Strona 106 z 327
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,060 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Matko co za pogoda...
    WoooW..
    Bardzo mnie to męczy, a Wy jak się czujecie?

Właśnie wróciliśmy z Roczku mojego Miśka Siostrzenicy
    Teraz już padam do łóżka - rano juz trzeba wstać do pracy buuu
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Ja też się źle czuje jak jest tak gorąco. Nie mam siły na nic. Byliśmy dzisiaj u teściów i mój mąż prawie się wyglądał bo założyłam taka luźna kieckę maxi a szwagier stwierdził że w ciąży jestem bo mam taką kieckę. Powiem im gdzieś tak za dwa tygodnie. Idę spać bo ledwie patrzę na oczy, od kilku dni ciągle bym tylko spała.

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    oj zgadzam sie ja wczoraj wstawiłam rosuł an obiad i...na godzine zasnełam a potem wieczorem o 19 tez i maz musiał wykąpać i uśpić synka wogule to młody cos sie pochorował i ja tez słabo sie czuje mam nadzieje ze mnie nie zaraził. Wizyte mam dopiero 30.09 ale chyba umowie sie wczesniej bo po ostatnim poronieniu to do 30.09 to ja oszaleje z niepewności czy wszystko jest ok

Boże dziewczyny jak ja się dzisiaj źle czuje to masakra, wymiotować mi się chce, w głowie się kręci a na dworze tak gorąco. Któraś kiedyś pisała w którym tygodniu są najmocniejsze mdłośći? nie mam siły nawet szukać ileś stron do tyłu. Mówiłam mojej ginekolog że mam mdłości ale powiedziała że to oznacza że jest wysoki progesteron i że to dobrze.

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    A ja od tygodnia mam ochotę wszystkich rozstrzelać. Tak mnie nosi. Czuje się jak przed okresem tylko trwa to juz jakies 5 tygodni. Poza tym jest ok

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    A ja od tygodnia mam ochotę wszystkich rozstrzelać. Tak mnie nosi. Czuje się jak przed okresem tylko trwa to juz jakies 5 tygodni. Poza tym jest ok

Junior Member Awatar marzenka90
    Mieszka w
    WROCŁAW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-03 zobacz kalendarz
    a ja siedzę w pracy przy biurku i powoli zasypiam... dziś ogłosiłam że jestem w ciąży i aż mi ulżyło
    W oczekiwaniu na Moje Szczęście

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Ja z kolei dzisiaj się czuję, jakby ktoś ze mnie powietrze wypuścił... Spałabym najchętniej cały dzień...

Czyli widzę że wszystkie jesteśmy w podobnym stanie. Ja też mam mega złość na wszystko nawet jak mój maż źle położy pilot od telewizora a z Julki też się robi łobuz i jak mnie zdenerwuje to mam ochotę dać jej klapsa w dupsko ale wiem że to nie jest rozwiązanie problemu więc jej tłumacze i odchodzę na bok żeby trochę opanować emocje. Najchętniej to bym leżała cały dzień i odpoczywała.

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Niestety wczoraj mój pies dostal ode mnie klapsa. No taki osioł byl, nie będę się z nią szarpać. W ogóle wczoraj to nawet nie wiem o co sie wkurzyłam, ale myślałam, zr rozniosę wszystko na mojej drodze. Jednak chyba udalo mi się wytłumaczyć mężowi o co mi chodzi i wieczorem bylo juz lepiej. Szkoda mi go.
    Mam wrażenie, że spodnie zaczynają mnie cisnąć. Od długiego czasu mam sadełko ale ono nigdy mi nie przeszkadzało w zapieciu sie bo bylo jakby powyżej lini spodni. Teraz mam wrażenie ze poniżej tego sadelka ciutke sie zaokrągliłam, tylko ja to czuje jak dotykam( ten taki trójkącik tak z 10-15cm poniżej pępka). Dobrze ze jest cieplo to sukienki i spodnice póki co jeszcze w ruch idą

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów