Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wakacje bez dzieci - co myślicie?

Czasami trzeba też bez dzieci

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Ermina21

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    jeżeli dzieci dobrze się czują u dziadków i chętnie u nich zostają, a ty wytrzymasz rozłąkę to czemu nie?

Jak tylko jest taka możliwość, czyli dzieci mają z kim zostać i nie będzie to dla nich udręką, to myślę, że takie wakacje są nawet wskazane

Member Awatar MarikaJ
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-01 zobacz kalendarz
    Jak najbardziej!! O ile można liczyć na pomoc rodziców, bliskich znajomych. Weekend spędzony tylko we dwoje może dać dużego kopa energii.

Autorko, daj nam znać, czy się zdecydowałaś w końcu na ten wyjazd i jak było
    Taki wyjazd bez dzieci co jakiś czas jest wskazany dla małżonków, zwłaszcza, jeśli dużo pracują i nie mają dla siebie zbyt wiele czasu. Powiedziałabym nawet, że wtedy to taki drugi miesiąc miodowy jet :P
    Co do Twoich wątpliwości, ja na pewno nie pojechałabym z dziećmi. Znajomi mogliby być urażeni, w końcu wypad jest we dwoje, oni też zapewne jadą odpocząć i obecność dzieci, nawet jeśli bardzo je lubią, byłaby nie ok. Zrezygnować z wyjazdu też nie warto, bo wtedy mógłby być urażony mąż...
    Dobrze pamiętać, że oprócz bycia mamą jest się też żoną Ja na ten rok mam zaplanowany wyjazd z biura http://www.jaworzyna.com.pl na taką objazdową wycieczkę na trasie Włochy Klasyczne - Wenecja - Florencja - Rzym - Watykan - Monte Cassino. Włochy, Watykan, zawsze były moim marzeniem. W zeszłym roku była kuzynka i wróciła zachwycona

Member
    angela82

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-30 zobacz kalendarz
    Data
    2013-11-30
    teściowie są na emeryturze i bardzo chętnie na ferie i wakacje zabierają wszystkich wnuczków do siebie. W tym roku udało się z mężem wygospodarować czas i zimą polecieliśmy na Seszele (http://www.um24.pl/zwiedzanie-wypoczynek/seszele) Już podczas podróży poślubnej mieliśmy wybrać się w jakieś ciepłe kraje. Wtedy nie mieliśmy pieniędzy, później nie było czasu. W tym roku udało się i byliśmy na naszych rajskich wakacjach. Mąż nie lubi leżeć plackiem na plaży więc wybraliśmy połączenie zwiedzania i wypoczynku. Do wyboru jest kilka opcji zwiedzania. Można kilka dni spędzić w Dubaju, zwiedzać Madagaskar lub udać się w rejs po wysepkach archipelagu Seszeli. My zdecydowaliśmy się na zwiedzanie Madagaskaru a później odpoczynek na Seszelach, ze względu na fascynację Pingwinami z Madagaskaru. Było cudownie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	534-401-zc-21657954.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	45.0 KB
ID:	100482 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	534-401-zc-36971646.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	40.1 KB
ID:	100483
    Woda kryształowo czysta, ciepła a nie taka lodowata jak w Bałtyku. Piasek prawie biały, wszędzie palmy i leżaki. Dla chętnych surfing czy nurkowanie. Bardzo atrakcyjny wyjazd. Pomimo dość napiętej pierwszej części wyjazdu i upału wróciliśmy wypoczęci.
    Dzieci w między czasie korzystały z uroków śniegu u dziadków więc każdy wrócił zadowolony.

Senior Member Awatar blues27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-09-25 zobacz kalendarz
    Trzeba czasami wygospodarować dobie czas wolny i wyskoczyć gdzieś we dwoje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów