Strona 105 z 341
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Okrąglinka wylazł jakieś 2 cm nad tworzącym się łożyskiem na ścianie macicy. Jest duuużo większy od jaja płodowego :/

Nie jest to rozwarstwienie trofoblastu łożyska, jakie miałam w poprzedniej ciąży,ale też kolorowo nie jest.
    Jak strzeli to będzie po wszystkim:/
    Biore duphaston rano i wieczorem wtykam luteine. Wspomagajaco lykam kapsulki z wiesiolkiem na wzmocnienie nablonka i kwas foliowy 5 mg.
    Oby sie dzidzia utrzymala. Moja Kruszynka.

Małżon pracuje na 3zmiany, mieszkamy z moimi rodzicami, więc pomoc mam. Jakoś dajemy rade tak to poukładac, by bylo dobrze.
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Okrąglinka wylazł jakieś 2 cm nad tworzącym się łożyskiem na ścianie macicy. Jest duuużo większy od jaja płodowego :/

Nie jest to rozwarstwienie trofoblastu łożyska, jakie miałam w poprzedniej ciąży,ale też kolorowo nie jest.
    Jak strzeli to będzie po wszystkim:/
    Biore duphaston rano i wieczorem wtykam luteine. Wspomagajaco lykam kapsulki z wiesiolkiem na wzmocnienie nablonka i kwas foliowy 5 mg.
    Oby sie dzidzia utrzymala. Moja Kruszynka.

Małżon pracuje na 3zmiany, mieszkamy z moimi rodzicami, więc pomoc mam. Jakoś dajemy rade tak to poukładac, by bylo dobrze.
    Musi być dobrze

Ja wczoraj byłam na pikniku integracyjnym od siebie z pracy... matko wróciła o 21 do domu.
    Ledwo żyje.
    Ale wesoło było
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Martulka musi być dobrze nie ma innego wyjścia, musisz się oszczędzać choć wiadomo przy dzieciach to nie jest proste.
    A ja wczoraj miałam urodziny i dostałam od męża przepiękny ogromny bukiet nigdy takiego wielkiego nie dostałam, moja 2 letnia Julka nie mogła go unieś hehehe Myslałam że wieczór spędzimy razem w domku a tu lipa mąż umówił się z kolegami z podstawówki i liceum na spotkanie i musiłam z nim jechać żeby być kierowcą. Tak się wynudziłam jeszcze zjadłam nie dopieczonego kurczaka także noc miałam z głowy ciągle mi było niedobrze jeszcze Julka marudziła także spałam może z 5 godz i od 7 rano na nogach bo dzisiaj przychodzą do nas znajomi tacy którzy maja 2 synów i lubią się za przeproszeniem najebać i nie wiem jak się wykręcić czemu nie pije powiem że biorę antybiotyk i tyle. Taki mam dzisiaj ciężki dzień chciałabym juz się położyć. jeszcze na dworze jest tak gorąco.
    Pytanie do mamuś które mają już dwójkę dzieci kiedy z drugim dzieckiem poczułyście pierwsze ruchy? Bo ja to nie mogę się już doczekać a ponoć w drugiej ciąży to czuć wcześniej

Junior Member Awatar dziubinka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-28 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie mamusie Jestem w drugiej ciąży , mam termi na 28 kwietnia ,starsza córka ma 2,5 roku. U mnie wszystko ok z ciążą ,mam dolegliwości żołądkowe,mdłości ,wzdęcia i czekam kiedy to minie pozdrawiam serdecznie :*

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dziubinka Zobacz posta
    Witam wszystkie mamusie Jestem w drugiej ciąży , mam termi na 28 kwietnia ,starsza córka ma 2,5 roku. U mnie wszystko ok z ciążą ,mam dolegliwości żołądkowe,mdłości ,wzdęcia i czekam kiedy to minie pozdrawiam serdecznie :*
    Witaj

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc.. U mnie mega smutna sobota bo maz byl tylko na noc i dzis do 13 i znowu pojechal Tak strasznie teskno
    Dziubinka hej

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja tez czekam na ten moment - ruchy
    Z Gaba czułam wcześnie bo w 17tc - silna była i mocno się ruszała
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Ja z Nati tez czulam wczesnie ruchy bo ok16 tyg i wszyscy byli w szoku, ze pierwsza ciaza i tak juz wczesnie No to jeszcze pare parei poczujemy malenstwa

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam nowa mamusie...
    Martulka trzymam kciuki za dzidzie!
    Ja dzis bylam na wycieczce z rodzicami bo moj maz w pracy byl
    Posprzatalam pranie robie i cos mnie kluje po prawej stronie od kilku dni
    Tez tak macie?
    Ja ruchy poczyum okolo 17-18 tydzien
    Teraz mam 10 tydzien wiec jeszcze troche o Oby bylo wczesniej bo uspokoje sie troche i to cudowne uczucie

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Aga tak ja tez mam klucia a czasami zaboli to chyba naturalne bo macica sie rozciaga.. Ale czesto lece do lazienki patrzec czy czasem nie mam plamien. To jest teraz moja zmora eh

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów