Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Jak powiedziałyście waszym partnerom o ciąży?

Jak powiedziałyście waszym partnerom o ciąży?

Dziewczyny!

Jak powiedziałyście waszym partnerom ociąży? Bardzo poważnie czy jakoś żartobliwie? Był stres? No i najważniejsze - jakie były reakcje przyszłych tatusiów? Piszcie wasze historie!

Przygotowujemy w M jak mama artykuł na ten temat więc wasze historie będą nam bardzo pomocne A może nawet uda nam się je opublikować na łamach magazynu!

2. dzieckozakupy.pl
    Za pierwszym razem dowiedziałam się o ciąży dzień przed Wigilią, więc na święta do prezentu dołączyłam puzderko z małymi bucikami Mąż był taki zaskoczony, pamiętam tę chwilę jak dziś. Kolejna ciąża wyszła tak jakoś spontanicznie, że i informacja była spontaniczna, przy trzeciej to mąż pierwszy zaczął się domyślać niż ja

Ponad 5 lat temu dowiedziałam się o pierwszej ciąży, pamiętam, że był ponury, deszczowy kwietniowy piątek...ja jakimś cudem miałam wolne i coś mnie tknęło, żeby zrobić test (to był drugi miesiąc starań)... i zobaczyłam dwie kreski, chociaż nad drugą mocno się zastanawiałam czy to moja wyobraźnia czy nie. Pobiegłam do sklepu, kupiłam pięknego misia...test przewiązałam kokardką i zapakowałam w pudełeczko Zrobiłam też piękne zdjęcie misia i testu... Mąż wrócił z pracy i trzymał prezent - do dziś pamiętam jak zaczął intensywnie myśleć o jakiej okazji zapomniał ... ale kiedy otworzył... to jego niedowierzanie, łzy w oczach... a potem wielkie SZCZĘŚCIE! Szczęście które dzisiaj ma 4,5 roku i trzyma nas za ręce Zdjęcie o którym pisałam jest pierwszy w albumie mojej Córki...
    Druga ciąża... także w drugim miesiącu starań... nieco inna kolejność, bo zrobiłam test kilka dni zanim powinnam to zrobić i wielkie zaskoczenie - dwie piękne krechy. On spał...szybko go zbudziłam i takiego zaspanego poinformowałam... szybko się obudził A wieczorem dostał misia i zapakowany teścik... oczywiście zdjęcie także zrobione i będzie tym pierwszym w albumie drugiego Maleństwa...
    Niby nic specjalnego...ale dla nas to bezcenne chwile i wspomnienia...

wiedział od początku, że mam zamiar zrobić test, więc po prostu spytał o wynik
    Twoja pożyczka online. Skontaktuj się z naszym doradcą.

Junior Member
    ewelina272

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-07-04 zobacz kalendarz
    Myślę, że każdy sposób jest dobry, byleby nie zwlekać i być szczerym

Junior Member Awatar Giezyda
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-26 zobacz kalendarz
    Najlepiej walić prosto z mostu nie ma co zwlekać*z takimi informacjami

Cytat Zamieszczone przez Giezyda Zobacz posta
    Najlepiej walić prosto z mostu nie ma co zwlekać*z takimi informacjami
    też tak uważam swego czasu powiedziałam wprost, przez telefon, 5 minut po tym jak sama się dowiedziałam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja czasem żałuję,ale u mnie nie było w tym nic romantycznego,ponieważ mam męża,który świetnie orientuje się w terminach moich miesiączek...w pierwszej ciąży byłam przerażona,druga była zaplanowana,a w trzeciej sam mnie wysłał do apteki...

Junior Member
    Migotka_85

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-11-20 zobacz kalendarz
    Ja powiedziałam dopiero jak byłam w 100% pewna, po wizycie u ginekologa i powiedziałam to prosto z mostu, mąż bardzo się ucieszył

Junior Member Awatar modusstu
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-08 zobacz kalendarz
    U mnie też standardowo buciki ale przysłane mężowi do pracy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów