Strona 108 z 341
Pokaż wyniki od 1,071 do 1,080 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Wiolcia Jak uwazasz ze te badania Cie uspokoja to je zrob.. Teraz rozyczka jest bardzo rzadko, bo wiekszosc dzieci jest szczepiona oprocz tych rodzicow ktorzy sa przeciwko szczepieniom. Jesli tez nie masz dzieci w domu to raczej no male prawdopodobienstwo tej choroby.
    Mnie tez to badanie prenatalne przeraza a chcemy isc z mezem 24 wrzesnia prywatnie to bedzie 11t2d. Jakos bedzie mi razniej a maz jest tylko w weekendy..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Pracowalam w zlobku i przez 3 lata ani razu nie bylo rozyczki.. Chodzilam tez do 5 mies ciazy do pracy wlasnie z malymi dziecmi.. No troche byl strach o malenstwo.

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Wiolcia89 Zobacz posta
    eh dołączam do zdenerwowanych i padniętych mamusiek :P
    byłam dzis na badaniach i zapłaciłam w labie 210 zł a nie zrobiłam jeszcze różyczki bo zwątpiłam w jej sens przecież byłam szczepiona a w dodatku najprawdopodobniej ją przeszłam jako 3 lettnie dziecko

kurcze no nie wiem robicie macie zlecone bo to jenak koszt u mnie ok 70 zł za IGG i IGM
    Ja też byłam dziś na badaniach i prawie 300zł mniej, ale pocieszające, że to jednorazowo
    Wiolcia trzymam mocno kciuki

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    nie no ja o roźyczke jestem raczej spokojna moja mała chodzi do przedszkola no ale była juz jedną dawka szczepiona a z reszta ja juz przechodziłam róźyczke i byłam szczepiona wiec w sumie nie wiem czy jest sens ribic to badanie, atk z ciekawości was pytam jak wy macie ?

dziewczyny polecam wam darmowe badanie na konflikt płytkowy w ciazy jest ono opłacane tylko deklaracje trzeba wydrukowac i zgłosic sie do laboratorium które uczesniczy w programie mysle ze warto zrobic i wiedziec , ja zrobie na pewno bo w labie w przychodni mojego gina to robią
    macie link poczytajcie
    http://www.konfliktplytkowy.ihit.waw.pl/

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Wiolcia Jak uwazasz ze te badania Cie uspokoja to je zrob.. Teraz rozyczka jest bardzo rzadko, bo wiekszosc dzieci jest szczepiona oprocz tych rodzicow ktorzy sa przeciwko szczepieniom. Jesli tez nie masz dzieci w domu to raczej no male prawdopodobienstwo tej choroby.
    Mnie tez to badanie prenatalne przeraza a chcemy isc z mezem 24 wrzesnia prywatnie to bedzie 11t2d. Jakos bedzie mi razniej a maz jest tylko w weekendy..
    no ja własnie w 11 teraz ide i tak sie wahałam czy nie za wczesnie, ile to kosztuje bo ja mam skierowanie na nfz ze względu na powikłania przy córci i tak jestem ciekawa ile kosztuje

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Ja mam przeciwciala i w pierwszej ciazy tez mialam to robione ale gin zalecil bo powiedzial ze to ciaza i potrzeba dokumentacji..
    My wlasnie bedziemy szli prywatnie i koszt to 200 zl. W pierwszej ciazy tez tam chodzilismy i fajny sprzet ma doktor i widac ze wie o co chodzi bo ma bardzo dobre opinie i w calym gabinecie porozwieszane dyplomy
    Z Nfz mam 4 pazdziernika w 12t5d.. Poprostu chce isc z mezem na to badanie bo bedzie mi razniej i w ogole.. A pierwsze USG mialas miarodajne z OM?

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Gdzies czytalam ze najbardziej miarodajne jest jezeli dzidzis ma od 45mm do 85mm

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    CO do badań to ja takze do 30.09 musze zrobić wszystkie zalecane i juz sie boje ceny zapisałam sie do gina panstwowo własnie z nadzieje ze czesc tych badań on mi przepisze ale...mam go dopiero 26.09 i to PIERWSZA WIZYTE dopiero a nie wiem czy do tego czasu nie bede isc do mojego gina Bo l4 mi ostatnio nie dał a ja jestem taka padnieta ze nie wiem czy do 30.09 dam rade chodzic do pracy. Zwłaszcza ze jezdze 1,5 godz. autobusem w jedna strone a prqacuje z dziecmi wiec to wylegarnia zarazkow.

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Magdzia To poczekaj do tej wizyty bo powinien juz dac Ci skierowanie na te wszystkie badania i nie bedziesz placic. Ja bylam na wizycie na czczo i odrazu po wizycie zrobilam badania wszystkie na NFZ. A na drugi dzien juz wyniki po poludniu.. A w ktorym tyg jestes? Ja bylam 8t6d i dopiero mi dal skierowanie po potwierdzeniu ciazy na USG.W pierwszej ciazy wlasnie na NFZ dlugo nie chciala mi dac L4. A balam sie wlasnie wirusow tez..

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Wiolcia89 Zobacz posta
    nie no ja o roźyczke jestem raczej spokojna moja mała chodzi do przedszkola no ale była juz jedną dawka szczepiona a z reszta ja juz przechodziłam róźyczke i byłam szczepiona wiec w sumie nie wiem czy jest sens ribic to badanie, atk z ciekawości was pytam jak wy macie ?

dziewczyny polecam wam darmowe badanie na konflikt płytkowy w ciazy jest ono opłacane tylko deklaracje trzeba wydrukowac i zgłosic sie do laboratorium które uczesniczy w programie mysle ze warto zrobic i wiedziec , ja zrobie na pewno bo w labie w przychodni mojego gina to robią
    macie link poczytajcie
    http://www.konfliktplytkowy.ihit.waw.pl/
    Mnie lekarz pytał czy chorowałam na różyczkę albo byłam szczepiona. Powiedziałam, że jedno i drugie i na to mi nie dał

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów