Strona 107 z 327
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 3267

Kwietniówki 2017

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    i ja przy tej upalnej pogodzie tylko spię, jest mi słabo i ogólnie nie do życia jestem...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Kulminacja mdłości między 8-9 tc

Ja spać bym nie poszła ale polezała, bardzo źle mi się siedzi :-/
    Dobrze ze czwartek juz zaraz - to poproszę lekarke o L4 - tym bardziej ze ja mogę pracować w domu
    Mdli mnie cały czas - na nic nie mam ochoty (jedzenie)
    Przez piersi spać nie można - siusiu wstaje chyba z 5 razy w nocy.
    A rano jest nieprzytomna.

Ale jak to moja Mamcia dziś powiedziała - nie marudzić tak, bo marudze dziecko będzie
    Wiec chodzę się ciesze jak głupi do sera hahaha
    Cudowny I trymestr ♡
    Ostatnio edytowane przez Okrąglinka ; 12-09-16 o 12:16
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Junior Member Awatar dziubinka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-28 zobacz kalendarz
    Dziewczyny,skoro piszecie o Waszym sampoczuciu,to i ja dodam cos o sobie, ogólnie czuje sie koszmarnie, ciagle mnie mdli, mam niestrawność ,jestem padnieta i totalnie bez sił, najchetniej przelezałabym caly dzień. :P Mam nadzieję ,ze niebawem to wszystko minie w 1 ciązy zle czułam sie do ok 16 tc...

No mi się udało

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    To złe samopoczucie to wydaje mi się, że przez pogodę raczej, bo kogo nie spotkam to jakiś taki nie swój. Ja aktualnie jako że już na l4 to odwiedzam szwiagierkę w stolicy, droga (a dość długa bo ponad 300km) przy mojej chorobie lokomocyjnej przebiegła wyjątkowo dobrze i jako że czuję się świetnie to całe dnie świrujemy z 1,5 roczną siostrzenicą, tylko co chwilę mi smutno bo ciągle by na ręce chciała teraz chwila przerwy, bo drzemka Małej

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Ja moze aż tak padnięta nie jestem, ale mam takieeeeeeego lenia jak stąd do Australii
    Z jednej strony poszłabym na L4, żeby porozkoszować się piękną pogodą, zaraz odbieramy mieszkanie, więc będzie urządzanie itp.
    Z drugiej strony mam spokojna pracę, fajną szefową i nie chcę już znikać i robić problem, bo na moje miejsce trzeba będzie kogoś przyjąć na zastępstwo. Myślałam, że dopóki dobrze się czuję to będę pracować. Teraz szefowa jest na urlopie to pogadam z nią jak wróci. Póki co staram się nie wyróżniać, żeby nikt nie zauważył i nie doniósł za mnie.
    A już najgorzej jak koleżanka w pokoju je mięso... o panie.... i weź tu człowieku powiedz, że nagle Ci to nie pasuje. Takie dylematy mam

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    eh dołączam do zdenerwowanych i padniętych mamusiek :P
    byłam dzis na badaniach i zapłaciłam w labie 210 zł a nie zrobiłam jeszcze różyczki bo zwątpiłam w jej sens przecież byłam szczepiona a w dodatku najprawdopodobniej ją przeszłam jako 3 lettnie dziecko

kurcze no nie wiem robicie macie zlecone bo to jenak koszt u mnie ok 70 zł za IGG i IGM

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    dziewczyny ja jutro mam prenatalne o 11 i ten test podwójny także błagam trzymajcie kciuki bo sie stresuje

Wiolcia ja mam też zlecone mnóstwo badań i wybieram się pod koniec przyszłego tygodnia bo wizytę mam 29.09. Wiem że za te badania zapłacę ok 300zł ale co zrobić wolę mieć wszystkie niż później żałować jak coś pójdzie nie tak. Będzie dobrze nie ma się czym stresować.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja nie płacę za badania.
    Wiec robie wszystko co mi zlecają.

Trzymam kciuki za jutrzejsze badania. Będzie dobrze! Zobaczysz
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web