Strona 100 z 327
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 3267

Kwietniówki 2017

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny co do znieczulenia u dentysty to jak najbardziej mozna I rownież w pierwszym trymestrze. Trzeba tylko powiedzieć dentyscie o ciąży i daje wtedy jakieś inne znieczulenie. Jak zaszlam w pierwszą ciążę to akurat byłam w trakcie leczenie, nie było żadnego problemu. Ginekolog też kazała dokończyć leczenie zębów

2. dzieckozakupy.pl
    cajafuerte pocieszę Ci też mam znowu zły dzień. Dzisiaj w końcu wizyta mam cholernie złe przeczucia. Pewnie będe musiała się mega oszczędzać a niesety przy moim trybie zycia to niemożliwe. Jeszcze okaże się co z ta luteiną...
    Mnie już dzisiaj ząb nie boli za parę dni pewnie się odezwie.
    Ja chodzę prywatnie i mam podczas normalnego USG dodatkowe badanie prenatalne ale to dopiero za ok 5 tygodni. Teściowa dzisiaj była i siedziała z moją mamą i moj mąż przyszedł powiedziec że znajoma urodziła i obie od razu że też powinniśmy już mieć drugie dziecko a nie tak się oglądamy juz miałam ochote im powiedzieć ze jestem w ciązy ale ugryzłam się w język. Mojej mamie powiem wieczorem lub jutro a teścią gdzieś tak za 2 tygodnie bo teściowa to takie trochę radio i jak się rozniesie po wsi to masakra.

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Klucie ustało. To byl tylko taki moment jak przy owu czasem miałam. Teraz czasem zaboli mnie brzuch ale teraz kuz wiem ze ten ból jest akurat normalny. Pewnie przez hormony mam zle myśli. Mam wrażenie, ze to na miesiączkę. Jest zle, wsciekla rozdrażniona. W robocie klienci tak mnie wkurzają jak nigdy. Do tej pory zawsze do klientów anielska cierpliwość. Zawsze byłam osobą nerwową ale teraz to juz przechodzi ludzkie pojęcie. Z mężem się kłócę. Jestesmy młodym małżeństwem. Ledwo rok. Mieszkamy razem 9 miesięcy i chyba się docieramy, kłótnie o obowiązki domowe. Mówi do mnie, ze posprzątał za mnie. Wtf?! Ja sie pytam. Nigdy nie miałam z nim problemów, bo jest pomocny, ale ostatnio nic mi się nie chce. Nie potrafię zmusić się do czegokolwiek. Myślałam, ze trzasnę go w twarz. (uf troche lżej).
    Strasznie bolą mnie cycki. Nie mogę szybko chodzić, przytulić się, leżeć na brzuchu. W sobote idziemy na wesele i nie wiem jak ja będę tańczyć. Musze chyba kupic jakiś mocno trzymający stanik.
    Sorki za wypociny

Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Tule Cie! I rozumiem jak nie wiem co, ja mialam tez taki okres ze najchetniej bym zabila, mieszkamy poki co z tesciami i bylam tak cieta na tesciowa ze myslalam ze sie spakuje i wyprowadze, choc z reguly jestem naprawde spokojna osoba hihi. Ale troche sobie poplakalam, troche lodow zjadlam, wygadalam sie mamie i przeszlo Ale co jakis czas tez dopada mnie chandra..

Kochane a cos na delikatna infekcje narzadow rodnych? Czuje delikatny swiad, wydaje mi sie ze zatarlam sie piaskiem (lezakuje sobie na plazy pod parasolem )

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Mój z kolei panikuje - po tamtej stracie - i nic nie mogę zrobić w domu.
    Ewentualnie pranie poskładać ale to na siedząco
    No i ja gotuje
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Marteczka jak ja miałam infekcję 2 tygdnie temu to brałam prowag kapsułki doustne są bezpieczne w ciąży i taki żel do higieny intymnej Pliva Fem F również bardzo bezpieczny dla kobiet w ciąży. Powiem Ci że pomagała ale miałam coś tam grzybicze i miałam dodatkowo globulki dopochwowe. ale Prowag napewno Ci nie zaszkodzi.

Okraglinka ale masz dobrze że Twój mężczyzna Cię wyręcza. U mnie niestety tak nie ma, jak to mówią ciąża to nie choroba. Podejrzewam że dopiero na końcu ciąży trochę mnie wyręcza z robota a tak to pracuje jakbym nie była w ciazy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Palina dziekuje! Wyproboje

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Paulina - nie narzekam bo fakt bardzo wyrozumiały jest.
    I pod względem tego ze części rzeczy nie ugotuje bo mi nie tak pachnie...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Maminka89 Badania prenatalne wykonuje sie między 11 a 13 tygodniem ciąży. Zaleca się je zwłaszcza u kobiet po 35 r.ż - są one za darmo u takich pacjentek.
    Ja jeszcze nie mam 35 więc płaciłam ostatnio, robiłam bo to była moja pierwsza ciąża i wszystko chciałam sprawdzić czy jest dobrze.
    (dzisiaj dzwoniłam do jednej kliniki w Gdyni, znaleźli miejsce, ale muszę jeszcze opinie tej lekarki spr. i dużo drożej niż rok temu bo 280 + 220 Pappa)
    Na wyniki czeka się ok 10 dni. Będę teraz robić bo poprzednio badanie wykazało Błądzącą prawą tętnice podobojczykową , przy porodzie musiał być neononantolog.
    Tylko żeby znaleźć dobrego lekarza, ten który wykonywał u mojego synka badanie jest najlepszy na pomorzu, gdziekolwiek później byłam to każdy wiedział o kim mowa, podobno ''mercedes'' wśród lekarzy od prenatalnych... I co z tego jak nie ma miejsc teraz. Zostaje mi dzwonić i pytać czy ktoś się wykruszył.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów