże się jeszcze co i jak.
    Nie chcę sttraszyc ale organizm zareagował na płód ze jest chory źle się poloczyly geny itp i jak mówili. Lepiej tak niż dziecko bez nogi ręki palców itp.
    Martulka ma krwiaka ale małego 2cm.
    Póki co bierze leki i leży - odpoczywa.
    Nie krwawi. Dzidzia ma się całkiem ok.
    Także trzeba być dobrej myśli

Niestety czasem się tak dzieje.
    Ja straciłam maleństwo pomiędzy 7-8tc, bo właśnie "cos" się nie wykrztałtowało.
    Mi powiem szczerze że jeśli miała by to być ręka - to miałabym to w dupie - ważne zeby było - ze mną.
    Mi lekarze tłumaczyli ze tu raczej chodzi o organy wewnętrzne.
    W serduszku ciągle myślę o swoim Aniołku i tym ze teraz byłby to już ok 24tc...
    Ale gdyby nie ta stara - nie mogłabym mieć teraz w sobie tego mojego maleńkiego Cudu - i boję się jak cholera - każdego dnia.
    Wierzę że tym razem MUSI być dobrze.

Po łyżeczkowaniu - lekarze radzą 3@ odczekać
    Ostatnio edytowane przez Okrąglinka ; 13-09-16 o 12:37
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

cajafuerte, nikt ani tu, ani gdzie indziej w sieci nie odpowie Ci skąd u Ciebie te pobolewania, podbarwiony śluz czy niepokój... na Twoim miejscu (bo widać, że to u Ciebie bardzo stresogenne) umówiłabym się na już do lekarza... żeby sprawdzić i ostatecznie usłyszeć, że jest dobrze... Nie zastanawiałabym się już... telefon w rękę i tyle. Tylko to może rozwiać Twoje wątpliwości...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów