Strona 111 z 327
Pokaż wyniki od 1,101 do 1,110 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Wiolcia No wlasnie ja dlatego wole zeby sprawdzili po porodzie czy wszystko w porzadku bo przeciez nie moge zamknac sie przed ludzmi. Jakos wole o tych chorobach nie myslec bo tylko zmartwienia eh..

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    I coś brzuszek mnie boli, Chyba z tych nerwów. Albo przez uciskające spodnie..

Właśnie miałam napisać o tym USG genetycznym... że nie najważniejszy jest czas ciąży, ale wielkość maluszka... sysiasia właśnie o tym napisała..... 5-6 cm to jest naj naj czasami jest tak, że niby 11 tydzień, ale np. przesuwa się o kilka dni... Maluszki teraz rosną średnio 2 mm na dobę więc można obliczyć...

Co do badań to ja z poprzedniej ciązy to mam grupę krwi, resztę robiłam ponownie...cały pakiet. Jeszcze przed ciążą robiłam co mogłam na nfz u rodzinnego...ale wszystkie przeciwciała, HIV, wirusowe zapalenia wątroby robiłam prywatnie... trochę kasy, ale w sumie w większości raz (bo ja toxo igM muszę powtórzyć...) .
    Okrąglinka, żartujesz? morfologia i glikemia z poprzedniej ciąży?... to mnie zdziwiłaś mocno... nie wiem skąd takie standardy ... rozumiem np. HIV czy HCV/HBV, bo tu trzeba być specjalnie narażonym... więc jeśli ktoś takiego narażenia nie ma to można sobie odpuścić...ale pierwsze słyszę, żeby kierować się poprzednimi wynikami morfo czy glikemii

A teraz najważniejsze... dziś po wizycie, po USG genetycznym właśnie, bo nasze Szczęście ma 5 cm i 4 mm Fikało niesamowicie... ale wszystkie niezbędne pomiary zebrane i są cacy! To najważniejsze! Dzidziuś idealny do wieku ciąży...
    jestem przeziębiona, bo złapałam od córki jakiegoś przedszkolnego wirusa...ale wykaraskamy się

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    CattiBrie Gratki Super wiesci

Ja Wam cos napisze co przydarzylo mi sie w pierwszej ciazy apropo badan laboratoryjnych.. Ja jako mloda przyszla mama nigdy nie zajmowalam sie tematyka ciazy iiiii nie raz i nie dwa probowalam surowe mieso na kotlety itp.. Dopiero w 15 tc uswiadomila mnie o tym kolezanka i internet bo zobaczylam napis toksoplazmoza i swiat sie zawalil.. Zylam w stresie do nastepnych badan na szczescie wyszly dobrze Takie szczescie w nieszczesciu.. Oj jak o tym pomysle to serce boli co moglam narobic z nie wiedzy

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Byłam dziś na wizycie kontrolnej, maluszek podrósł ładnie i fikał nóżkami tak bardzo, że lekarz miał problem, by cyknąć fotkę i go zmierzyć. Plus minus jest 2,34cm ale żywotny, że hej!

Aż się wzruszylam, jak zobaczyłam te maleńkie fikające nóżki i rączki. Moje małe cudo

Nam na chwilę zrobiła 3/4D... niesamowite takie to małe, a taki... CUD

Maminka, to u Ciebie dziś też dzień dobrych wieści...

A my dzisiaj z Córcią działałyśmy plastycznie - obydwie mamy hopla na tym punkcie - musze się pochwalić, że parę rzeczy już wygrała Jutro ciąg dalszy...

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    CattiBrie oj tak cudowne wieści mimo że tylko kontrola i usg takie pomocnicze, bez super jakości. Ale przeżycie pierwsza klasa
    Teraz czekamy za 2,5tyg mamy to prenatalne usg. Mąż wtedy będzie to też zobaczy co nam się szykuje za urwis

U Ciebie super wieści i w dodatku 3d!! Zazdroszczę musiało być super przeżycie.

W lux med ponoć nie ma 3d, ale kolejne usg to połówkowe chyba zrobię gdzieś, gdzie dostanę i 3d i płytę na pamiątkę. Jestem mega sentymentalna i byłaby to super pamiątka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    dziewczyny gratuluje super wizyt i wieści oby tak nam wszystkim szło dalej

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    CattiBrie Gratki Super wiesci

Ja Wam cos napisze co przydarzylo mi sie w pierwszej ciazy apropo badan laboratoryjnych.. Ja jako mloda przyszla mama nigdy nie zajmowalam sie tematyka ciazy iiiii nie raz i nie dwa probowalam surowe mieso na kotlety itp.. Dopiero w 15 tc uswiadomila mnie o tym kolezanka i internet bo zobaczylam napis toksoplazmoza i swiat sie zawalil.. Zylam w stresie do nastepnych badan na szczescie wyszly dobrze Takie szczescie w nieszczesciu.. Oj jak o tym pomysle to serce boli co moglam narobic z nie wiedzy
    oj uf dobrze ze to tak sie skończyło, ja teraz robiłam toxo nie wiem jaki wynik ale napewno jeszcze za jakis czas powtórze bo widziałam do czego nie leczone w ciąży doprowadziło, jeśli sie wie w porę to można jakoś próbowac leczyc antybiotykami, a ja nestety jak byłam z córką w szpitalu to na sali mieliśmy mamę z synkiem i wrodzoną toxo, lekarz nie zlecił jej tego badania a ona jakoś nieswiadomie nie zrobiła i pech chciał ze złapała dziada w ciazy, dzidziuś miał wiele problemów m in wodogłowie, takze czasem warto zerknąć i na własna rekę cos zrobic

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Nie żartuje.
    Póki co nie dała mi skierowań na badania - prócz USG - żeby potwierdzić zdrowa ciążę.
    Może teraz vlmi coś da.
    Zobaczymy - czwartku przybywaj

Ja dziś w całkiem dobrym humorze
    Oby tak było do końca dnia
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów