Strona 109 z 341
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,090 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    sysiasia44 ja teraz powinnam być w 7 tyg 5 dniu a ciąże mam juz powierdzona u lekarza prywatnego wiec tu ok tylko własnie te ceny badań mnie dobijają. Wiem ze jakbym poszła do prywatnego to da mi l4 tylko musiała bym wcześniej zrobić te badania na własny koszt i to mnie powstrzymuje. Ja mam schiza bo poprzednia ciaze koło 14 tyg. straciłam niby przez jakies zakażenia i teraz boje sie tego jak nigdy wczesniej.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Magdzia Bardzo mi przykro Ciaza to ciezki czas akurat dla mnie bo jestem strasznie uczulona na higiene.. Wszystkiego sie obawiam, boje.. Eh juz bym chciala byc na wylocie najlepiej..
    Moze zadz i umow sie do byle jakiego na Nfz. Ja jak nie ma miejsc to wydzwaniam zawsze czy moze cos sie zwolnilo i sie wciskam to wtedy mialabys wczesniej te badania..
    Ostatnio edytowane przez sysiasia44 ; 12-09-16 o 16:52

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam ja po pracy dzis lekcji nie bylo wiec bylismy na placu zabaw ale szkoda ze tam wc nie ma
    Bylam dzis na badaniach prywatnie i powiem wam ze myslalam ze bedzie gorzej
    Zaplacilam 82 zl..
    Jutro wyniki
    Tarczyca sie martwie bo zawsze mialam na pograniczu
    Wizyta dopiero 30 boze zeby juz Zlecialo
    milego dzionka

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Ja jutro robie THS i ft4 dostalam skierowanie i zobaczymy eh.. Trzeba byc na czczo?

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Ja jutro robie THS i ft4 dostalam skierowanie i zobaczymy eh.. Trzeba byc na czczo?
    nie na badania hormonów nie trzeba naczczo, a bierzesz jakies leki na tarczyce ? jesli tak to jutro nie bierz

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Ja mam przeciwciala i w pierwszej ciazy tez mialam to robione ale gin zalecil bo powiedzial ze to ciaza i potrzeba dokumentacji..
    My wlasnie bedziemy szli prywatnie i koszt to 200 zl. W pierwszej ciazy tez tam chodzilismy i fajny sprzet ma doktor i widac ze wie o co chodzi bo ma bardzo dobre opinie i w calym gabinecie porozwieszane dyplomy
    Z Nfz mam 4 pazdziernika w 12t5d.. Poprostu chce isc z mezem na to badanie bo bedzie mi razniej i w ogole.. A pierwsze USG mialas miarodajne z OM?
    wg om jestem tydzień do przodu (czyli 12 tydz) a wg usg u lekarza tydzien młodsza ciąża, ale lekarz mówił z wg usg jest bardziej miarodajne wiec tym sie sugeruje

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Aha no widzisz to dobrze bedzie.. U mnie wlasnie jest zgodne z om.. Przy pierwszej ciazy mialam wlasnie tez mlodsza ciaze o5 dni a urodzilam 3 dni po terminie.. Na badaniu zobaczysz jaka dlugosc bedzie mial dzidzius i czy miarodajne bedzie napewno lekarz powie..
    Tak biore od tygodnia dawke 25.. To jutro pojde na czczo i pozniej zjem tabletke.. Akurat mam blisko przychodnie to nie ma problemu..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    u mnie wlasnie problem z lekarzem na nfz bo i ten termin na 26.09 wybłagałam problem bardziej lerzy w mojej głowie chyba bo kazdy bol brzucha itp. to ja juz mam katastroficzne wizje i chyba l4 by mnie poprostu uspokoiło ale gorzej ze wizyta kazda kosztuje Teraz mam l4 na dziecko na 3 dni bo mlody ma biegunke wiec troche odpoczne.

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Ja w Diagnostyce prywatnie zrobiłam takie badania: Cytomegalia IgG i IgM, TSH, FT3 I FT4, HBS antygen, HCV przeciwciała, HIV, Kiła, Różyczka IgG i IGM, Toksoplazmoza IgG i IgM i zaplaciłam 371zł!!!! zostało mi na jutro cukier na czczo, grupa krwi i stopien czystości pochwy czyli spory wydatek prywatnie...

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    dziewczyny polecam wam darmowe badanie na konflikt płytkowy w ciazy jest ono opłacane tylko deklaracje trzeba wydrukowac i zgłosic sie do laboratorium które uczesniczy w programie mysle ze warto zrobic i wiedziec , ja zrobie na pewno bo w labie w przychodni mojego gina to robią
    macie link poczytajcie
    http://www.konfliktplytkowy.ihit.waw.pl/[/QUOTE]

zapisujecie się na to badanie? bo nie słyszałam nigdy o czymś takim i sie zastanawiam, skoro za darmo...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów