Strona 10 z 327
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Dłuży mi się kurcze do tej pierwszej wizyty... jeszcze 10 dłuuuugich dni Poprzednia ciąża jakoś mi tak szybko strzeliła, że nie zdążyłam się nacieszyć, to teraz mam :P pierwszy rok też nam już prawie przeleciał, powoli planujemy urodzinki...

Planów weekendowych specjalnie nie mamy, może jak pogoda pozwoli to trochę poplażujemy ale przydałoby się jakieś porządne sprzątanie...niestety nie mogłabym startować w konkursie na perfekcyjną panią domu :P co wieczór wszystko sprzątam i na drugi dzień to samo, ja nie wiem jak to się dzieje... no nie mam ręki do porządku :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ja w pierwszej ciazy dowiedzialam sie dopiero w 6 tyg i tez zaraz mialam wizyte szybko .. A teraz wiedzialam juz dzien po braku miesiaczki, wiec jest duza roznica I wizyte mam dopiero 16 .. Mialam problem z zarezerwowaniem, bo urlopy itp Ale jakos znalazlam do ginka, ktorego nawet nigdy nie widzialam.. Moja ginekolog, ktora wczesniej mi prowadzila ciaze ma wolne terminy dopiero na pazdziernik ..

Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    witaj sysiasia44
    Dorotanna dokladnie tak samo mialam , po porodzie mowilam to już, nie zdarzylam sie nacieszyc ta ciaza,
    obiecalam sobie ze przy nastepnej bede sie cieszyc kazda chwila i ja celebrowac, tylko nie spodziewalam sie ze nastapi to tak szybko....

My tez sie wybieramy nad morze w weekend jesli pogoda pozwoli i dziadkow poodwiedzac.

takze dziewczyne życzę przyjemnego , spokojnego wypocznku

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    sysiasia44 gratulacje

eMilki teraz to się tak nacieszymy, że nam w pięty pójdzie

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez neira88 Zobacz posta
    ja niestety opuszczam wątek.. gratuluje już obecnym na wątku i tym, które dopiero dołączą trzymajcie się i niech maluszki rosną zdrowo!
    Ja też Was opuszczam, życzę powodzenia i niech maluchy zdrowo rosną!
    neira88 , do zobaczenia w majóweczkach!

Junior Member
    Moniczek77

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    A ja już urlopuję. Nad jeziorem, A we wtorek skoczymy na 3 dni nad morze relax relax relax... tyle, że niecierpliwie czekam na wizytę (24.08) żeby wiedzieć, że wszystko ok...
    Pozdrawiam brzuchatki

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny i dzieki U Nas dzien jak codzien.. Jutro mam pierwsza wizyte.. hmm ciekawe czy dostane skierowania juz na jakies badania laboratoryjne czy dopiero po zrobieniu USG i potwierdzeniu ciazy.. U nas w przychodni ginekolodzy nie robia odrazu USG w gabinecie niestety tylko daja skierowanie eh.. Boje sie troszku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    eMilki odnośnie poronień to nic szczególnego się nie stało - było jednak przeczucie, że coś jest nie tak. Wczoraj uświadomiliśmy sobie, że to Maleństwo ma mieć prawie tą samą datę urodzenia tylko 3 lata później. Niestety 24 września poroniłam. Staram się myśleć pozytywnie, ale ciężko mi na sercu. Nagle dopadły mnie wątpliwości związane z reakcjami otoczenia - w tym wieku w ciąży??

Echhh.. chyba za dużo miałam wolnego i czasu na takie myślenie przez ten weekend. Czas zająć się pracą - jutro wizyta u lekarza...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    No to Dziewczyny
    Nieśmiało chyba będę mogła do Was dołączyć.
    Dziś mija 5 dzień jak mi się spóźnia @.
    Akurat jesteśmy na wyjeździe wakacyjnym.
    Później kupimy test i zrobimy.
    Boje się jak cholera - ostatnia ciążę straciłam w 9tc... winna była tarczyca... teraz biorę leki i jak tylko wrócę (a pokażą się II) to lecę do Endo z wynikiem TSH.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Okraglinka w takim razie czekamy na wieści...

Ania W i sysiasia44 dobrych wieści na wizytach

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów