Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Jakie łóżeczko turystyczne / kojec?

Senior Member Awatar MartaB
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Mama od 04.2011r :)

Jakie łóżeczko turystyczne / kojec?

Pilnie potrzebuję opinii dot. łóżeczek turystycznych. Mamy w domu zwykłe drewniane, ale będę sporo jeździć, więc przydałoby się również turystyczne. Czy warto inwestować w takie z melodyjkami, wibracjami albo płozami do bujania, czy to zbędne bajery?

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Bardzo proszę o opinię mam, które już takich łóżeczek używają.
    Jak na razie zastanawiam się nad takimi modelami:
    http://www.babyclub.pl/product-pol-5...NDE-green.html
    http://www.babyclub.pl/product-pol-7...ppy-Delux.html

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    A ja się zastanawiałam nad tym czy mojemu dziecku wystarczy tylko łózeczko turystyczne , po prostu zamiast normalnego łozeczka mialby turystyczne , czy to jest zły pomysl ? Co myslicie o tym?

Senior Member Awatar Maritka
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą Natalki, Gabrysia i Julci
    Data
    29.01.2011
    Marta ja mam zwykle turystyczne jednopoziomowe na wyjazdy i wystarczy mojej niuni spokojnie.
    Kaspirowa jesli kupisz turystyczne mozesz miec i w domu i na wyjazdy. Moja 2 letni synek spal w turystycznym i spi do dnia dzisiejszego.

Senior Member Awatar Kati
    Mieszka w
    Rybnik
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Marta z tymi bajerami to jest nie wypal ja mam takie jak w pierwszym linku i powiem szczerze melodyjki takie sobie wrecz mojego denerwowały,wibracje to pic na wode wogole nie używamy,budka akurat u nas opada cały czas a moskitiere trzeba agrafkami przypinac ew.ja wszyłam gumke,ale to bardziej na śwwieżym powietrzu sie przydaje niż w domu,przewijak jak najbardziej o.k i dwa poziomy tez jak najbardziej o.k.Co do zastepstwa drewnianego na kojec ja osobiscie POLECAM z tym że trzeba połozyc na dno,które jest bardzo niewygodne jakąs kołderkę bądz tez koc złożony ew.materac ale tylko z pianki bo trzeba go sobie przyciąćA i jeszcze bardzo ważna informacja jest taka że jesli planujecie kupic np.karuzelkę do kojca to tylko TINY LOVE produkuja taka 3 funkcyjną(do kojca,na fotelik i do wózka)koszt ok.80-90zł zwykłej nie da rady sie przymocować bo jest ryzyko że spadnieA i póozy też sa do bani

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Ja miałam i jedno, i drugie - turystyczne kup jak największe, dłużej wtedy posłuży (nasza córka spała na wyjazdach w turystycznym niemal do 5 urodzin, co jest bardzo dużym udogodnieniem, jak się wyjeżdża z takim dzieckiem, a dziecko sąsiadów spało rok dłużej, bo ich łóżeczko było o 15 cm dłuższe, przy czym nie miało to wielkiego wpływu na rozmiary złożonego łóżeczka). Ważne jest też to, żeby łóżeczko łatwo można było złożyć - nasze się zacinało (Mothercare) i niestety mąż musiał się nieźle naszarpać przy składaniu. A, i jeśli chcecie, by służyło również jako kojec, to wybierzcie takie bez rozsuwanej jednej ścianki (można w ostateczności zszyć zamek z tkaniną) - inaczej dziecko samo bedzie z niego wychodziło

Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Dzięki za odpowiedzi.
    Maritka, w sumie 1-poziomowe jest najtańsze, ale jadę teraz z 2-miesiączną córeczką w góry z przerwami na 3 miesiące i nie wyobrażam sobie przez cały ten czas schylać się prawie do ziemi za każdym razem jak ją będę wkładać i wyciągać. Więc 2 poziom i przewijak muszą być.
    Kwestia była tylko taka, czy te bajery, o których pisałam w ogóle się przydają.
    Więc Kati dzięki za opinię, teraz już w ogóle nie będę brała tych dodatków pod uwagę przy wyborze łóżeczka
    Kasia ja myślałam, że ta otwierana ścianka na zamek to atut, ale jak się zastanowić, to faktycznie lipa, jakby się chciało dziecko zostawić w kojcu samo w pomieszczeniu...
    Hmm teraz to dopiero mam dylemat.
    A powiedzcie, czy na łóżeczko turystyczne można postawić taki zwykły przewijak (np: http://www.nokaut.pl/przewijaki/prze...y-kremowy.html ), czy musi być taki z kompletu?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kati
    Mieszka w
    Rybnik
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Marta ja bym nie ryzykowała ze zwykłym przewijakiem,przewaznie te kojce są z przewijakiem i jest to naprawde pomocne wiedz polecam kupno z takim przystosowanym.Co do zamka z boku sa plusy i minusy rzeczywiscie dziecko w pewnym momencie może zaczać wychodzić ale wtedy można np.przypiąć koncowkę zamka agrafka od zewnątrz i po problemie,a jak wiemy że maluszek moze sobie wchodzic i wychodzić w danym momencie to jest to plus bo nie musimy go za każdym razem wyciagać i wkładać do kojca.Dwa poziomy kup Marta bo kregosłup ci padnietymbardziej że cena nie jest uzalezniona od poziomów(czy jeden czy dwa)tylko własnie od tych bajerów im mniej tym łóżeczko tańsze,a i polecam zakup na allegro różnica ok 200złA sa dość wytrzymałe wiedz bez obaw kupuj ja mam po 2 czy 3 dzieci odkupione za 180zł i jest w super stanie

Senior Member Awatar asiawaw
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-18 zobacz kalendarz
    Ja mam łóżeczko turystyczne na codzień. Od narodzin Izy. Pomysł jest bomba!. KOlejnemu dziecku też takie kupię. żadnego obijania o szczebelki, czy wkładania tam nóg. 2 minuty i jedzie z nami wszędzie. Na razie śpimy w podwieszce dla niemowlaka. Tylko ja bym zwróciła uwage na przewijak i wytrzymałość w kg. Zwykłego przewijaka nie postawisz. Dziecko od 3 miesiąca robi się ruchawe. Spadnie razem z przewijakiem. Natomiast te łóżeczka na zdjęciu maja przewijak wpadający do środka. Krótko posłuży bo bobas szybko będzie większy niż jego długość. Polecam coneco funny game albo apollo. Przewijaki są w nich wysoko i moja duża jak na siebie Iza dalej się na tym mieści. A to spore udogodnene - zwłaszcza poza domem. Poza tym tylko coneco ma łóżeczka z wytrzymałością do 25 kg. Myślę że to ważne jeśli używa się go ciągle. Melodyjki i pierdoły są niepotrzebne. Bobas i tak ma zabawki Wymiar brałabym standardowy 60x120. Materacyki w tych łóżeczkach nie nadają się na sta łe spanie malucha. Są trochę twarde cienkie. Łatwiej węc kupić materacyk o standardowej wielkości a takim jest 60 x 120. A podwieszka dla noworodka super się kołysze M to bardzo czasem pomaga

Senior Member Awatar KARI36
    Mieszka w
    Leszno wlkp.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-19 zobacz kalendarz
    Będę mamą już po raz 3 Mam dużą przerwę miedzy dziećmi (Daniel-13 i Julia-8lat)i od samego początku myślę o łóżeczku turystycznym ze względu na warunki mieszkaniowe i też mam problem z wyborem Cieszę się że technika tak poszła do przoduMam nadzieję że będę zadowolona z takiego wyboru (Nadal jednak szukam odpowiedniego)Pozdrawiam wszystkie MAMUSIE!!!!

Newsletter Mjakmama24.pl