Strona 11 z 327
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    No i są Nasze II - piękne mocne...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    No i są Nasze II - piękne mocne...
    Długo wytrzymałaś bez testu To teraz kontrolne TSH... trzymam kciuki, żeby było ok. skoro się leczysz to na pewno szansa duża...

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    witam mamusie ja też będę mamusią w kwietniu.. zrobilam beta hcg prawie 1300

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Gratuluję

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    mam już prawie 7 latka w domu ale udalo się i bedzie drgi szkrab w domu bałam sie po jestem juz po 5 zabiegach na te sprawy a udało sie w drugim cyklu

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Ania_W fakt, że reakcje otoczenia potrafią dać w kość, zwłaszcza kiedy na dodatek "hormony buzują" ale przywołaj się do porządku... no kto ma być szczęśliwy, Wy czy jacyś tam ludzie trudno mi sobie wyobrazić jak możesz się czuć jednocześnie się ciesząc i bojąc... to, że ludzie mają czelność się wypowiadać w nie swojej sprawie, to chyba ostatnia rzecz, która powinna Ci doskwierać. Kilka domów dalej mam sąsiadkę na oko dobrze po czterdziestce, ma dorosłe córki, które też już mają dzieci, no i "zdarzyło się" - a to wieś, także ludzie jacy są, tacy są i ma fajnego, zdrowego chłopca i sobie żyją po swojemu i fajnie nie wiem czy teraz bardziej "dziwne" nie jest młode macierzyństwo :P mnie nikt nie wierzy, że chciałam i chcę mieć więcej dzieci, a mąż to co najwyżej "w porządku gość, że jej nie zostawił po wpadce" teraz już tak mnie to nie dotyka, co najwyżej uśmiecham się pobłażliwie, kiedy lekarz po wizycie kontrolnej po porodzie mówi: "no, to teraz uważać, żeby znowu nie było..." Teraz czekam na trzecie dzieciątko i pewnie nie raz jakiś roztropniś palnie "czy my nie wiemy jak się zabezpieczać". Całe szczęście w razie czego możemy się tu przyjść wygadać i iść dalej

O mnie
    Gratuluję wszystkim szczęśliwych testów niedługo nas zaleje fala szczęśliwych relacji z wizyt, już się mojej nie mogę doczekać!

Okrąglinka ja też jestem tarczycowa, to będzie raźniej niestety wypadnie mi iść teraz do "obcego" endo, bo moja na urlopie... no ale nic, trzeba iść jak najszybciej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja mam problemy tylko w ciąży.
    Dlatego tak ważne jest leczenie.
    Teraz biorę Eutrylox 50... jednego dnia całą a drugiego pół tabletki.
    Lekarka przyjmuje tylko we czwartki. Wiec po powrocie idę

Dzien po oczekiwanej @ zrobiłam test, wyszła druga słaba kreska, ale od spodziewane @ od czasu do czasu mam dziwne uplawy brązowego śluzu ;( więc sama nie wiem czy coś z tego bedzie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez DagusiaNi Zobacz posta
    Dzien po oczekiwanej @ zrobiłam test, wyszła druga słaba kreska, ale od spodziewane @ od czasu do czasu mam dziwne uplawy brązowego śluzu ;( więc sama nie wiem czy coś z tego bedzie
    Takie upławy to jeszcze nic złego jeśli będzie Ci raźniej, to ja właśnie też mam od wczoraj Przy początkach drugiej ciąży tj. około 5 tygodnia miałam dość mocne plamienia, ale to głównie po tym jak mnie "zbadał" jeden rzeźnik, który pracował w przychodni "za karę" -całe szczęście nic się nie stało, a plamienie trwało dobre kilka dni. Teraz mam jakby zabarwione upławy, póki nie ma "żywej" krwi to myślę, że możemy spokojnie dotrwać do wizyty Może masz/miałaś nadżerkę? podobno to "stamtąd" może też pochodzić... Nawet ostatnio przy jakimś kalendarzu ciąży czytałam, że jednym z normalnych objawów jest plamienie w bodajże ósmym tygodniu... czyli póki co się nie martwimy
    Raz wybrałam się na sor z plamieniem, to mi pani powiedziała, że niepotrzebnie się fatygowałam, trzeba było wziąć no-spę i poleżeć na kanapie (później się okazało, że mam łożysko przodujące, ale się po 22tyg. "wciągnęło") Kiedy masz wizytę? A no i kreskę ja też miałam słabą, bo dłuuugie cykle raczej mam więc owu była tak nie wiadomo kiedy... bo ani z testów, ani z obserwacji nie mogłam utrafić internet mówi, że 17 lipca, ale kto to wie także, no... na kanapę odpoczywać kiedy tylko możesz
    Ostatnio edytowane przez Dorotanna ; 17-08-16 o 09:47

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów