Strona 104 z 356
Pokaż wyniki od 1,031 do 1,040 z 3555

Kwietniówki 2017

Junior Member Awatar marzenka90
    Mieszka w
    WROCŁAW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Witajcie

Ja też po wizycie
    Dzidziuś jest, równy 7 t.c CRL ok.1cm, serduszko widać, ładnie pika
    Tak więc super, gorzej z "otoczeniem". W macicy mam ogromnego krwiaka. Dostałam luteine i duphaston i w miarę możliwości jak najwięcej leżeć. Zero dźwigania,noszenia,biegania.
    Za tydzień mam się zgłosić na usg, by zobaczyć,czy się wchłania.
    Kurczę, zawsze coś musi wyjść :/ takie miałam przeczucia- za spokojnie to wszystko przebiegało. Zero bóli brzucha,plamienia czy mdłości. Ehhh
    Mam nadzieję i modlę się o to, by wszystko było dobrze. . .
    hej, przyznam, że się trochę wystraszyłam... też nie mam żadnych objawów.... a USG dopiero 19.09..... tak bym bardzo chciała żeby wszystko było dobrze...
    życzę żeby się wszystko udało Martulka...
    W oczekiwaniu na Moje Szczęście

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    marzenka90 ja tez właściwie nie mam objawów, przynajmniej tych klasycznych (wymioty, senność, humory itp). Też się najpierw martwiłam, bo moja mama bardzo źle znosiła ciążę, ciągle wymiotowała i spędziła początek ciąży w szpitalu na kroplówkach. Spodziewałam się, że genetycznie to na mnie przeszło.
    A u mnie tylko brak okresu czasami mdli, i zapach mięsa jest niemiły, ale to wszystko!
    I na usg wszystko było ok

Cieszmy się, że tak łagodnie znosimy tę ciążę, nie szukajmy na siłę nieprawidłowości. Być może dzidzia da nam popalić później, mamy na to caaaaaałe życie

Junior Member Awatar marzenka90
    Mieszka w
    WROCŁAW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    marzenka90

Cieszmy się, że tak łagodnie znosimy tę ciążę, nie szukajmy na siłę nieprawidłowości. Być może dzidzia da nam popalić później, mamy na to caaaaaałe życie
    no moja mama też miała "typowe" objawy, a mnie nawet nie mdli. Ale masz rację - człowiek głupi się zamartwia...
    W oczekiwaniu na Moje Szczęście

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Witajcie

Ja też po wizycie
    Dzidziuś jest, równy 7 t.c CRL ok.1cm, serduszko widać, ładnie pika
    Tak więc super, gorzej z "otoczeniem". W macicy mam ogromnego krwiaka. Dostałam luteine i duphaston i w miarę możliwości jak najwięcej leżeć. Zero dźwigania,noszenia,biegania.
    Za tydzień mam się zgłosić na usg, by zobaczyć,czy się wchłania.
    Kurczę, zawsze coś musi wyjść :/ takie miałam przeczucia- za spokojnie to wszystko przebiegało. Zero bóli brzucha,plamienia czy mdłości. Ehhh
    Mam nadzieję i modlę się o to, by wszystko było dobrze. . .
    Najważniejsze, że z maluszkiem wszystko dobrze. Oszczędzanie napewno pomoże. Trzymam kciuki, żeby krwiak się szybko wchłonął. Co do objawów, to ja poprzednią ciążę miałam dużo spokojniejszą, a w tej dopiero odczułam co to są objawy ciążowe, także spokojnie

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Maminka 89 ciesz sie Kochana ze nie masz objawow i ciaza przebiega w porzadku.
    Każda z nas przechodzi to wszystko inaczej i tyle.
    Nie ma co porównywać.

W moim przypadku jest nieco inaczej. Poprzednie ciaze od poczatku mialam zagrozone, z ostrymi wymiotami, przedwczesne skurcze,
    pozniej nadcisnienie,obrzeki i gestoza. Porody przed terminem i niska waga urodzeniowa.
    Na wczorajszej wizycie dowiedzialam sie tez ze lek przeciwskurczowy ktory bralam poprzednio ,zostal wycofany z obiegu, moga go podac jedynie dozylnie w szpitalu. Wiec od16 tygodnia moge tam wylądowac.
    Ponadto od 12 tyg mam zażywać kwas acetylosalicylowy na rozrzedzenie krwi, bo juz widac ze bede miec problemy z krzepliwoscia.
    Jak nie urok, to...

Po prostu w tej ciązy, dla mnie ten bezobjawowy stan, to jak cisza przed burzą.

Po prostu :/
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Martulka trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze i spokojnie się u Ciebie potoczyło
    Jak często tutaj pada "każda ciąża jest inna" - a może Twoja trzecia będzie taka odmienna i da Ci więcej ulgi?
    Rozumiem Twoje obawy, ale życzę Ci, by szybko Cię opuściły i mam nadzieję, że w kwietniu każda z nas będzie szczęśliwie oznajmiać, że misja poród zakończona zgodnie z deadlinem wynikiem 10/10

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Maminka, obyś miała rację.
    Narazie czekam, by krwiak się wchłonął i zobaczymy co dalej.

Dzięki Dziewczynki za wsparcie :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-22 zobacz kalendarz
    Witam serdecznie wszystkie mamusie kwietniowe
    Chwilę mnie nie było, odcięłam się od cywilizacji i teraz czeka mnie nadrabianie tygodniowych wpisów Ale mam też newsy. A mianowicie, dzisiaj mieliśmy pierwsze USG, maleństwo ma już 11 mm, wiek ciąży określono na 7t2d. Serduszko biło przepięknie, aż się wzruszyłam, taka kruszyna Z nowości jadłospisowych zaczął mi się czas pt. nie jestem głodna no i nieprzyjaźnimy się już ze śledziem. Poza tym jestem raczej "wszystkożerna", tylko w małych ilościach. Najchętniej żyłbym na owocach i warzywach, tu nie mam ograniczeń, mięsko też wchodzi, ale zdecydowanie rzadziej No dobrze, teraz będę nadrabiać, mam nadzieję Martulka że wszystko będzie dobrze, bądź dzielna! Buziaki dziewczyny i rośnijcie zdrowo! :*

Member
    Invis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-29 zobacz kalendarz
    Ja jestem tak wszystkożerna, że aż przestać nie mogę! Jestem wiecznie głodna!

marzenka90 Ja też nie mam zbyt wielu objawów, piersi mnie bolą, czasem mnie zemdli, ale tak na 2-3 sekundy tylko , i czasem mi się kręci w głowie. Widzę też, że jestem dużo bardziej zmęczona wieczorami, ale i tak ogarniam (z reguły) cały dzień na nogach Też się martwiłam moim brakiem objawów ale byłam na wizycie i ginekolog mnie uspokoiła. Tak więc ciesz się spokojną ciążą i do przodu

Martulka trzymam kciuki za pozytywny obrót sprawy! :*

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Martulka Kochana a duży ten Krwiak?
    Gdzie ten cholernik się zrobił?
    Najważniejsze że nie krwawi :*
    Musisz dużo odpoczywać, masz pomoc Męża albo kogoś?
    Żebyś tak na prawdę mogła odpoczywać...
    Będzie dobrze :*
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów