Strona 101 z 327
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 3267

Kwietniówki 2017

eMilki, klejone się pięknie prezentują...ale przy takiej ilości zdjęć nienawidzę wklejania Mam z wielkich okazji takie...podróż poślubna, chrzest...a tak to takie zwykłe na wpychanie, przy przeglądaniu Córki się sprawdzają...
    Mieszkasz na Pomorzu...o jejku, ale zazdroszczę!!!! Kochamy morze, ale mieszkamy dokładnie po przeciwnej stronie...

USG I trymestru to USG robione między 11, a 14 tyg. ciąży i każdy lekarz, który podejmuje się prowadzenia ciąży powinien takie badanie wykonać - to normalne badanie, ale po prostu dodatkowo ocenia się kilka parametrów... Chyba że lekarz prowadzący nie ma odpowiedniego sprzętu, to wtedy kieruje gdzie indziej...
    U mnie np. idę na normalną wizytę i mam USG ...i to jest właśnie to

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    eMilki dziękuję

USG mam zlecone i jestem już zapisana, natomiast zastanawiam się nad pozostałymi badaniami, w tym ten test PAPP-A.
    Lekarz w Lux Med powiedział, że nie robią go u nich, ale warto rozważyć i "na mieście" kosztuje ok. 500zł.
    Teraz przeglądajac swój pakiet Lux Med widzę, że mam to badanie i to w pakiecie ciążowym, więc muszą je robić... na stronie z kolei sprawdziłam, że bez skierowania kosztuje 81zł. Jakoś mało... Czy to może być jakiś "gorszy" test?

Oczywiście nie chcę przepłacać, ale tak skrajne ceny mnie zastanowiły.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    eMilki dziękuję

USG mam zlecone i jestem już zapisana, natomiast zastanawiam się nad pozostałymi badaniami, w tym ten test PAPP-A.
    Lekarz w Lux Med powiedział, że nie robią go u nich, ale warto rozważyć i "na mieście" kosztuje ok. 500zł.
    Teraz przeglądajac swój pakiet Lux Med widzę, że mam to badanie i to w pakiecie ciążowym, więc muszą je robić... na stronie z kolei sprawdziłam, że bez skierowania kosztuje 81zł. Jakoś mało... Czy to może być jakiś "gorszy" test?

Oczywiście nie chcę przepłacać, ale tak skrajne ceny mnie zastanowiły.
    Masz go w pakiecie jeśli masz powyżej 35r.z lub obciążenie genetyczne w rodzinie.
    Jeśli nie to musisz płacić.
    Nie wiem ile bo go nie robiłam i robić nie zamierzam
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Maminka, po pierwsze czy masz wskazania, a po drugie co ten wynik w razie czego zmieni - na te pytania trzeba sobie odpowiedzieć
    Ja nie robiłam i robić nie będę.

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny.. Mialam ostatnio ciezkie dni.. Okazalo sie wczoraj ze moje tsh wynosi 5.4 Dzis bylam na konsultacji z ginekologiem i powiedzial zeby sie nie przejmowac poniewaz moglo cos skoczyc w zwiazku z hormonami.. Dostalam lek w dawce 25 a za tydz mam wizyte u endokrynolog.. Mam nadzieje ze wszytko ok tydzien temu jak bylam na usg wszystko bylo bardzo dobrze.. Eh to 9 tydz

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Maz mnie pociesza ze napewno wszystko jest dobrze.. Strasznie mi smutno. Praktycznie cale dnie jestem sama z corcia. Maz ma jutro przyjechac na 1 dzien i wraca dalej do pracy eh.. Smutno

sysiasia, TSH właśnie lubi sobie tak sobie skoczyć w ciąży... dostaniesz leki i wszystko wróci do normy. Spokojnie przerabiałam to...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    CattiBrie Dziekuje troche mnie pocieszylas Boje sie o maluszka ale wierze ze wszystko bedzie dobrze

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    CattiBrie Dziekuje troche mnie pocieszylas Boje sie o maluszka ale wierze ze wszystko bedzie dobrze
    A wiesz jakie miałaś tsh przed ciążą?
    Albo czy masz w ogóle problemy z tarczyca?

Dostałaś pewnie Eutrylox

Fakt ze ja mam problemy z tarczyca - tylko w ciąży.
    Przed ciążą miałam 2,250
    Teraz miałam 1,850
    A biorę Eutrylox 50
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Wlasnie nie wiem myslalam ze beda szybciej te badania.. Nie nigdy nie leczylam sie na tarczyce.. W pierwszej ciazy tez nie bylo problemu nie mialam leczonej. Tak wlasnie ten lek dostalam tylko dawka 25 narazie..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów